• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
farmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tys to rozjela :grinning: :grinning: :grinning:

holky dnes mě čeká příprava té oslavy :dizzy_face: :dizzy_face: čekám 15 lidí bude se grilovat a podávat mojito :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak včéra tu byla ta kámoška s tím novým psíkem tenkrát tamtoho jim zakousli :frowning2:
jejda to je drobeček mám fotku s bříškem a on na něm :grinning: :grinning: vešel s emi do dlaně je to jorkšírek :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Krásné ráno,
depka ustupuje. Znásilnění neproběhlo, ale manžel má zítra a v pátek volno, takže snad taky budeme hlásil zářezy. Vypadá to, že ovulka bude cca v pátek, takže jsme to dosud neprošvihli

Farmi: ať tě ten zub brzo přestane zlobit :wink:

Mury: to je krásná fotka. Pejsákem opravdu do kapsy :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky, přeji krásné dopoledne,

jsem tu jen na skok, v poslední době Vás nějak zanedbávám, ale máme toho strašně moc na zařizování. Příští měsíc kolaudujeme, takže musíme ještě zařizovat spoustu věcí s tím spojených. Jo a hlásím, že máme objednanou kuchyň. Musím říct, že je opravdu moc hezká. To bude jedna báseň v ní pracovat :grinning:. Dneska musíme ještě dořešit spotřebiče a doobjednat posunovací dveře na zeď.

Kopi, přeji krásnou dovolenou - vychytala jsi i hezké počasí, takže není co řešit :wink: .

Mury a Paaji, to je dobře, že depka ustupuje. Holky bude líp. To se v nás jen bouří hormony :grinning:. Taky mě to občas chytne :wink:.

Farmi, domluv zoubku ať nezlobí a nezahrává si s tebou :wink:
29. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Jo, ještě jsem chtěla poprosit pražačky, zda neví o nějakém dobrém odkazu na výkup nábytku. Nějaký nábytek se nám totiž nebude hodit a musíme ho prodat. Sice jsem dnes brouzdala po internetu, ale moc se v tom nevyznám. Kdyby jste o něčem věděli, tak mi písněte do IP. Díky :wink:
29. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
ahoj holky, už jsem zpět :wink:
29. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Krásný den všem :slight_smile:

Hlásím, že jsme byli dnes v poradně. Všechno je tak, jak má být, mrňousek se mrskal a mával na mě :grinning: 12.8. jdu na Triply....... :wink:

Mury................to je náááádherný štěňátko............takový by člověk umazlil, viď? :slight_smile:

Jejda, chudák farmi..............doufám, že tu na nás pak nebude šišlat, když jí bude chybět žub :confused: :grinning:
29. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Kopi špatně jsi utěšovala :grinning: to mi je přeci jasný, že neumřu, ale od vás chci slyšet, jako že jsem chudáááček ale vééélikej, že jsem chudineška statečná a že to sice bude bolet, ale že jsem hrdinka a že to přežiju, protiže jsem moooc statečná...
tak asi tak nějak by to mělo příště vypadat :grinning: :grinning:

jinak stolička už je venku :wink:
29. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
kupi tenhle zub už mi otravovat život nebude :grinning:

mury štěńátko fakt supr! :dizzy_face:

Ahoj Kerie :wink:
29. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
kerie nádhernou zprávičku jsi nám tu napsala!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

no myslím, že vás to neohrozí, bo mé prsty zatím vyťukávají dobře, ale je fakt, že zatím šišlám, bo mám půl tváře ztuhlé od injekcí :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
farmi..........dej si na papuli studený obklady..............mě to vždycky pomáhalo, takhle po injekcích......člověk má tu hubu úplně dřevěnou, než to přijde k sobě, viď? :wink:
29. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Holky, jdu si dát šlofíka............vstávala jsem v 6 a jsem nějaká kaput :wink: Zatím pa :slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
no to ti povím...
šla jsem ještě nakupovat a fakt jsem se bála, jestli náhodou neslintám, bo ta paní za pultem na mne tak divně koukala :sweat_smile: a s tou dřevěnou držkou to člověk prostě necejtí :grinning: a taky že jo! slina mi tekla od koutku jak nějakýmu.. :astonished: no asi další obchod kam přestanu chodit nakupovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
kerie těhulko, tak dobrou :slight_smile:
já jdu pro ten ledující pytlík :wink:
29. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
ahoj holky, jsem doma. Vcera vecer jsem mela naruzovely vytok, uplne jsem se videsila. Tak lezim aji zitra a v patek pujdu do prace udelat uzavirku mesice - dochazka atd. a asi uz zustanu na PN. Nechci nic riskovat. Dneska je to uz ok, tuk, tuk. Asi sem byla hodne prokrvena, ale vystrasilo me to.
29. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
keri moc moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mabe PN bude nejlepší řešení :wink: :wink:

tak já od rány si sedla až ted hotovo připraveno za chvíli přijdou hosti a já bych šla nejraději spát :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Akorat si nedokazu predstavit byt porad doma. :confounded:
29. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
mabe já jsem doma od začátku od 20.3 :sweat_smile: a pohoda ještě jsem se nestačila nudit vážně :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
a mas vychazky? Vcera me to dost vylekalo a nechci o mimiska prijit kvuli praci.
29. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
mám ale nedodržuji :grinning: :grinning: )mám 2 hodky dopoledne a 2 hodky odpolko
29. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
čauky baby, jdu dočítat :slight_smile:
29. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
jé, martinka a kerrie dopadly dobře na kontrolách super holky :slight_smile:
farmi co ten zub? ještě bolí?
sarlot gratuluju k včerejšímu výročí :grinning:
29. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahojík holčinky:slight_smile:))

Mabe ... ležet!!! ... já vím, ale ono se to lehce řekne... já už jsem taky celá oležená.... je to otrava. Tak se jen tak poflakuj a dělej si samé radosti:slight_smile:))

ahojík eli:slight_smile:))

Farmi tak pořádně dezinfikovat ďůru po zubu:slight_smile:))))))))))) :sunglasses: Jsi statečná holka:slight_smile:)))))))))

Mury Ty jsi ale pořád v jednom kole:slight_smile:))))))
29. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
sarlot když to říkám že se nenudím :grinning:

ale etd jsem v háji adajar z koníka začla roditt je 24tt minule o mimi přšla v 21tt :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
je mi hrozně :cry: :cry: :cry: a řvu :cry: :cry: :cry:
29. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
ahoj sarlot :slight_smile:
mury , je to hrozné, třeba to ještě zastaví :frowning2:
29. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
mury co to píšeš? :frowning2: to je strašný :frowning2: :frowning2:
posílám kočině moc moc moc síly štěstí a podpory!!! musí jí být strašně :confounded: ale třeba se to opravdu ještě nějak zvrátí :fearful:
mury informuj nás :confused:
29. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
taky je mi adajar líto. není už 24tt takový, že se dá mimi zachránit?
29. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
jinak zub už nebolí, i tvář už cítím, že je moje, zatím si to chladím chladivým gelem, ale později třeba i na tu desinfekci dojde, taková 40%... :wink: :grinning:
29. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
eli, if, šarlot jak se vede?

eli co mrcha přišla ještě nějaká?

sarlotko co dělá břuch? je to alspon ze dne na den lepčí?

mabuš a jak je tobě kočko, muselo tě to hrozně vyděsit chudinko :frowning2:
29. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
Farmi, já čekám za dva dny nejpozději MS, tak snad bude poslední nebo aspoň Dup pomůže...uvidím. Jinak se tento týden učím jezdit na bruslích - předevčírem jsem docela ošklivě spadla a doufám, že nemám nic s loktem...byl by to pech teď před dovčou (19.8.)
29. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.