Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
4. bře 2011

@sarlotta dnes tu jsme všeci nějak na měkko 🙂

paajaa
4. bře 2011

Obrovská i když pozdní gratulce Farmince k Míšovi. Je to chlapák.

sarlotta
4. bře 2011

@madormi však si to farminka zaslouží, je to silná baba a tohle je moc veliké štěstíčko.
A už se těším na další mimineška.... teda hrozně se těším na léto 😀 😀 😀 a pak na ty vaše drobečky podzimní 😵 😵 😵 😵

sarlotta
4. bře 2011

@paajaa ahojík, no a co tak napsat jak se máš ? a Olík ? 😎

sarlotta
4. bře 2011

@katyna6 neměj depku, genetika je ok - to je přeci dobře a na IVF chodí kde-kdo buď šťastná.. pohne se to dopředu a bude mimísek v bříšku 😉

paajaa
4. bře 2011

@sarlotta: máme se krásně. Melj už se směje a rád dudá svoje ruce. Hrozně ten čas utíká. Sem se dostanu opravdu málo. Stále doděláváme baráček, takže taťku vidíme vždy jen chvilku večer. Malej v noci krásně spinká a přes den spíš čučí. V pondělí jdeme k Dr., tak jsem zvědavá na míry. Čeká nás první hexa.

sarlotta
4. bře 2011

@paajaa to je super🙂 tak dej aspoň nějakou fotečku, ať se pokocháme 😉 mě to vykládej, jak to utíká, my už 7měs 😅 😀

sarlotta
4. bře 2011

holky mizím , k tv a manžovi 😉 😵

natalie77
4. bře 2011

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@farmarska Farmíku, velká gratulace k narození Mišáčka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Mám velikou radost a je vidět, že byl dobře krmený...a teď jsem zvědavá, jak s takovým uzlíčkem budeš prchat z porodky přes tu zeď 😀 😀 😀 😀 .
Mám velikou radost a bulím tady jako želva.....
No a to jsem šla psát, že se z Koníka na chvíli stáhnu....protože nemám dobré zprávy...ale počkám pěkně na fotečku....a pak budu zvědavá, co a jak s Mišáčkem...
Mám velkou radost, že jste v pořádku!!!!!!!
Drž se, ať se břicho pěkně hojí.
Panu Farmíkovi samozřejmě také blahopřeji k narození druhého syna..
Dobrou noc...tadypořád brečím....ufff to jsou ty konce...a jaké to bylo loni trápení, Farmíku, jsi pašák největší!!!!!
A ne že se zítra budeš hrabat z postele, že jdeš vytírat nebo rozdávat v porodnici snídaně...pěkně odpočívej a koukej na Mišku 🙂 .

katyna6
4. bře 2011

@natalie77 -Natalko já jsem na tom dnes podobně,taky žádné dobré zprávy,depka veliká a stačí mi hodně málo a už bulím.Ale farminka mi náladu podstatně spravila a taky umí dodat naději,holka naše.Pač po tom,čím si prošla,tak mít tak krásnýho klučíka....to je přece naděje velká!přes 4kila!! 😉 😉 😉

katyna6
4. bře 2011

@sarlotta -sarlotko depka za pár dní přejde,ale po tom,co nám tam řekli bylo zklamání veliký,přirozeně mimi skoro určitě nee.Ale já se zase oklepu a bude dobře.Už jen ty naše krásně bříškatý těhulinky tady jsou přece velká motivace! 😉

martinkal
4. bře 2011

Ahoj holky 🙂
Farmíí moc ti blahopřeju k narození Míši 😉 . Jsi šikulka, je to pěkný cvalík 🙂 . Přeji Vám hodně zdravíčka, štěstí a radosti 😀 😀 😀 . Je prima, že to máš za sebou a vše je OK. 🙂

natalie77
4. bře 2011

@katyna6 Katy, jaké máš dneska zprávy? 😔
Jo jo Farminka mi zvedla náladu, si říkám, dobře do jednou dopadne....

martinkal
4. bře 2011

ahoj katy 🙂
buď v pohodě, kamarádka se snažila o miminko 15 let a nakonec byla na IVF a má nádherný 2 kluky 😝 , tak hlavu vzhůru, vyjde to 😉

lucadav
4. bře 2011

Farmi......gratuluju 🙂 moc moc

lenik_25
5. bře 2011

Farmi, nádherná zpráva! Hrozně moc gratuluji a přeji Míšánkovi, ať se mu na světě líbí a má důvod jen k slzám radosti. Tobě a novopečenému taťkovi přeji, ať si Míši co nejvíc užíváte a dělá vám jen radost. Jsem šťastná za tebe. A co se jizvy po císaři týče, buď v klidu. Teď to jistě bolí jako čert, že si nemůžeš sednout, smát se, kašlat... dej tomu 3 dny a budeš se procházet po chodbě. Držím palec.

Bulím tady jak dojetím z narození Míšánka, tak kvůli tomu, že teď jsem měla být na řadě já 😢

lenik_25
5. bře 2011

@cajori17 Velké bříško, velké, ale krásné. Važ si ho.

@madormi Krásnééééé

lenik_25
5. bře 2011

@ikopretinka Haha, stále mám stejný graf jako ty 🙂 S tím skokem ze zaseklého teploměru o 1 stupeň výš a pak zas níž. Stále nad 37 🙂

ikopretinka
5. bře 2011

Dobré ráno
@lenik_25 😀 😀 😀

lenik_25
5. bře 2011

@ikopretinka A jedna holčina na diskusi o BT má stejný graf jako já, jako kdyby si ten konec zkopírovala 😀

cajori17
5. bře 2011

ahoj kočenky moje 🙂 před chvilinkou jsem se vzbudila hned letela zapnout compl,jestli tu nebude foto Misanka a zatim nic 🙂 jinak mad jim taky kazde 2-3 hodiny po mensich porcich,mam proste porad hlad 😅 snazim se ovladat,ale kdyz je chut,tak si dam i neco sladkeho a nezdraveho 🙂
jinak dekuju za pochvaly megabruchu,mam radost 😉 to mi jeste nikdo nerekl,jste zlaty 🙂 jo a moje vlasy 🙂no tak te fotce je nemam ucesany a mam je mastny,jinka jsou docela pekny a dlouhy 😅 akorat mam ted problem s nadmernym vypadavanim 😖

jinak za chvilku vyrazime na nakupy,budem kupovat snubáky 😵 a nejaky blbinky 🙂 tak se vratim nejspis az navecir,tak se pak mrknu 🙂 mejte se krasne

cajori17
5. bře 2011

jinka zitra uz zacinam 16tt at mi uz konecne trochu utika 😵 😵 😵 😵

madormi
5. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4500g
Ikopretinka 31tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................15 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 15 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 14tt, KO 7.3., TP 5.9.2011
nicollka...................................14tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................13 tt, KO , TP
maendy................ ................36 DC
Martasek ................ . ........... 34 DC
M.aa.b ...................... ...........29 DC
lenik_25................... ..........25 DC
majjka24 .............................18 DC
Katyna ........................ ..........16 DC
nikissek28...........................11 DC
Natalie77 .............................10 DC
Ivomal......................... ...........8 DC

ikopretinka
5. bře 2011

@cajori17 já mám vlasy taky po zadek a padaly mi do 6 měsíce a festovně. Doufám, že nebudeme plešaté. Teď je to v normálu a snad se to po porodu nějak extra nezhorší a brzy srovná. Znám jednu holku, maminu 2 dětí, má vlasy též do pasu a to samé. V těhu ji začaly padat, ke konci dobré a po porodu zase padaly. Asi do roka má háro stejné jako před těhu.

lucierob
5. bře 2011

ahoj holky
@natalie77 copak se děje? Možná ti nachvíli odchod z koníka pomůže, budeš myslet na jiné věci a zachvíli bude zase líp
@katyna6 neboj, mimi se jednou podaří. Moje ségra se snažila 10let, po 8 jim řekli, že nemají šanci přirozeně, tak šla na umělé. No a teď je v 17tt 😉

lucierob
5. bře 2011

@cajori17 jůva, já bych šla hned vybírat prstýnky. Mě přípravy na svatbu hrozně bavily. Samotná svatba už tak né, protože jsem byla těhu a bylo mi blběěěěěě 😖 Takže jsem si jí pořádně neužila

lenik_25
5. bře 2011

@cajori17 No vida, jak to letí. A budeš se vdávat? Kdy? Gratuluji.

@ikopretinka Zajímavé s těmi vlasy. Já celé těhotenství měla tak nádherné vlasy, jako nikdy. Po porodu potom padají, to je pravda. Kojící maminky si stěžují i na chomáče vypadaných vlasů. Ale jak se hormony zase stabilizují, tak se to upraví.

@lucierob Jedné mojí kamarádce řekli, že nemůže mít děti, prostě je to nereálné. A má už půlroční holčičky dvojčátka (po 2. IVF) a druhé kamarádce řekli, že má dělohu jak 13letá holka a že nikdy neotěhotní. A otěhotněla taky. Takže takových případů je víc.

mari111
5. bře 2011

@cajori17
@madormi holky máte krááásne bříška, normálně závidím, ráda spomínam na Laurušku v bříšku, jak kopala a házela bok 😀 😀 😀 užívejte si to 😉

tercie
5. bře 2011

Ahoj holky,fotku Michálka ještě nemám... Od Farmi mám poslední zprávu z rána, večer si dávali s přinesením prcka načas, sestry byly u porodu a neměly čas,tak ji nechaly čekat, chudinku, a když ho přinesli, tak stejně spinkal☹ takže ani kojo nezkoušeli,ale při přiložením předtím už krásně tahal, tak má Farmi strach, aby to snad nezapomněl... 😉
A nechtějí jí dát najíst, ještě dneska celej den, tak trpííííííí a aspoň do sebe lije pití, říkala, že se jim pomstí, za to, že jí nechtěly malýho přinést, teď budou celou noc vylívat pytlík od cévky😀
Jinak se prej moc nevyspala, a ráno si dávaly s malým taky načas, tak je naštvaná. A pak už se neozvala, protože jí kixla baterka v mobilu. Ale měli je dneska už dát na společnej pokoj s Míšou, tak doufám, že už je teď rodinka pěkně pohromadě 🙂 Až budu vědět něco novýho tak zase napíšu 🙂
A moooooooooooooooooooc vás všechny pozdravuje a děkuje za přáníčka!!!

tercie
5. bře 2011

@mari111 viď, mě se po bříšku někdy taky stejská, vzpomínám, jaký to bylo... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru