• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Ahoj holky :wink:
@petroska + @ee.liska máme taky od Chicca tuto a můžu tu udělat taky reklamu na Malvík :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: http://www.malvik.cz/Jidelni-zidlicky/zidlicky-plastove/Chicco-Jidelni-zidle-Polly-2010?varianta=335583
Dnes jsme jí sestavily,ale malému se tam zatím nelíbí-řval :sweat_smile:
@lucierob Viď?utíká to strašně rychle :sweat_smile: za chvíli zas bude nové snaženíčko :sweat_smile: :grinning: :astonished:
@handm je fajn,já jsem se bála,že nepůjde do lehu a chtěla kupovat tu dražší,ještě že jsem koupila tuto :wink: Tak doufám,že budeme spokojený.Manža mě pochválil :grinning: :grinning:
@wlladka Teda Šimonek už je velký chlapák :dizzy_face: :dizzy_face: Je moc krásný!!!Ty sedačky nemají chybu-nádhera a podlaha super!!!
12. bře 2011 v 16:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak mi byli dnes v Brně na veletrhu a nic moc podle mě. představovala jsem si, že tam budou nějaké nižší veletřní ceny ale například hračky od lamaze ještě o 30 kč dražší než co kupuji na netu.
Jinak jsmse se šli dívat na sedačku Kiddy a taky dražší než nám ji nabízí v obchodě kousek od nás a jídelní židličky to stejný.
Vidím, že je zrovna řešíte, my ji zatím nepotřebujem, ale už ji vybírám doma kousená být může. :dizzy_face:
Tak Vás jdu dočíst a podíívat se jakou kdo chválíte.
A mám dotaz myslím si, že Adélce nestačí jídlo jí asi po 2,5 hodinách 180 ml a někdy je ještě vzteklá, že už došlo. Asi jí to už nestačí je dost čilá, tak má asi velký výdej energie. je to možný jo a okusuje si i ručky a někde jsem četla, že to může být z hladu. Co vy na to?
12. bře 2011 v 17:59  • Odpověz
ahojky, jak užíváte víkendu? :slight_smile: my jsme byli půl dne venku a prcek už spinká, taťka čučí na fotbal, hokej má dneska pauzu tak mám smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@maarrtina my jsme židličku dostali hned jak se Maty narodil, :slight_smile:

@kopa ta je moc hezká :slight_smile: ale k nám do bytu se plast nehodí, jinak bych šla taky do těchto barevných
12. bře 2011 v 18:06  • Odpověz
@lenik_25 teda to je mi líto :cry: :cry:

@nicollka 15 tt? :dizzy_face: to utíííííká :slight_smile: :slight_smile:
12. bře 2011 v 18:08  • Odpověz
@cajori17 krásné prstýnky, no jo už to máš za pár :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2011 v 18:10  • Odpověz
jo a všem moc děkujeme za gratulky k zoubku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. bře 2011 v 18:12  • Odpověz
@ee.liska a jakou máš?
12. bře 2011 v 18:16  • Odpověz
já jsem chtěla tu úplně klasickou, co se dělala ještě za nás, do bytu jsem potřebovala něco dřevěného, tak mám tuto :
http://www.kancelarskezidle.cz/k_43-Detske-zidle/p_152-SANDRA-331-710
12. bře 2011 v 18:23  • Odpověz
12. bře 2011 v 18:31  • Odpověz
@cajori17 nádherné, kouzelné prstýnky, fakt :slight_smile:))
12. bře 2011 v 18:31  • Odpověz
my máme babypoint - fabula je super, krásné barvičky, měkoučké polstrování, spokojenost :wink:
http://zidlicky-a-lehacky.heureka.cz/babypoint-fabula-jidelni-zidlicka/galerie/?obrazek=31c22f1923674d174ea15249b64557d4
12. bře 2011 v 18:33  • Odpověz
@ee.liska Vy máte zub joooooo :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si děláš srandu, teda Matýsek je borec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Slečna furt nic, minulý týden horečky a prd :sweat_smile: akterý vám vylezl ? dole nebo nahoře ?
12. bře 2011 v 18:36  • Odpověz
@madormi fialová je super, dej link jesli už je na netu:slight_smile: :wink:
12. bře 2011 v 18:37  • Odpověz
@lenik_25 nebul holka, to vyjde... je to těžké, a mrzí mě to moc :pensive: :pensive: :pensive: Miminko přijde až bude správná doba, teď asi není jnak by se to povedlo :wink:
12. bře 2011 v 18:39  • Odpověz
@sarlotta jo fabula je super, tu bude mít Maty u babičky :slight_smile: jj máme zubisko, je to dole vlevo :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile: já jsem myslela, že když tak v noci kňučí, že ho bolí pupík a horečky že má z nachlazení a ejhle zub :grinning: ale docela mě to dojalo, jeden zoubek a byla jsem na měko :cry: :grinning:
12. bře 2011 v 18:40  • Odpověz
@wlladka malý je krásný kluk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: za chvilku budete mít roček :sweat_smile: to není možné... letí to šíleně.
12. bře 2011 v 18:42  • Odpověz
@ee.liska no malý mi tak taky ječel v 6měs a já blbec mu cpala prso a divila se co jako to jéééé :sweat_smile: :sweat_smile: a on ráno 2 zoubky... no a slečna prd :angry: :wink: :wink: a měl to napuchlé ?
12. bře 2011 v 18:43  • Odpověz
ještě se mi na té naší líbí, že se z ní dá udělat malý stolík se židličkou :sunglasses:
12. bře 2011 v 18:45  • Odpověz
@sarlotta no právě že vůbec nic, ani napuchlé ani červené a kousat chtěl spíš na zadní "zoubky"
tak aspoň se Kryštůfek u zoubků pořádně napapkal :grinning:
12. bře 2011 v 18:46  • Odpověz
Ahoj holky, jak, je :wink: doufám, že se máte všechny dobře :slight_smile:
my se máme už krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hezky si užíváme doma :dizzy_face: malej je strašně hodnoučkej, je to náš miláček :dizzy_face:
jen sem nestíhám ted chodit, natož dočítat, protože, když je malej vzhůru, tak se věnuju jemu a když spí, tak zbytku rodiny, hlavně Robertkovi, aby se necejtil odstrčenej :sunglasses: ..a pak než obstarám zvířátka, atd.. a když mám trošku časíku, tak jsem většinou utahaná, ale jsem děsně šťastnááá!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
v pondělí určitě ale nakouknu, to bude manžel v práci a Robča ve škole :wink:
12. bře 2011 v 18:47  • Odpověz
@farmarska no s tebe mám samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2011 v 18:48  • Odpověz
elí díky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já zase z Míšánka :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2011 v 18:50  • Odpověz
@farmarska to je super, že si to doma užíváte, hlavně taky odpočívej, ať máš pořád dost sil :slight_smile: :slight_smile:
celkově vás všechny, co máte dvě děti,obdivuji :sunglasses: teda i trošku závidíííím :dizzy_face:
12. bře 2011 v 18:52  • Odpověz
jo a holky, co máte doma za autosedačku po vajíčku? já už jsem začala vybírat a asi mám vybráno, jen pořád špekuluji, jestli dobře. Maty za chvíli z vajíčka vyroste a tak v květnu půjdem kupovat tu sedačku 9-18 kg. Jen jestli se i mu bude líbit ta co jsem vybrala :slight_smile:
12. bře 2011 v 18:55  • Odpověz
@farmarska ahojík, no to je super, že jsi šťastná :slight_smile:)))) aj my :slight_smile:))) čekám na fotešky Miláška Mišánka
12. bře 2011 v 18:57  • Odpověz
@ee.liska britax evolva 9-36kg, je dobrá, malý byl malý do té 9-18, musí tam být pak taky určitá výška, vajíčko je do 9kg, ale důležitá je výška, aby netrčela hlava nad zádovou opěrku.
12. bře 2011 v 19:04  • Odpověz
@sarlotta no právě, za chvíli mu ta hlava trčet bude, jestli poroste tímto tempem :slight_smile: počítám, že tak v 9-10 m půjde do té větší, teď má skoro 7m tak je to za chvíli
jo a romer je v mém výběru také :grinning: akorát ne evolva ale king
12. bře 2011 v 19:09  • Odpověz
@ee.liska http://www.baby-eshop.cz/autosedacky-9-36kg/autosedacka-kiddy-guardian-pro-1&mb_cmp=zbozi my máme vybranou tuhle vyhrála test mezi sedačkami a je od 9 měsíců do asi 12 let a dnes jsme se na ni dívali i na tom veletrhu a super.
ještě je i cybex a ta je levnější. Je tam dobrý ten půltík.
tady je i video tak mrkni te. http://www.caryfuk.cz/autosedacky/autosedacky-9-36-kg/autosedacka-kiddy-guardian-pro-ruzne-vzory
12. bře 2011 v 19:15  • Odpověz
@farmarska jsem ráda,že se máte fajn,užívej si to a hlavně se snaž odpočívat pokud to jde :slight_smile:

Lenik vy mate stejny prstynky?
jinak dekuju za pochvalu prstynku :slight_smile:byla to fuska se pro nejaky rozhodnout :slight_smile:
12. bře 2011 v 19:20  • Odpověz
ahoj holky tak sem přišla včas .taky řešíme sedajdu a prý pokud netrčí z vajíčka hlavička tak se sedačka dávat nemá takže ji koupíme až v létě a chceme britax romer 9-18kg,jen nevíme zda rači pořídit do 36 kg nebo jen do těch 18 kg.?co je lepší?vzít už tu větčí?stoličku sme nakonec objednali obyčejnou.je podobná jak fabula ale jen bez značky a myslím že to na ty jeho obýdky stačí :slight_smile:
12. bře 2011 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.