• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
tý jo to bude práce :slight_smile: ale určitě to bude pak krásné
1. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
Nojo, právě mi tu nad hlavou dusá zedník s manžou a já se tu poflakuju u netu, je to fakt dřina :grinning: :grinning: ale zase jsem jim uvařila výborný obídek, tak to mám teď zasloužený odpočinek. A navíc mi začíná teda ale fakt dost bolet břuch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
1. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
Holky já se musím smát, když třeba prohlížím alba, jak tam holky píšou... začali jsme stavět, nebo našla jsem si novu práci, nebo pořídili jsme si štěně a zadařilo se... my stavíme, práci jsem měnila podruhý, štěně taky máme hele a ono furt nic, tak už nevím, co bych měla dělat, abych přišla na jiný myšlenky a taky se nám zadařilo. Asi se postavím na hlavu :grinning:. Prostě přijde mi to úsměvný :slight_smile:
1. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahoj Venus, vitej zpatky :slight_smile:
Kelly, bomba sen :wink: :wink: .. a jeste ke vsemu se ti libil
Hmm, rekonstrukce domecku, to zni hezky..
Ja mam v posledni dobe takovy manyry,ze bych se nejradsi prestehovala nekam do domecku na samotu u lesa a byl by tam klid, a ja bych si to tam taaak uzivala :slight_smile: mohla bych si tam poridit i nejakou tu domaci zvirenu..
Kopi, tvuj pritelak by te ted mel na rukou nositi, aby odcinil ,co zpusobil :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zadny vareni.. hezky do restauracky na jidelko .

Mirax, motorova mys :grinning: hm, skoro.
Dneska jsem naoplatku nejaka vystavena.
Kam chodis? Nekam do nadstandartniho zarizeni nehrazene pojistovnou? Plomby byvavaji drazsi , hygienistky ,mam pocit,berou vic nez zubari.. ale 7tis? v tom bylo i nejaky endo (kanalky)?
Ty kartacky(vsechny ) samozrejme chvalim :grinning: tak to ma byt.
Ty testy ti budou delat kvuli cemu - stanoveni bakterii vyvolavajici ti zvysenou kazivost zubu nebo kvuli dasnim?
Kdyztak mi pisni do IP. :slight_smile: zauvazuji nad cenou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Tercie, nezoufej , zadari se.. uvidis.. doted jste jen cekali na vysledky a ted to pojede :slight_smile: kdyz se zadarilo jednou, tak se zadari i napodruhe a driv.. telo je ted nachystany :slight_smile:
My jsme si za prvni potrat koupili auto,ktery nam v den,kdy jsem zjistila,ze jsem podruhe tehotna, ukradli,bylo to jako rana bicem, takze jsme se neposunuli nikam a zase jen setrime.
Tve plany na vikend vypdaji naramne, pak napis, zda manza zvitezil :wink:
1. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Eli , ty uz mas za sebo prvni mrsku?! Wow! Jak jsi to dokazala? :slight_smile: gratuluju :slight_smile:
1. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
květi, třeba 5 samíc a tak, jo? :slight_smile: J8 bych taky už nejradši daleko od lidí, tady je pořád plnej bará, furt někdo dupe po schodech, žádnej klid. Snad ta kolaudace klapne a buem se na podzim stěhovat :slight_smile:

Květi já nezoufám, jenom jsem se nd tím usela usmát, a z toho žebych notěhotněla strach nemám, povedlo se 2x, potřetí to půjde taky, jen vědět kdy, hned by člověk byl klidnější, ale co tu budu vyprávět, to jsme si zažily všechny:slight_smile:

JO vidíš já si ani nevšimla, že venusa se nám vrátila z dovči... venusko tož vítej zpátky v realitě :slight_smile: snad jste si to užili jaxepatří :slight_smile:

Jo květi s tím ukraeným autem to m mrzí, ale třeba o bylo nějaký znamení, třeba jko že tehulím víc prospívá pěší chůze než ježdění v autě :grinning: No pokus o vtip, asi blbej :grinning:
1. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
takovejch překlepů, se stydím normálně...
1. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
kveti jj sice 1-3 dny trvala ale byla tu :slight_smile:
1. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
kerrie no přítel v tom snu právě vůbec nebyl, byla tam se mnou mamka. Já jim pořád dokola říkala,že je ještě brzo na porod, že jsem v 28týdnu ale musela jsem tlačit a nikdo mě neposlouchal......no hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
5 samíc :grinning: jo, treba

Elisko, to je fajn :slight_smile: ,ja bych to po druhe menstruaci uz asi zkousela. Vy musite na neco cekat? mam pocit,ze jsi psala,ze to zkusite ke konci roku..
1. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
čekám jna dr, jestli už je vše správně vyčištěné, já bych chtěla, jen manža chce až za rok, ale asi ho nějak zpracuju a skusíme tak na konci roku
1. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
kuk jsem zpět, já sem musela pustit majitelku a ještě jsem si dojela nakoupit a uklidit na barák, když zejtra budem mít ty hostí :grinning: Jsu dočíst a jsem hned zpátky :wink:

JO aha, teď koukám, že jste nepovídaly :grinning: Dobrý no :grinning:
1. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
Eli držím palce, ať manža nestávkuje, i když začnete hned, tak se to stejně do konce roku nemusí povést, a kdybyste začali až koncem roku budete další třeba půl rok čekat než se zdaří, je lepší mít už náskok, tak jsem to brala i já, ono si tělo řekne, až bude připravený a těhu přijme. Mezitím vychytáš ovu, no a kdyby se povedlo dřív, tak přece tím líp :wink:
1. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
terci tak si to myslím i já, ale vysvětli to chlapovi :grinning:
1. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
Eli já vim, nejlepší je, jim nic nevysvětlovat, páč jsou někdy dobrý akorát na to semeno :grinning:
1. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
někdy fakt jo :grinning: ale já mám asi štěstí, že jsem našla super chlapa :slight_smile:
1. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
Tak to já samozřejmě taky, když to vezmu kolem a dokola, tak jsem mohla taky dopadnout o moc hůř :grinning:
1. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
to jo mít doma něco jako je třeba Al Bunda tak mě klepne
a vy budete zkoušet kdy?
1. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
Kristova noho, Al Bunda to je postrach :grinning: I když někdy když na to koukám, tak si říkám, že na ně do nich dvou nemáme daleko... když Peggy se snaží zatáhnout Ala do postele a on nechce, to je přesný jak u nás :grinning:

My se snažíme už teď. Mám po třetí mrše, sice mi říkali půl roku počkat, ale já čekala hlavně na ty výsledky, aby tam něco nenašli a ty už máme, takže házím veškerou opatrnost za hlavu a jdem do toho, chtěla bych aby to do konce roku vyšlo...
1. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
tak doufám že za chvilku budou // a pak zdravé mimi :wink: no nic jdu na pivečko, sednout chvilku s kamarády a pokecat, tak papa a užij si snažení :grinning:
1. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Eli díky, já ti moc přeju totéž :wink:
My taky jdeme na akci, proběhne ta sázka, kdo dělá lepší hemenex, tak jsem zvědavá, jak se manža vytáhne :grinning: :grinning:
Tak se hoky mějte a hezkej večer, zítra se nejspíš neukážu, takže v pondělí. Pááááá
1. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
ahoj kelly, takové sny jsou normální :grinning: ...já , když čekala t., tak jsem měla sen, že jsme porodila toho perníčka ze Shreka...tancovala smál s ena mě a mně se íbila a byl můj :grinning:
Pak s emi to zdálo ještě hodněkrát...i takové sny, že to dítě bylo hrozně malinké, jako panenka..nebo, že jsem na něj zapomněla a někde ho nechala..třeba několik dní..joo, to byly děsy :wink:

kveti..píšu ti IP
1. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
ahojky

holky manžel skákal ten tandem strávii jsme celičký den v Kolíně a bylo to super počásko vyšlo no super :sunglasses:
manžel skočil a přežil :grinning: :grinning: trochu mu zalehli uši ale máme profi video a profi fotky i ze vzduchu :sunglasses:
to pak malá Sofí uvidí jak tatínek řádil :grinning: :grinning:
jinak skákala i moje mamka také se jí líbilo ale řekla že už stačí že už skákat nechce :sweat_smile:

jsme utahaná jako kočka ale moc krásný den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ten sen,ze mimco nekde nechate.. ja mam strach,aby to u me nebyla realita.. :zipper_mouth:
ono je to hned, treba v tramvaji, v zamysleni vystoupite a ono tam zustane..
Skoky .. to je vec, do ktery bych asi nikdy nesla.. desne se bojim vysek.. asi by se mi uz pri tom letu zastavilo srdce. :confounded:
1. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Tercie IP :wink:
1. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
Holky, hlavně bacha na tatínky :grinning: Mojeho švagra zapomněl jeho tatínek i s kočárkem u hospody. :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
1. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Kerrie, muj strejda doted vypravi,jak ho tata nechal zaparkovanyho v kocarku u fotbalovyho hriste.. :grinning: .. jak prisel domu, manzelce licil,jak vyhrali.. :grinning:
1. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
květi, tak to je něco podobnýho.......... :grinning: Švára má vůbec dobrý zážitky z dětství..........Jednou takhle koukaj v TV jeho rodiče na přímý přenos ze Závodu míru a najednou mamča: Ježkovy voči, v televizi je náš Péťa :grinning: Asi 3 roky mu byly a zdrhnul jim ze zahrady a štrádoval se koukat zblízka k hlavní silnici..........no a oni si toho nevšimli :grinning:
1. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.