Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
27. led 2011

@madormi myslim,ze je to ,jak pise mari

sarlotta
27. led 2011

@madormi a jsi na nemocenské nebo na pracáku nebo kde ?

sarlotta
27. led 2011

holky musím jít, kuknu večer

farmarska
27. led 2011

ahoj holky 🙂 hlásím, že ručně stručně (jak psala mari) jsem vzbudila a pak mu hned šoupla do ruky masážní emulzku, aby jako řádně nahnětal ty mé záda a musím si postěžovat, pěkně to odflinknul 😠 párkrát přejel a že hotovo 🙄 a utekl mi 🙄 no nif, já si ho, ale za to odchytím ještě večer, nebo později a bude to muset pořádně napravit 😎
tak a já vás jdu dočíst, páč chvílli tu nejsem a jsem už zase stránku pozadu 😕

madormi
27. led 2011

@sarlotta na pracáku jsem vedená a nevímjak to bude v létě záleží kde budem, možná se v čr na zdravotním odhlásím a budu si ho platit sama na slovači, ale to uvidím,

madormi
27. led 2011

@madormi nebo to udělám tak že do porodu si ho budu platit i v čr iabych měla ten rodičák no uvidíme jak to vše bude

farmarska
27. led 2011

koukám, že jste probíraly rodičáky a mateřské.. no to vám řeknu, že já jako v tom mám pěknej guláš 😝 nevím kde, co jak, atd... 😝 (jak taky, když to pořád měněj a rušej 😠 ) ale jako doufám, že mi někdo vždycky včas oznámí, co má dělat a nebo, kam se mám jít poptat, o co žádat, kdy a jak 😕
třeba tedka mi doktor minulej tejden dal papír -kuli mateřský, at ho vyplním a odnesu do práce. To jsem udělala, tak doufám, že o nic víc se starat už nemusím a že mi teda přijdou příští měsíc nějaký penízky 😅 když už mám teda ukončenou tu neschopnost a jsem na mateřský. ...No a jak dál, mne snad pak taky někdo navede 😉
Jinak docela v tomdle měla přehled ségra terculík 😎 ta to myslím, chtěla i takhle praktikovat s tím rodičákem -s přechodem z 4 na tříletou variantu 😕 ale jim to pak nevyšlo, páč má manžu u policie a ten má za šéfa děsnýho idiota 🙄

farmarska
27. led 2011

holky no ted prostě aby se v těch jejich zákonech a kličkách prase vyznalo 😠 to snad dělaj naschvál, aby člověk nevěděl kde a o co si žádat 😅 a když se jdete někoho zeptat někam na uřad tady, tak mi to přijde, že jsou snad placení od toho, aby vám řekli jen půl a nebo hlavně ve váš neprospěch, aby jako snad státu ušetřili penízky 🙄

farmarska
27. led 2011

tak a já se jdu chvíli zase věnovat manžoj, páč už mne tu nazývá internetovým závislákem a dožaduje si pozornost 🙄

petroska
27. led 2011

ahoj holky.jdu jen pozdravit .skolila nas doma chřipka.ležím s teplotama ,manža taky-no ležím,jak bych mohla s malým že?my se z tech bacilu snad nedostaneme.Filípek byl bez teplot po antibiotikách a včera mě zase zvíšenou ☹ .su zvědavá co nám zítra řekne dktr na kontrole ☹ ,k tomu kašel nepřešel,rýma je sice na ustupu ale noci jsou kruté a bez spánku.jak sem si tak pročítala,tak se taky přidávám do černé listiny.včera se mi zabil o pul noci kamarád v autě.jestli někdo viděl v tv bourák v Tlumačově-Tak sme z toho taky špatní.Už at zkončí to hnusný počasí.
wladi -krááása,to bude bydleníčko .Jinak teda nedočítám.šupla sem tady jen skrz bazárku a valím za malým.a ták bych si těd lehla a spala 😔 😔 kdyby to šlo

lucadav
27. led 2011

@mari111 Za mě šel taky manžel=)

lucadav
27. led 2011

@wlladka to je krasný

lucadav
27. led 2011

@madormi Budeš pobirat rod,přidavek až se ti mrně narodi......Zkus manžela at se nahlasi na 2 dny on a pak se nahlas zase ty....budeš tak moct brat tu š.letou..Vyběhej si to ale už před porodem,,,myslim tak měsic dopředu.

farmarska
27. led 2011

jsem zpět 😉
petros téda to je nadělení ☹ když se sere tak se sere.. 😢 a nemůže ti malého někdo pohlídat, aby jste se mohli vykurýrovat? nebo ti alspon s ním přijít pomoct, aby jsi se mohla vyležet? 😕 No každopádně přeju vám všem brzkého uzdravení!
wladěnko téééda vy to doma budete mít krááásný 😵 😵 takovýhle optimistický barvičky, to já taky miluju 🙂

luci a na jak dlouho? 😕 😉

farmarska
27. led 2011

holky, když jsme u toho, já si taky něco už musím vyběhávat teď před porodem? 😕 tý jo, abych něco nezanedbala..o něco nepřišla 😕

lenik_25
27. led 2011

Ahoj holky,
moc se omlouvám, teď jsem sem nějak nezavítala. Je všechno v pořádku, všechny těhulky hlavně? Já uvidím ve středu, jestli dostanu MS, moc bych si přála, aby ne, samozřejmě. Ach, to vytoužené miminko...

@wlladka Ahojky, no máte to v novém bydleníčku krásné. A ráda vidím ty fotky, protože taky plánujeme kombinaci jasně zelené s bílou a teda vypadá to perfektně.

wlladka
27. led 2011

Tak jsem odběhla do nábytku objednat gaučíky - přijdou za měsíc 😖 a pak jsem ještě šla do nového postavit Šimonkovi cestovní postýlku, aby tam mohl být se mnou, když budu uklízet. Rovnou jsem umyla koupelnu a museli jsme běžet, jelikož je dost hodin. No, teď už je prďolka vykoupaný, tak mu ještě uvařím trošku kašičky, dokojíme a snad brzy usne. 😕

Děkuji všem za pochvaly na náš byteček. Jsem ráda, že se vám líbí. 🙂

@petroska chudáčci.... 😢 vy si to tam předáváte jeden druhýmu, co? Ať je vám všem brzy líp a hlavně Filípkovi 😔

wlladka
27. led 2011

@farmarska o mateřskou máš požádáno, pak si musíš zajít na sociálku (za včasu, než ti bude MD končit) a požádat o rodičák. Do tří let dítěte je nejvýhodnější. Ale ještě před tím požádej o dovolenou. V práci na to jistě budou mít nějaký tiskopis (alespoň u nás mají). Požádej o ní od následujícího dne, kdy skončí MD, zároveň i o rodičák. Ten měsíc se ti nahrnou nějaký penízky navíc. Viz zde: http://business.center.cz/business/pravo/zakony...
§ 217 odst.5
No,a pak už jen čekáš, až budou Míšovi 3 roky a pošupajdíš do rachoty 😠

madormi
27. led 2011

@lucadav děkuji za info,a le manža se nahlašovat nebudem, stejně bych šla na 4 roky je mi celkem jedno jakou almužnu mi dají, ani nevíme zda budem v Čr nebo tak navíc je manžel osvč tak na klasickou mateřskou asi nemůže, takžo to vůbec nebudem řešit a uvidíme co kde dostanem 🙂

lucadav
27. led 2011

@madormi tak to jo..... 🙂 to je fajn

madormi
27. led 2011

@lucadav ono když to půjde tak bychom chtěli do dvou let druhý takže ono se to pak stejně mění 🙂

holky je možné že mi už naskočil pupek? já fakt vypadám jak v pátem měsící a ne na začátku třetího 😨 asi moc žeru nebo co

sarlotta
27. led 2011

@madormi papej papej🙂)) těhule

@petroska já si říkala, že asi marodíte, hodně tekutin a céčko... hlavně ať je malý v pořádku, zavolej doc kdy přijdeš abys nemusela čekat. Vy už to nějak zmáknete.... si vzpomínám na říjen -malý angínu, malá afty a já horečku 39 .... noooo děs běs 😅 😔 😔 😔 to je nejhorší.

lenik_25
27. led 2011

@wlladka Jooo, tak to ještě můžeš být ráda. Když já objednávala sedačku, tak mi řekli 8 týdnů čekačka.

@madormi To je dobře, že už vidíš pupík, vždyť je to moc krásné! A brzy už budeš i ukazovat fotky co?

mari111
27. led 2011

tak du v rychlosti jen informovat a říct,že jsem pěkně naštvaná, i když to naštěstí "snad " dopadne líp. Tkže pokuta by měla bejt 15000 až 25000 plus 1až 2 roky odebrání řidičáku plus za to jednání na kterém byli se platí 1000 kč. Dobré ne ☹ ☹ 😠 😠 😠 naštěstí tam byl hodnej pán a po rozhovoru s mámou a s manžou který tam měl slzy na krajíčku říkal že se pokusí napsat hlášení tak aby platil jinou taxu, nějakou za menší přestupek takže když to dobře dopadne budeme platit 2500,- pokutu a těch 1000,- za to jednáni 😔 No psala jsem vám tu román jak je to všechno nespravodlivé ale zmizelo mi to

mari111
27. led 2011

@lucadav taky na dva dni?

madormi
27. led 2011

@mari111 a proč tak hroznou pokutu? to je fakt nefér ☹

mari111
27. led 2011

@madormi jako za ublížení na zdraví cizí (mámi) osoby 😨

mari111
27. led 2011

no nic du spát, tak pa a dobrou

majjka24
28. led 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 35tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 25tt ........................KO .
cajori17......................10 tt, .
nicollka.......................8tt
Madormi.................. .. 9 tt
Aja............................. , 9tt
M.aa.b ...................... .59 DC
majjka24 ...................12 DC
Ivomal......................... 37 DC
Katyna ........................ 35 DC
Natalie77 ......................3 DC
Martasek ................ . 28 DC
nikissek28.................28DC
lenik_25................... ..24DC
maendy................ ......??

lenik_25
28. led 2011

Je tam nebo ne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru