Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

jitie
29. črc 2009

terci, asi joo 😀

kopa
autor
29. črc 2009

😀 Kwětinko,ty chodíš tůry jako já 😀 Vítej v klubu turistů 😀 Mimochodem můj přítel má přezdívku CHODEC 😀 😀

kerrie
29. črc 2009

Terci........odpolko jsem zkoumala tabulku a zrovna jsem koukala, že jdeš zítra pro výsledky........držím palce, ať vše ustojíš a dozvíš se jen pozitivní zprávy......... 😉

kopa
autor
29. črc 2009

Jitie já mám nemocného fretačka takže u nás neexistuje se sbalit a na týden odjet.Takže jsme chtěli podnikat jen takové výlety že ráno odjedem a druhý den večer přijedem,vše po ČR.

tercie
29. črc 2009

Kopi jo, už aby ten noťásek byl, taky půjdu do HP, už se těším, moc. Jen mám trošku obavy z nákupu na netu, ale koukám, že tam nakupuje hodně lidí a v pohodě, tak to risknu asi taky.
To je škoda že vám ta dovča tak začala, ale třeba zejtra už bude přítelajzovi dobře a budeš zase balit 🙂
Já už nebyla na dovolený asi 7 let... Už ani nevím, co dovolená je, co stavíme barák, tak trávíme všechny volna prací... no ale snad ta námaha už cobykamenemcobydup přinese vytoužené ovoce 😀

tercie
29. črc 2009

kerri děkuju, holky jste zlatý, hned je mi líp na dušičce 🙂

jitie
29. črc 2009

kopi, aha, tak to jo.. v Čechách je to moc hezké 🙂
tak můžete aspoň na Karlštejn a takhle poblíž..

tercie
29. črc 2009

Já bych taky jela holky klidně jen tak, někam pod stan... romantika 😉

jitie
29. črc 2009

terci já mám taky HP a jsem moc spokojená 😉
my teda letos jen na chalupu na konci srpna a až příští rok na pořádnou dovču i s mímem

tercie
29. črc 2009

Jiti to bysme se zas mohly sejít, co říkáš, když budete na chaloupce. Já teď jezdím okolo, tak si můžu třeba udělat zajížďku 😉

kopa
autor
29. črc 2009

Tercíku my už takové ty větší věci kupujem přes net,takže se neboj vše budeš mít v pořádku.My už máme druhej PC objednanej přes Alzu a mám tu 5 minut sklad Alzy takže objednáš a druhý den si tam dojdeš.Takhle si nakupuji i hrnce od Tescomy,batohy...
To víš jakmile máte baráček tak se vše točí kolem něj 😀 Ale počkej až budete mít hotovo dáš si nožky na stůl a budeš odpočívat 😅 😀

jitie
29. črc 2009

teď tam budeme o víkendu a pak snad poslední týden v srpnu, to bysme se určitě mohli opět sejít, teď tě pozvu naoplátku na kafčo já 🙂

jitie
29. črc 2009

terci si pak sedne na terásku a bude relaxovat 🙂

tercie
29. črc 2009

Jóóó, a jinak jsem 4DPO, a podle grafu jsme ovulku trefili, tak teď už jenom čekat...

kopa
autor
29. črc 2009

Jitie Karlštejn máme už celý prochozenej 😀 Páč my co hodně chodíme tak to máme v cajku 😀 😀

jitie
29. črc 2009

terci 🤐 🤐 😵

jitie
29. črc 2009

kopi aha 😀 já tam teda taky byla už několikrát 😀

kopa
autor
29. črc 2009

Tercíku tak super,třeba mrcha nedojde 😉
U mě to vidím naprd 😒

kopa
autor
29. črc 2009

Jitie my furt vymýšlíme nové trasy 😉

jitie
29. črc 2009

kopi jste dobrý výletníci 😀

tercie
29. črc 2009

No tak na ty nohy na stole už se těším jak malý dítě na ježíška 😀 Už aby to bylo, zatím jen občas zkoušíme přespat a tak, a je to tam moc fajn. Ale doma se tam budu cítit teprv až tam budu mít svou postel 😀

jitie
29. črc 2009

to určitě spát na zemi je nic moc, to ve svý je ve svý 😉

kopa
autor
29. črc 2009

Jitie to jsme 😀 ted jsem si koupila i kratasky na chození 😀 takže jsem se těšila,že je ozkouším 😅

jitie
29. črc 2009

kopi neboj určitě je vyzkoušíš 😎

kvetinka7
29. črc 2009

Tercie, taky drzim palecky.. neboj, to bude dobry.. oni ti toho ani moc nereknou..pokud to nebylo v pozdejsich fazich tehu..jen ..to se stava, vyvojova vada,nic specialniho jsme nenasli.. a to je to nejlepsi,co muzou rict.. 🙂
Holky, vy me matete.. oslovuje se tu Misa, ja ji hledam jako blazen a ona je to Tercie.. tedy doufam

Kopi, ja si taky myslim,ze dovolena u nas je to nejlepsi, klidek, pohoda, fajn lidi okolo (tedy meli by byt).. hezky v chaticce ci malem pensionku.. pokud neprsi pod stanem.. aach 🙂
1denni vylety jsou taky prima, v okoli Prahy toho je! da se ale taky klidne dojet na Sumavu apod.
Fretak stale jeste neni Ok?
hele Kopi, tak to nekdy domluvime a vyrazime na pochod spolecne, cim vic lidi, tim cesta lip utika 😉

tercie
29. črc 2009

http://www.aukro.cz/item696269762_compaq_610_2g...

http://www.alza.cz/hp-compaq-615-d126772.htm

Holky do kterýho byste šly? Typ je stejnej, akorát mají každej jinej operační systém. Nevím jak se rozhodnout...

murynka
29. črc 2009

holky jaruska je zatím v pořádku 🙂 bude tam asi do konce těhu 😔 ale hlavěn at to dotáhnou do konce 😵

kopa
autor
29. črc 2009

Holky když jsem dostali byt,tak jsme ho měli prázdný a jediný co jsme tam měli tak byli matračky 😀 Takže když nám předali klíče hnedka jsme se tam první den pomilovali a druhý den už tam spali a bydleli 😅

tercie
29. črc 2009

Květi právě že jsem byla 20tt víš...

Mury super, kdybych věděla že malá bude v pohodě tak taky klidně ležím ani se nehnu, když by to bylo nutný. Tak snad to s malým zvládnou.

kopa
autor
29. črc 2009

Tercie šla bych do toho v tý alze 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru