Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
17. únor 2011

luci prej slovní průjem ! 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
17. únor 2011

téda a s tou Leničko, to je teda divný 😨 bud má nějakej divnej test (blbej-né mamáč), nebo nějakou hormonální poruchu a nebo je i přes mrchu těhu 🤐 ... no i to se stává 😅
rozhodně bych si teda skákla k mudroj, abych věděla už konečně jak jsem na tom, páč nervy musej pracovat 😝

farmarska
17. únor 2011

petrosko gratuluju k svatbičce 😵 😵 😵 mě se svatba moooc líbila 😵 ale už je to táák dávno 😢 klidně bych si to hned zopakovala znovu! 😵 😵 😵 😵

farmarska
17. únor 2011

no a já tu asi přestanu teda taky průjmovat a jdu koukat na telku, na horror 😉 😎
mějte se tu kráně a dobrou noc všem 🙂 🙂

lucierob
17. únor 2011

no tak farmi klasika. Hodila svých 6 monologů a už je zase fuč.
tak já se teda pro dnešek taky rozloučím a přeji dobrou noc

farmarska
17. únor 2011

náhodou jsem zase ještě nakoukla, jestli se náhodou tady někdo nevzpamatoval a nemá taky běhavku 😀
jako a co by jsi po mě chtěla? abych si tu povídala celou noc sama se sebou 😠 😀

farmarska
17. únor 2011

hmm tak asi se jdu teda fakt věnovat tý telce 🙄
a když mne to nebude bavit, tak jako zálohu mám připravenýho manžu 😉 sice tu už vedle mne asi hodku zařezává, ale troška pozornosti mu jistě neuškodí 😀

farmarska
17. únor 2011

jo ůuci a těch monologů už tu mám víc jak 6 😉 😀 😝 😀

farmarska
17. únor 2011

tak furt nic 😕 😕 😕 😕 😉
nic 🙄

farmarska
17. únor 2011

😕 😕 😕
😝 😝 😝

cajori17
17. únor 2011

@farmarska 😀 😀 😀

cajori17
17. únor 2011

dobrou s kobrou,devcata 😉

farmarska
17. únor 2011

a to je jako všechno čajdo jo? 😕 😀

majjka24
18. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 38tt..................................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 28tt .............................................................................................???.
cajori17......................13 tt, .
nicollka.......................12tt
Madormi.................. .. 12 tt
Aja............................. , 12tt
M.aa.b ...................... .13DC
majjka24 ...................2 DC
Ivomal......................... 58 DC
Katyna ........................ 28 DC
Natalie77 ......................23 DC
Martasek ................ . 19DC
nikissek28.................22DC
lenik_25................... ..9DC
maendy................ ......21DC

nicollka
18. únor 2011

dobré ráno, teda jak můžete tak pozdě nespat 🙂

a co je s Leni???

nicollka
18. únor 2011

Dnes mě nějk bolí břicho ... tak doufam jen střeva nebo mimčo roste. 😒

Holky můžou pohlaví poznat už v tom 13tt na NT screeningu?

petroska
18. únor 2011

ahoj holky jak ste to říkali stěmi zábaly při horečce.Filík má 38.5 😔 .octové na hrudníček nebo jak??

cajori17
18. únor 2011

dobre dopoledne 😀
@nicollka nekde jsem cetla,ze nekomu to rekli uz v 13 tt,ale me mudr rekl,ze je to jeste malicke......ja osobne si myslim,ze pokud ti to mudr sdeli ve 13 tt tak to vubec nemusi byt pravdiva informace,myslim ze je to moc brzo........

cajori17
18. únor 2011

@petroska to je mi lito,ze mate horecky ☹

ja valim zaplatit najem,zatim cus 😉

farmarska
18. únor 2011

ahoj holky 🙂
niki Leník má i po mrše na testu druhou čárečku (ducha) 😉 a o mimčo se neboj, určo je v pořádku, mne taky vždycky zezačátku dost bolelo břicho 😉 jo a u toho předcházejícího těhotenství mi pohlaví řekli už takhle brzy, ale teda se pěkně netrefili, páč mi řekli kluka a v pitevní zprávě jsem se pak dočetla, že to byla holčička. takže je to asi ještě dost nejisté a nepřesné 😅
petí a jajaj ☹ a copak mu zase je? 😕 hele já mám zkušenost jenom s octovejma ponožkama a obkladama na zápěstí, ale vždycky to zafunguje. ponožtičky namočíš do octové vody, zředěné trochou vody a šoupněš je na nožky a navrch dáš ještě jedny suché a necháš asi patnáct minut a pak stáhneš a za dalších 15minut zopakuješ a pak třeba ještě jednou, dle potřeby. A do té octové vody můžeš namočit i kapesníky, nebo nějaké proužky látky a přiložit to na zápěstí a nebo ho alspon tím potírat. Tý jo, snad mu bude bobkoj brzy líp 😢

petroska
18. únor 2011

@farmarska včera bylo zase očkování.včera nic a dnes teploty a je červený jak rak.díky zkusím i to.už sem dělala zábal na hlavičku ale teplota nechce dolu

nicollka
18. únor 2011

aha, ty jo. Tak a má někde foto ducha? Ty jo přála bych ji to. ja v 5tt co sem ležela v nemocnici, tak sem vlastně taky měla mrchu

madormi
18. únor 2011

@mari111 no kámoška s ním jezdila dva roky a byla z něj nadšená tak asi kus od kusu ale riskovat to nebudu :-/

ikopretinka
18. únor 2011

Ahoj,
@petroska na mě fungovaly také octové ponožky nebo tvarohové
@farmarska to ležení přežiju. Mě večer vadí, že mi tlačí na plný žaludek a navíc když vlastně ještě ležím, tak se mi ten obsah hodně vrací. Mám doma rennie, tak v nouzi to zkusím. Jinak střídám pravý a levý bok, někdy na zádech, ale to je mi pak někdy jaksi šoufl a motá se mi hlava.
@nicollka mě to nikdy neřekli a myslím si, že to stejně není spolehlivé. Mě to neřekli ani teď . Ve 20tt mi řekl dr co si myslí, že to podle něho je, ale prý to může být jinak. 😀 Ted jsem se ptala mé dr. a ta mi taky řekla co si myslí, ale prý se to může změnit. No ale trefili se stejně, tak uvidíme co vyleze. 😀

ikopretinka
18. únor 2011

Leník má pořád ducha? A nemůže to být buď opravdu těhu? A nebo to nějaké podezřelé těhu bylo a ještě zůstalo trochu hcg a ukazuje to ještě ducha. No já bych asi zašla k dr.

ikopretinka
18. únor 2011

@farmarska nechci ať se hrabeš ve vzpomínkách, je to nepříjemné, ale jen mě zajímá když už jsi to tu dnes stejně vzpomněla. Měla jsi stejný tvar břicha při Robčovi, té holčičce i teď při Míšánkovi?

farmarska
18. únor 2011

oj oj petí, to je teda hnus, takhle silné reakce 😖 a nemluvila jsi o tom s doktorkou? 😕 tý jo, snad to brzy přejde 😔

kopretinko, tý jo Robču už si tolik nepamatuju, už je to přeci jen 11let a tehdy jsem měla taky o hodně kilo míň než ted a to minulé těhu bylo vlasntně jen do 5měsíce, takže taky moc nejde porovnávat...ale manža říká, že takovejhle pupek jsem ještě nikdy neměla 😅 a že to je obr břicho 😅 a vlastně i kamarádka a známí co mne potkávají, mi říkají, že mám už obrovský břicho, že takový teda neměly 😅 ...tak nevím asi v sobě nosím slůně 😅 😅 proto bych chtěla vědět i ten váhovej odhad prcka 😅

farmarska
18. únor 2011

jinak teda na zvracení je ted hodně často i mě 😝 jsem to i říkala doktoroj, že to je hnus, že to je pomalu jak v prvním trimestru..dokonce i tak jednou dvakrát tejdne bliju..a co jako s tím..
no a on říkal, že to je prostě jak tlačí na žaludek a že s tím nic už neuděláme, že už mi pomůže jenom odrodit 😅

farmarska
18. únor 2011

holky jdu chystat pangase k obědu, tak se tu zatím mějte 😉

ikopretinka
18. únor 2011

@farmarska aha. No právě já při prvním měla minibříško, ale rodila jsem na začátku 5 měsíce, měli jsme mít holčičku. Te´d mi jde do špice. Jenže zase jsem moc nepřibrala, takže si říkám, že kam má jít 😀 . Prostě kopíruje asi to mimi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru