• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@sarlotta Jéje to jsou šmudlíci :slight_smile: Malá má taky pěkný čertíky v očičkách:grinning:
7. bře 2011 v 10:54  • Odpověz
@ee.liska prostě sem ji nechávala hodně na bříšku a ona se začala plazit, aby si podala hračky .-) a pak pérovala na kolenkách, hlavně u písniček, u pianka :slight_smile: a pak ji to napadlo střídat nožky a vyrazila:slight_smile:))
Hlavně sem ji neposazovala, aby to neměla jednoduché a zadarmo :wink: :sunglasses:
7. bře 2011 v 10:55  • Odpověz
@sarlotta taky super fotečky a nádherné dětičky. Malá je sluníčko, pořád vysmáté
7. bře 2011 v 10:56  • Odpověz
@sarlotta krásné fotečky :dizzy_face:

@tercie teda to jsou sestry na dvě věci, :angry: chudák farmík
7. bře 2011 v 11:00  • Odpověz
@tercie co neumíš na svíčkové ? jako, já ji nedělám, že bych nakládala svíčkovou do láku a pak to dělala z toho, to neee. Prostě jen kořenovou zeleninu, cibulu, jíšku, mléko, sl.smetanu smetanu, bobkový list, nové koření, celý pepř, a maso klidně krůtí :slight_smile: nakonec pomixovat a propasírovat přes jemné sítko.

Omáčky pro prcky děláš z UM a jinak stejně jako ty normální :slight_smile: zakysaná smetana se může a v 10měs bych klidně dala i tu sladkou. nesolíš, kořeníš bylinkama.
7. bře 2011 v 11:00  • Odpověz
Taky mám pár nových fotek...
Na první jsme zblitý sunarem, náš mladej pán neví, kdy má dost, a jak jsem ho nesla do postýlky,tak jsem mu asi zmáčkla bříško a šup, měla jsem sunar mezi kozama i v pantoflích:grinning:
A na druhý, v nestřeženým okamžiku, kdy jsem krafala na koníku:grinning: mi vlez do šuplete s fuseklema:grinning:
A na třetí objevil bar a zjevně přemejšlel, co ochutná jako první:grinning:
7. bře 2011 v 11:02  • Odpověz
Šarlot já vlastně nevím, jestli jí umím, nebo ne, protože jsem jí ještě nedělala:grinning:
7. bře 2011 v 11:04  • Odpověz
@tercie to už máš doma kus chlapa. A čertíci s ním šijí :grinning: Koukají mu z očí :grinning: :wink: :dizzy_face:
7. bře 2011 v 11:06  • Odpověz
@sarlotta tak krůtí tu mám, bych to mohla zkusit...a zeleninu mám v mrazáku... tož to by šlo jestli se to nemusí nakládat...
A mlíko vadí a smetana ne? A bylinky se smí všechny, nebo taky některou radši nedávat?
7. bře 2011 v 11:07  • Odpověz
@tercie co neumíš na svíčkové ? jako, já ji nedělám, že bych nakládala svíčkovou do láku a pak to dělala z toho, to neee. Prostě jen kořenovou zeleninu, cibulu, jíšku, mléko, sl.smetanu smetanu, bobkový list, nové koření, celý pepř, a maso klidně krůtí :slight_smile: nakonec pomixovat a propasírovat přes jemné sítko.

Omáčky pro prcky děláš z UM a jinak stejně jako ty normální :slight_smile: zakysaná smetana se může a v 10měs bych klidně dala i tu sladkou. nesolíš, kořeníš bylinkama. a zahustíš kukuřičnou moukou, nebo rýžovou instantní, nebo bramboru rozvaříš. nedávala sem pšeničnou mouku - je hůř stravitelná a musí se taky déle vařit.

a máš to tady pěkně rozdělené hele : http://www.varime-detem.cz/recepty?ctg=27&evt=ctgswidget.sel
7. bře 2011 v 11:08  • Odpověz
@ikopretinka jo je to fakt rarach, teď se naučil brm brm na pusu, a dělá to i mě, a tak teď doma furt brmláme všichni:grinning: a vyplazuje jazyk s hlasitým doprovodem, fiškus jeden:grinning: dělá samý kraviny a hrozně se opičí, a samozřejmě ho manža učí samý voloviny...
jé tak se mi to poslalo 2x , spadla mi stránka .
@tercie tak mléka dáváš hodně, smetany jen na ochucení- zjemnění. kysané věci nevadí žádné,
7. bře 2011 v 11:09  • Odpověz
@sarlotta no když Maty se hned otočí na záda :unamused: vydrží na břiše tak 5 vteřin, no posazovat ho nechci, sedá si sám v autosedačce a posazuje se v postýlce za šprušle

@tercie teda to sjou krásný fotky :grinning: je vidět, že je to raubíř
7. bře 2011 v 11:09  • Odpověz
@tercie pro malého kdybys dělala tu svíčkovou, tak jen cibulu podusit, na ni maso, uvařit, pak přidat zeleninu uvařit, pak přidat UM a výsledek rozmixovat ani to nemusíš zahušťovat ničím :slight_smile:
7. bře 2011 v 11:11  • Odpověz
@sarlotta dík moc, proštuduju to :slight_smile: Pomalu začínám mít strach abysme neskleničkovali až než půjde do školy:grinning: Já nějak neumím vařit zdravě :sweat_smile:
A prosímtě jak je to s kaší večer, když ji udělám do UM, můžu dělat z dětský krupičky nebo ne? Instantní totiž kupuju taky sunarku krupicovou s medem... rýžovou nemůžu, ta ho hrozně staví.
7. bře 2011 v 11:11  • Odpověz
@tercie to je zlatečko, se s ním nebudeš nudit :slight_smile:))
7. bře 2011 v 11:12  • Odpověz
@sarlotta no vypadá to jednoduše:grinning: Já si někdy připadám jak totální kuchařskej analfabet, přitom vařím dost,a leccos, ale tímhle si jistá prostě nejsem no:grinning: Díky moc za rady:wink:
7. bře 2011 v 11:12  • Odpověz
@tercie no když nemůže rýžovou, tak zkus z té dětské instantní krupičky, ta by neměla tak vadit, ale obyč krupice to je beton :stuck_out_tongue_closed_eyes:

co sinlac kaše z karobu ? to si nezkoušela ?

a mohla bys mu přidat kuskus do jídelníčku a červenou loupanou čočku :wink:
7. bře 2011 v 11:13  • Odpověz
@ee.liska jasné, malá se taky přitahuje kde može, ale tak mu zkus vymyslet hračky při kterých bude muset být na bříšku :slight_smile: balon větší, pianko, hrací hračky s čudlíky :wink:
7. bře 2011 v 11:15  • Odpověz
@ikopretinka děkuju :slight_smile: je ona je fakt zlatečko :slight_smile:
7. bře 2011 v 11:16  • Odpověz
@sarlotta to ne, nudit se fakt nestíhám, furt něco vymejšlí...

Holky a začal mi kašlat, ta rýma mu sedla dolů...od včera dávám jitrocelovej sirup, ale můžem na chvíli s kašlem ven, když je odpo teplo, nebo radši ne? S rýmou vím, že jo, ale s kašlem si teď nejsem jistá...

@ee.liska některý dětičky to lezení i vypustí, třeba se bude plazit a pak bude hned chtít ťapkat, neteř to měla taky tak :slight_smile:
7. bře 2011 v 11:16  • Odpověz
@tercie já bych šla, pokud u Vás moc nefouká a ne mezi děti, aby k tomu nechytil ještě něco :wink: nebo mu dej pláštěnku přes kočár, aby mu tam nefoukalo :sunglasses: já dávala prospan - ten nám dělal dobře :slight_smile:
7. bře 2011 v 11:18  • Odpověz
ahoj holky.jé tady se vaří :slight_smile: .hele silnac doporučuju.vařím s tím už týden a dá se to použít do všeho a výborný s tím!
@sarlotta juu máš krásný dětičky.malá je čertík co :slight_smile: ?a už si sedá jo?to teda máme podle vás pěkný skluz a to sme jen o týden!ale furt počítám těch 6 týdnu mín takže snad do měsíce poleze jinak mě už neba jak se furt steká že se dokoulí ke skříni a dál nemuže a ječí :slight_smile:
@tercie hihi blééé :grinning: ta první fotka
venku je nádherně ale jen co sem vylezla tak asi procházku bojkotuju.je tam kosa :angry:
7. bře 2011 v 11:18  • Odpověz
@sarlotta traky jsem zkoušela, prostě se k nim otočí na bok, přetočí se aby je měl před očima a je konec, už jsem zkoušela si k němu lehnout, taťka to zoušel, dokonce i telefon jsem před něj dala, snad všechno co máme doma jsem vyzkoušela... Ale ví jak si to usnadnit a je konec. dr mě straší, že když nechce být na bříšku, ža tam prostě nebude jo a měla jsem půjčené i ty interaktivní housenky, kachny a takové a nic, no jeśem smířená s tím, že bude pak zrovna chodit asi
7. bře 2011 v 11:19  • Odpověz
@ee.liska já myslela, že už nebude lozit :slight_smile:)) a přišla na to - snad po měsíci plazení :stuck_out_tongue_closed_eyes: kamošky malá se posunuje po zadku, ale ona ji posazuje a dává do chodítka.. a to já nechci.
7. bře 2011 v 11:19  • Odpověz
@sarlotta dětskou instantní krupičku budou mít ale kde? Já vždycky vidím v krámu jen rýžovou a nebo sušenky... A tu sinlac taky neznám... :confused: ani kuskus jsem nikdy nedělala, co to vlastně je, luštěnina, nebo tak něco? To jsem blbka co? :grinning:
7. bře 2011 v 11:20  • Odpověz
@tercie on se ani neplazí :angry:
7. bře 2011 v 11:20  • Odpověz
@mari111 hihi Lauruška je už taky pěkně velká kočka.my si taky sundáváme co se dá a pak si to rve celý do pusy :grinning: .sežere všechno co najde.
juu fotečka Mišánka.ten je slaďoušek :dizzy_face: krásný
7. bře 2011 v 11:21  • Odpověz
@ee.liska Maty je chytrolínek:grinning: Proč by se namáhal, když si to může udělat pohodlný, žejo:grinning:
7. bře 2011 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.