Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nikissek28
5. led 2011

@madormi děkuji 🙂

flair
5. led 2011

@handm řádnou dovolenou budeš čerpat hned po skončení mateřské a zároven budeš pobírat už rodičák. Příklad: MD končí 5.1.2011, takže na řádnou dovolenou nastoupíš 6.1.2011 a 6.1. zároven nastoupíš na rodičovskou. Mám to stejně 😉 ted mi zase přijde z práce parádní bonus za celý měsíc dovolené 😀 Klidně se ptej, poradím ti.

handm
5. led 2011

@flair bezva, díky
takže když jsem na MD nastupovala 21/7 2010, tak mi skončí 2/202011 jestli to dobře počítám, takže dovolenou budu žádat od 3/2 2011 (a musím jim tam vypisovat počty dní?! to já nevím totiž už, kolik mi zbývá z loňska...?!) a žádost o rodičák dám také k 3/2?!
díky moc, jsem v tomhle fakt natvrdlá...😀

handm
5. led 2011

@flair ježiš ted to vidim, že ten rodičak taky 2/2 jsem fakt pako

flair
5. led 2011

@handm měla bys mít na výplatní pásce počet dní dovolené. Hlavně mzdová účetní by ti měla říct přesně počet dní co máš starou + novou dovču. A pak to pojedeš dle kalendáře a přesně na pracovní dny to napíšeš. Měl by tam být i počet dní dovolené, prostě klasický dovolenkový lístek. Od toho 3.2. zároven budeš mít rodičovský příspěvek. Něco jiného je rodičovská dovolená, která ti začne běžet po skončení řádné dovolené u zaměstnavatele. To je spíš taková formalita, kdy zaměstnavateli oznamuješ, že budeš čerpat rodičovskou dovolenou do 2, 3, či 4 let věku dítěte. Je třeba napsat jednoduchou žádost. To vše by ti měla pomoct udělat mzdová účetní.

handm
5. led 2011

ježiš to je tak, když rychlejš píšu než čtu a myslim...😝 jsem vazně tatar ....zas blbe..
ale snad jsem to pochopila, kdyz jsem si uvedomila tri chyby 😀😀😀

wlladka
5. led 2011

Dobré poledne 🙂

@nicollka moc držím palce, Určo se plůdek i váček ještě ukáže. 😵 😵 😵 HCG krásný, tak to bude OK 🤐 😵
@sarlotta poradím se v Plzni a pokud ty pneumokoky doporučí, tak bych asi dala taky ten synflorix. Je tam těch kmenů míň. Hexu my jsme nedostali. Teď máme první vakcínu Infanrix Hib - je to šetrnější než Hexa. Živé vakcíny máme odložené zatím na neurčito.

wlladka
5. led 2011

@flair ,@handm - taky už jsem na řádné dovolené 😀

flair
5. led 2011

@wlladka je to příjemný bonus ta "proplacená" dovolená , že 😉

wlladka
5. led 2011

@flair ano 😉

handm
5. led 2011

@wlladka no🙂já taky ráda budu...radši ale ve čtvrtek dojedu do úprace se optat i kdyz mame novou ucetni, tak snad poradi,,,

a vzbudil se mi prcek, tak zatim paaaa
a dekeju!!

wlladka
5. led 2011

@handm já jsem posílala žádost
.....o tu dovolenou. Najdeš to i v zákoníku práce

sarlotta
5. led 2011

@nicollka mohli by být dvojčátka a ve druhém váčku bude plod.. to HCG je vysoké🙂)) určo to bude dobré 😉

lenik_25
5. led 2011

Tak jsem to ještě nedostala.

petroska
5. led 2011

holky je možná že reakce na očkování nepřišla včera ale až dnes dopolko?včera docela v pohodě,bez teplot jen celou noc se budil a knoural,jako by ho to bolelo ale teplota taky nikde a až ted sem mu měřila a měl 38,2 bez odečtení.mužu mu dát pro jistotu nurofenek?

kopa
autor
5. led 2011

Ahoj holky 🙂
Vítek už mi konečně poprvé spinká ve spacím pytli 😀 jsem moc ráda,že ho mám jako Vítka,ale nevím zda jsem neudělala chybu,že jsme s manžou zůstala 😅 Furt myslím,na tu jeho nevěru nák se s tím nedokáži smířit.Doma nám to taky ňák neklape 😅 Jako vám se mohu svěřit,furt poslouchám jak jsem tlustá,líná... prostě já nikdy nebudu štíhlá,nebudu odbarvená blondýná a nebudu asi hekat v sexu jak při epileptickém záchvatu 😝 prostě stojí to za hovno.Sebevědomí je na nule...
😢 😔 😔a už mám toho plný zuby.tak se tady skoro furt hádáme a on na mě křičí.Ted šel nakoupit,to jsem si vyslechla,že tam nejdu já 😔Chtěla jsem si jen umýt vlasy a bych mohla mezi lidi.
Snad vám nevadí,že jsem se vám svěřila 😅

aja.83
5. led 2011

@nicollka Moc na tebe myslím a držím pěstičky, ať je vše v pořádku! 😉

sarlotta
5. led 2011

@petroska Peti můžeš mu dát 2,5ml jestli je protivka 🙂 ale není to nijak vysoká teplota, kdyby byla ještě večer znovu, tak zítra k doc, to už nebude od očko 😉 co zuby ? nemá napuchlé dásně ?

sarlotta
5. led 2011

@kopa ach jooo, to je mi líto... potřeboval by naplácat na zadek ten Tvůj darebák... na to co bylo se vykašli, ale ty řeči co Tě mrzí od něj to musíte probrat co nejdřív, nedus to v sobě... 😉

m_artasek
5. led 2011

@kopa Ahojky, ten Tvůj manžel by zasloužil tak akorát na zadek. Vždyť máte spolu nádhernýho kluka a jste všichni zdraví, to mu nestačí? Já taky pořád od okolí slyším, jak vypadám, hlavně od mamky, protože už dávno nemám 54 kg a do toho problémy s kyčlemi, tak mi mamka pořád vyčítá, že na ty kyčle bych neměla mít tolik kg atd.. No snad se manžel umoudří a bude u Vás vše v pořádku a pro Víťu pohodoví mamka s taťkou.

petroska
5. led 2011

děkuju za info.dásničky má v pohodě takže myslím že to má z očkování.od včera je protivný že by se jen choval a noc hruza že byl od 24hod s náma v posteli a jen se podávali dudlíky.budu rači měřit co 2 hodky a popř zítra zajedeme pro jistotu k mudře.a to mi ani nechce spinkat přes den ☹ tak nevím co s ním.

m_artasek
5. led 2011

@sarlotta Ahojky, myslíš že mám baštit kyselinu a pít kontryhel, teď se zatím pokoušet o mimčo nebudeme, pořád ještě nejsem po tom létě v pořádku. Chceme začít od léta, pokud budu v pořádku. Pořád bojuji s nějakými záněty, zas budu muset k doktorovi. Už mě to fakt nebaví a chci být v pořádku.

aja.83
5. led 2011

@kopa Ahoj Kopísku, teda co ten tvůj manža vyvádí???To je ale zmetek 😝 ! To se takhle chová pořád? Nedivím se ti, že toho máš plné zuby. Co s tím? Zkoušeli jste si třeba trochu rozumně a v klidu promluvit? Říct si narovinu, co každého z vás štve, co byste chtěli změnit a tak?

cajori17
5. led 2011

ahoj holky 😉
Nicol držím palečky ,aby to dobře dopadlo,Hcg je krásný,věřím že to bude o.k.

Kopi,ten tvuj manža,teda....Vím,jak ti je, taky mam nadvahu a sebevedomi na nule ,ale nikdy mi nerekl,ze jsem tlusta,ale nekdy me postuchuje a rika mi ty muj špekáčku atd, už jsem si na to zvykla,.ale snad si o tom muzete promluvit,treba ne kdyz je zrovna nasranej,nekdy az bude v klidu a bude mi t dobrou naladu...ale stejne jsou nekteri chlůapi darebaci 😒 nic si z toho nedelej,bud na sebe pysna,mas krasneho a zdraveho chlapecka,to je tvuj nejvetsi poklad a uspech,bud na sebe hrda KOpisku

natalie77
5. led 2011

Ahoj, nestihla jsem dočíst, tak budu reagovat, co jsem pochytila....
@cajori blahopřeji k srdíčku a tichounce blahopřeji a držím pěsti..
@kopa nadechni se, uvědom si, proč jste spolu a všechno překonáte.....první rok s mimčem je zkouška vztahu. My měli krásné manželstní, dítko vymodlené...a po narození hrůza, když bylo malému 9 měsíců, chtěla jsem ho opustit....nepomáhal, nevstával k malému, nešel ani ven...malý byl extrémně často nemocný, tkaže několik nocí nespat bylo u nás normální....a myslíš, že by alespoň o víkendu k malému vstal? Měla jsem toho plné brejle a ještě se tvářil, že on je chudák celý den v práci a já si lebedím doma...no málem jsem ho kopla do ..víte kam...mají to mezi nohama a často tím myslí...
Kopísku, vím, že to je hrozný, ale jednou se to stalo, už je to pryč a buď jsi mu to odpustila a prostě to hoď za hlavu....nebo se to bude táhnout celý život....ale nevím, jak TI je, lehko se radí, když to člověk nezažil....
ALe co bych neodpusila jsou ty řeši ohledně váhy.....bral si Tě takovou? Ještě chápu, když se holka hodně změní.....že si jí pamatuje štíhlou a sexy...ale holky všechny stárneme, svaly ochabují, kila a vrásky přibývají....ale přece se z toho neposereme.... Já jsem vnitřně spokojená, vím, že nikdy nebudu sama, vždycky budu mít Máru...a prostě buď mě někdo má rád, takovou jaká jsem nebo ať jde k šípku.....můj manža má také rád prsa velikosti 6 a větší...a já mám takové lentilky pod kobercem...ale prostě sám řekl, že pro život jsou důležité vlastnosti člověka než to jak vypadá...a to jsem splňovala, i když nejsem pro něj asi ideál krásy..tak se drž a asi si promluvte, ať se netrápíš......držím pěsti.
@martasek určitě listovku jez a tjaky bych začala brát Wobenzym, ten je na záněty výborný...já po těch potratech jedla železo, Wobenzym a dala jsem se rychle do kupy....
Holky, už se to blíží, bojím se dalšího zklamání.....v sobotu jdu na vyšetření a v úterý ráno další pokus...tak na mě myslete.
Jo a ještě vzkaz pro @lenik Leníku, neboj, my se na konci tabulky táky hneme....vím, jak Ti je...někdy sem člověk jde pokecat...a když si přečte pár příspěvků o těhulení, miminkách...tak ani se svojí depkou nevstoupí, vypnu počítač a jdu do sprchy, tam si pobrečím a je to......ale všechny si tady prošly stejným trápením.....bohužel.....a všechny se dočkaly, tak to je pro nás zase pozitivní ukázka 😵 . Taky se dočkáme, neboj 😉
Tak mastím, něco dělat.
Držte se 😎

madormi
5. led 2011

kopy na tu nevěru nemysli, i přesto, že tě podvedl sis s ním pořídila dítě a vzala si ho tak na to nesmíš myslet, je to pryč stalo se stalo, zažila jsem to taky,a le když se člověk rozhodně odpustit musí to fakt hodit za hlavu. a to jak je na tebe hnusný to si zkuste promluvit až bude klídek mezi sebou 😉

cajori17
5. led 2011

holky,dneska me nejak neboli prsa a neni mi ani nejak spatne,mam strach jetli je vse v poradku,je normal,ze tehu nevolnosti atd treba na par dni vymizi.mam strach protoze kdyz me minule prestali bolrt prsa tak jsem mela zamlkly potrat 😔

flair
5. led 2011

KOPI, je mi líto, že se trápíš 😔 Přístup tvého muže se mi vůbec nelíbí, ale byl takový i před svatbou, takže nic nového pro tebe. Chjo. Moc bych ti přála, aby se to zlepšilo a byla jsi štastnoučká mamina. Ale upřímně, jsem v takových věcech skeptik. Podle mě dítě hned po takové šílené situaci není dobré řešení... Ale Vítečka ti mooocinky přeju, je to miláček. Kéž bych se ve tvém muži mýlila...

@m_artasek tak jak psala Naty, výborný je Wobenzym. Já jsem po zamlklém potratu měla pořád nějaké mykozy. Už mi z toho hrabalo. Tak jsem nasadila Wobenzym a super, nejen, že mykoza zmizela (a už je to skoro rok a půl), ale po 10 dnech užívání jsem otěhotněla 😀 takže jsem ho musela hned vysadit, bo W podporuje imunitu a pro plod by to nemuselo být bezpečné. Ze začátku totiž tělo bere plod jako "cizí" organismus a příliš silná imunita by ho mohla vypudit.

nicollka
5. led 2011

kopi nic si z toho nedělej, chlapi sou fakt hrozní. Pořádně si promluvte třeba se uvědomí, však máte krásné miminko doma.

Caj neplaš určo to bude dobré. Mě včera neboleli prsa vůbec, tak proto sem se smířila i s tím že dnes pojedu, ale je to dve hodky zptky uz zase bolí. ne moc. ono to může ustát a pak zase začít užívej si toho že ti není špatně.

sarlott...je tam jen jeden gestační váček, tak dva mrnousci asi ne a to by myslim i hcg bylo mnohem vyšší.

flair
5. led 2011

@cajori17 fakt klídek, ju. Není absolutně důvod plašit 😉

@nicollka jak je to teda s tebou? Čeká se na něco?

nicollka
5. led 2011

v pátek mi vezmou krev na hcg o šesti ráno a v devět budou výsledky, čekme jestli hcg poroste nebo ne. dnes bylo dvojnásobek, takže pěkné, ale plod ani žloutkový vak ještě neviděli, jen dutinku prázdnou odpovídající 5+3 ale jsem 4+5cca ... špatně jim to ukazuje. Tak doufaám v pátek bude zase dvojnásobná, ted sem byla dvakrát na wc a bylo čisto, chodím na záchod už s hrůzou jestli tam náhodou nebude krev. ale kez uz bych byla vyčištěna a skončilo to konečně. domů mě pustí až bude plod a srdeční akce a nebo až začne hcg klesat nebo přestane růst a půjdu rovnou na sál ... .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru