Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kvetinka7
29. črc 2009

tercie, zkus si najit na netu srovnani jednotlivych notebooku..kdyz chvilku pohledas, najde ti to nejakou stranku.. vysledky jsou pak zajimave.. je to stejne jako u mobilu... pri stejne cene koupis rozdilnou kvalitu

tercie
29. črc 2009

Kopi myslíš? Hele a jak se na tom píše, když tam není ta numerická klávesnice, není to blbý? Nebo jde jen o zvyk?

jitie
29. črc 2009

terci jestli budeš chtít pracovat s wordem,exelem a tak, tak určitě ty XP, vista je nemá tak dokonalý...já mám vistu a nahrávala sem si tam starý Word a exel..

tercie
29. črc 2009

květi díky za tip, zkusím to 🙂

kopa
autor
29. črc 2009

Tercíku já tu taky nemám numerickou a v pohodě to zvládám 😉 Akorát sem sem si musela dokupovat myš,páč ta tam nebyla 😉

tercie
29. črc 2009

jit já sem tam napíšu nějakej dopis nebo tak, tak ty dobrý asi tolik neužiju... J8 právě nevím pro co se rozhodnout, v XP jsem dělala 7 let v práci, a vistu mám teď a nějakej zásadní rozdíl nevnímám.. jsem takovej běžnej konzument... převážně stejně jenom surfuju a koňuju 😀

kopa
autor
29. črc 2009

Květi můžem vyrazit na pochod 😀
Fretak nepříjmá sám potravu,musíme ho krmit kašičkami,tak proto nemůžem jet na déle 😉

jitie
29. črc 2009

terci, HP je většinou nemáš, holt zmáčkneš shift a namčkáš si je nahoře 😉

tercie
29. črc 2009

Kopi s myší je to asi rychlejší viď? Než to šoupat jen prstíkem 😀

jitie
29. črc 2009

míšo pak už je vybírej podle toho jak se ti líbí, jelikož jsou stejný 😉

tercie
29. črc 2009

Jit no viď, se nepo... taky 😀 Kvůli pár číslům 😀

jitie
29. črc 2009

já teda šoupu prstíčkem 😀

tercie
29. črc 2009

No podle toho jak se mi líbí, tos mi teda poradila věc 😀 Co když jeden bude mít hezčí samolepky třeba? 😀 To budu mít další dilema 😀

kvetinka7
29. črc 2009

Tercie, aha, to jsem asi opomnela.. to je mi moc lito ☹

tercie
29. črc 2009

Jiti a je to složitější, když potřebuješ třeba kopírovat odkazy nebo tak? Když šoupeš? 😀

tercie
29. črc 2009

Květi v poho, nic se přece neděje 🙂

jitie
29. črc 2009

terci, no tak podle ceny, jelikož jsou oba fakt stejný, já bych teda byla pro ten s XP, ta vista se tě pořád ptá na nějaká povolení

jitie
29. črc 2009

já už se to naučila, takže mi to nevadí, je to o zvyk 😉

jitie
29. črc 2009

holky, já se loučím, jdu se mýt, musim si oholit nohy, zítra jdu na kontrolu 😀
tak se mějte a paaaaaa

tercie
29. črc 2009

Hm Hm... no ještě budu mít o čem přemejšlet. Prachy maj přijít příští tejden, tak pak hned budu objednávat. Už čekám na noťas 3 měsíce, měla jsem slíbeno něco přes kamarádku, ale to se nějak nepovedlo...

kvetinka7
29. črc 2009

Tercie, koukla jsem se ti do albicka.. 😢 jak se rika... do tretice vseho DOBRYHO 😉 😉
Mj.hupky dupky do snazeni..

tercie
29. črc 2009

Jiti, aby se doktor nelek, jo? 😀 Takj jdi na to... ty jo já asi budu muset taky, co já vím, jestli mě budou taky kontrolovat, nebo co se mnou vůbec budou dělat... 😲

tercie
29. črc 2009

Květi snad jo, teď už to prostě musí bejt dobrý...protože jinak už by mě švihlo. Snažení tenhle cyklus už proběhlo 😀 teď má manža pauzu a nabírá síly na případnej další oplozovací maraton, já jsem 4DPO a čekám co bude 😀

tercie
29. črc 2009

No a kdy ty nám ukážeš nějaký fotky prcka, nebudeš zakládat albíčko? 😉 Pro zvědavý Kelišky 😀

kvetinka7
29. črc 2009

Tercie, at si manze uziva oplozovaciho aktu, co muze.. protoze pak nejspise dostane na delsi dobu utrum 😉

tercie
29. črc 2009

No, to nevím, jak to vydržím já, ten útrum 😀 Ale když to bude nutný tak budu muset 😀

tercie
29. črc 2009

Musím jít, manža je doma, jdu udělat něco malýho k véče. Mějte se a hezkej večer.
Zítra se ozvu hned jak to půjde, a děkuju za palečky, budu je potřebovat 🙂
Papa

kvetinka7
29. črc 2009

dobrou noc 🙂 budeme cekat na vysledky

aronek
30. črc 2009

Ahoj, přeji dobré ráno 🙂
Tak opě z práce ☹ , ale zase zítřkem mi začíná dovolená, takře dnes naposled 😀 .
Včera jsem nepsala, ale poctivě četla. Dostala jsem nějakou střevní cchřipku a už mně drží dva dny ☹. Pozitivum je, že už znám všechny možnosti kam si odskočit, takže pak nebudu překvapená, ale připravená 😕.
Terci držím palečky na výsledky

aronek
30. črc 2009

Koukám, že po ránu nikdo ☹ , tak letím do pracovního procesu a zase juknu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru