Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucadav
9. bře 2011

@maendy No tak to je taky pěkny......já jsem si koupila 4krajíce bezl.chleba za 60kč....musli za 100male pytlik a špagety maji za 98kč......ale v globusu jsem našla spustu i jinych levnějších a lepších.....tak se to někdy dá...
tak to tě lituju....už i jen zas prřipravky specialní na tu lupenku.... 😒 je to teda pech...

aja.83
9. bře 2011

@madormi @cajori17 Koukám, že jste řešily kočárky - u mě Camarelo taky vede a i manžovi se líbí 😉 . Ještě ho chci někde zkouknout naživo a myslím, že ho berem! 😉

maendy
9. bře 2011

@lucadav ted jsem vyskousela novou lecbu na lupenku z australie od dr.michaelse..bomba!!
Ale ta cena jedna kura 1800,-
mam 3 au mam jen nejake flicky na nohách a na rukou jen 2 tečky malé....celkově kolem 5,500,-
ale stalo to za to.....už mě přestalo bavit ty kortikoidove masti.....bylo to hned zpět a ty než učinky.....
snad mi to vydrží dlouho
jenkote jeste ze dneska jdu az na nocní službu,mam tu mrchu tak silnou,mam tampon a vlozku a jsem á půl hodky na vecku,a ty křeče,,,,už at me ten prášek od bolesti zabere.....

lucadav
9. bře 2011

Jinak vám přejju krásný den.....za chvíli vyražíme s dětma na procházku a pak ds dětičkama do herny......když je tak krásně.

lucadav
9. bře 2011

@maendy Ty jo až takhle???tak silny???
jinak je dobře ,že aspon za ty peníze ,nějaky vysledek

cajori17
9. bře 2011

holcinky moje doctu pozdeji,litam mezi plotnou a pc 😀 moc mi to nejde

tercie
9. bře 2011

Kuk, nakukuju, a vy drbny jste o dvě stránky dál, je toto možné😀
Malej se nadláb, a ještě něco musím pro sebe,ale nevím co... nějakou rychlovku, asi to zas dopadne na nudle s vajíčkem, nějak mě to vyvařování už štve. Hlavně toho času strávenýho při tom, a výsledek, že se akorát člověk pak bojí na sebe podívat do zrcadla😀
@sarlotta no jo😀😀😀 ale je tam rozdíl třinácti let, mezi těma fotkama😀 To máš cca 1,5kg ročně a máš to hned ani se nenaděješ😀
@maendy to mě mrzí broučku že depkuješ, ale je to první mrcha, po tý endo.? A ty prášky nepřestávej brát, holt nezabraly napoprvé,tak napodruhý to vyjde 😉 Budu moc držet palce jo? 🙂

aja.83
9. bře 2011

@mirax Gratuluji k negativnímu NT! Super 😵

aja.83
9. bře 2011

Holky, teda vy máte dnes rozkecáno, já normálně nestíhám 😀

maendy
9. bře 2011

@tercie 2 mrcha,od operace....ale i ta minula byla takhle silná.....no hruza,takove sem to nikdy nemela.....
horší je že už mam jen jedny prášky a pak musim na gyn,a dr řikal že jestli neotehotnim ze me posle do brna na přeléčení,jenže to s ebojím,hormonální lečba me rozhasí jak lupenku tak všechno ostatní ach jo.......

madormi
9. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4500g
Ikopretinka 32tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................16 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 15 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 15tt, KO 7.3., TP 5.9.2011
nicollka...................................15tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................13 tt, KO , TP
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........33 DC
lenik_25................... ...........28 DC
Katyna ........................ ..........20 DC
nikissek28...........................15 DC
Ivomal......................... ..........12 DC
maendy................ ................2 DC

sarlotta
9. bře 2011

@ikopretinka tak vlakem leda 😀 😀 v prostějově jsem ještě nebyla 😉 😉

@ee.liska a ty kdy dofrčíš ? 😀 příští týden bys mohla cooo, písnem si IP

sarlotta
9. bře 2011

@maendy já myslím, že sliznice roste dobře, je jí dost když máš silnou mršu, tak to vyjde příští měsíc určitě 😉

tercie
9. bře 2011

no jooo, na @mirax bych málem zapomněla!!!!! Gratuluju moc k NT, krásná hodnota 🙂 No jo, třetí bude, to je jednou jistý😀 matko pluku naše😀

Holky vy plánujete samý srazy, bych se taky srážela, nechcete někdo přijet do Varů? 😀

tercie
9. bře 2011

Holky musím jít, malej mi rozebírá kuchyň, slyším nějaký rány jenom, do něčeho mlátí😀

sarlotta
9. bře 2011

@tercie dej pokoj s Varama, nás je víc, dojeď na Moravu 😉

ee.liska
9. bře 2011

@sarlotta jo to bych mohla 🙂 má být i hezky, tak bych si vzala kočár 🙂

madormi
9. bře 2011

@tercie já tam jedu za 14 dní 🙂

ikopretinka
9. bře 2011

@sarlotta 😀 😀 třeba, to nechám na tobě 😉 . Vidíš, aspoň by jsi poznala nové město 😉
@maendy dočkáš se 😉
Holky na mě leze jaro. Nádherné období!!!! 😵 😵 😵

tercie
9. bře 2011

@sarlotta já než bych tím mým keplem někam dojela tak ti Šarlot bude chodit do školy ty bláho😀

@madormi no vidíš, tak se ozvi, můžem se někde potkat klíďo 🙂

maendy
9. bře 2011

@sarlotta taky jsem si to řikala,že jinak by ze mě toho tolik nešlo 😉
budu věřit že příští měsíc to vyjde,tento jsem dle gyn ovulovala z praveho vaj,i me bolel,ale ten je na tom huř,přiští to bude levý a ten je kabrňák.....to už vyjde......
Holky děkuju za zlepšení nálady už se cítím líp..jste zlatíčka
Jdu si odpočinout před noční službou.....páček shledáček 😉

ikopretinka
9. bře 2011

@tercie správně musíš na moravu 😀

madormi
9. bře 2011

ale jinak na moravě nás je dost 🙂

mari111
9. bře 2011

a co tak že by ste všechny dojeli na sever 😀 😀 😀 tady jste ještě stopro žádna nebyla 😝

madormi
9. bře 2011

@aja.83 manžovi se taky líbí, tkže u nás zatím vede jednoznačně, ale tak je čas ještě na nákup ☹ tu v Hodoší ho mají tak jsem ho okoukla i naživo a je idální- prostorný, vysoký no vše co od kočáru chci 🙂 Jen ty barvy tu nemají

cajori17
9. bře 2011

holky,vy kecate a kecate a kdo to ma pak docitat 😀
tady je nas dnesni obed

mari111
9. bře 2011

@cajori17 pošli kousek 😝

ee.liska
9. bře 2011

tak dneska nejdem ven, Maty má teplotku 😝 kdybych si byla jistá, že jsou to zuby tak jdem, ale aby to nebyl nějaký moribundus 😝

@madormi no ty vlastně jsi taky MOravačak, to bysme si někdy mohli dát srázek u vás v Zoo, tam je to na kočárek ideální 😀 no to jsi ty, já, Šarlot, ikopretinka, Petroska, sirelka

@mari111 já jsem byla v Liberci párkrát 😀

@cajori17 ty mi teda děláš chutě, mňam "slintací smajlík"

ee.liska
9. bře 2011

jo a toto je za půl roku jediné foto, které jsem stihla na bříšku, než se stačil převalit nebo rozeřvat 😀

cajori17
9. bře 2011

@ee.liska vy mate teplotku 😠

jinak na to jidlo se moc tesim,uz mam hlad,ale pockam na pritelaka az dorazi z prace

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru