• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
tercie, zkus si najit na netu srovnani jednotlivych notebooku..kdyz chvilku pohledas, najde ti to nejakou stranku.. vysledky jsou pak zajimave.. je to stejne jako u mobilu... pri stejne cene koupis rozdilnou kvalitu
29. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Kopi myslíš? Hele a jak se na tom píše, když tam není ta numerická klávesnice, není to blbý? Nebo jde jen o zvyk?
29. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
terci jestli budeš chtít pracovat s wordem,exelem a tak, tak určitě ty XP, vista je nemá tak dokonalý...já mám vistu a nahrávala sem si tam starý Word a exel..
29. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
květi díky za tip, zkusím to :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Tercíku já tu taky nemám numerickou a v pohodě to zvládám :wink: Akorát sem sem si musela dokupovat myš,páč ta tam nebyla :wink:
29. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
jit já sem tam napíšu nějakej dopis nebo tak, tak ty dobrý asi tolik neužiju... J8 právě nevím pro co se rozhodnout, v XP jsem dělala 7 let v práci, a vistu mám teď a nějakej zásadní rozdíl nevnímám.. jsem takovej běžnej konzument... převážně stejně jenom surfuju a koňuju :grinning:
29. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Květi můžem vyrazit na pochod :grinning:
Fretak nepříjmá sám potravu,musíme ho krmit kašičkami,tak proto nemůžem jet na déle :wink:
terci, HP je většinou nemáš, holt zmáčkneš shift a namčkáš si je nahoře :wink:
Kopi s myší je to asi rychlejší viď? Než to šoupat jen prstíkem :grinning:
29. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
míšo pak už je vybírej podle toho jak se ti líbí, jelikož jsou stejný :wink:
Jit no viď, se nepo... taky :grinning: Kvůli pár číslům :grinning:
já teda šoupu prstíčkem :grinning:
29. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
No podle toho jak se mi líbí, tos mi teda poradila věc :grinning: Co když jeden bude mít hezčí samolepky třeba? :grinning: To budu mít další dilema :grinning:
29. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Tercie, aha, to jsem asi opomnela.. to je mi moc lito :frowning2:
29. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jiti a je to složitější, když potřebuješ třeba kopírovat odkazy nebo tak? Když šoupeš? :grinning:
29. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Květi v poho, nic se přece neděje :slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
terci, no tak podle ceny, jelikož jsou oba fakt stejný, já bych teda byla pro ten s XP, ta vista se tě pořád ptá na nějaká povolení
29. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
já už se to naučila, takže mi to nevadí, je to o zvyk :wink:
29. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
holky, já se loučím, jdu se mýt, musim si oholit nohy, zítra jdu na kontrolu :grinning:
tak se mějte a paaaaaa
29. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Hm Hm... no ještě budu mít o čem přemejšlet. Prachy maj přijít příští tejden, tak pak hned budu objednávat. Už čekám na noťas 3 měsíce, měla jsem slíbeno něco přes kamarádku, ale to se nějak nepovedlo...
29. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Tercie, koukla jsem se ti do albicka.. :cry: jak se rika... do tretice vseho DOBRYHO :wink: :wink:
Mj.hupky dupky do snazeni..
29. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jiti, aby se doktor nelek, jo? :grinning: Takj jdi na to... ty jo já asi budu muset taky, co já vím, jestli mě budou taky kontrolovat, nebo co se mnou vůbec budou dělat... :astonished:
29. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Květi snad jo, teď už to prostě musí bejt dobrý...protože jinak už by mě švihlo. Snažení tenhle cyklus už proběhlo :grinning: teď má manža pauzu a nabírá síly na případnej další oplozovací maraton, já jsem 4DPO a čekám co bude :grinning:
29. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
No a kdy ty nám ukážeš nějaký fotky prcka, nebudeš zakládat albíčko? :wink: Pro zvědavý Kelišky :grinning:
29. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Tercie, at si manze uziva oplozovaciho aktu, co muze.. protoze pak nejspise dostane na delsi dobu utrum :wink:
29. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
No, to nevím, jak to vydržím já, ten útrum :grinning: Ale když to bude nutný tak budu muset :grinning:
29. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Musím jít, manža je doma, jdu udělat něco malýho k véče. Mějte se a hezkej večer.
Zítra se ozvu hned jak to půjde, a děkuju za palečky, budu je potřebovat :slight_smile:
Papa
29. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
dobrou noc :slight_smile: budeme cekat na vysledky
29. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :slight_smile:
Tak opě z práce :frowning2: , ale zase zítřkem mi začíná dovolená, takře dnes naposled :grinning: .
Včera jsem nepsala, ale poctivě četla. Dostala jsem nějakou střevní cchřipku a už mně drží dva dny :frowning2:. Pozitivum je, že už znám všechny možnosti kam si odskočit, takže pak nebudu překvapená, ale připravená :confused:.
Terci držím palečky na výsledky
30. črc 2009 v 06:19  • Odpověz
Koukám, že po ránu nikdo :frowning2: , tak letím do pracovního procesu a zase juknu :grinning:
30. črc 2009 v 07:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.