Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
12. bře 2011

Ahoj holky 😉
@petroska + @ee.liska máme taky od Chicca tuto a můžu tu udělat taky reklamu na Malvík 😀 😀 😀 😎 http://www.malvik.cz/Jidelni-zidlicky/zidlicky-...
Dnes jsme jí sestavily,ale malému se tam zatím nelíbí-řval 😅
@lucierob Viď?utíká to strašně rychle 😅 za chvíli zas bude nové snaženíčko 😅 😀 😲
@handm je fajn,já jsem se bála,že nepůjde do lehu a chtěla kupovat tu dražší,ještě že jsem koupila tuto 😉 Tak doufám,že budeme spokojený.Manža mě pochválil 😀 😀
@wlladka Teda Šimonek už je velký chlapák 😵 😵 Je moc krásný!!!Ty sedačky nemají chybu-nádhera a podlaha super!!!

maarrtina
12. bře 2011

Ahoj holky, tak mi byli dnes v Brně na veletrhu a nic moc podle mě. představovala jsem si, že tam budou nějaké nižší veletřní ceny ale například hračky od lamaze ještě o 30 kč dražší než co kupuji na netu.
Jinak jsmse se šli dívat na sedačku Kiddy a taky dražší než nám ji nabízí v obchodě kousek od nás a jídelní židličky to stejný.
Vidím, že je zrovna řešíte, my ji zatím nepotřebujem, ale už ji vybírám doma kousená být může. 😵
Tak Vás jdu dočíst a podíívat se jakou kdo chválíte.
A mám dotaz myslím si, že Adélce nestačí jídlo jí asi po 2,5 hodinách 180 ml a někdy je ještě vzteklá, že už došlo. Asi jí to už nestačí je dost čilá, tak má asi velký výdej energie. je to možný jo a okusuje si i ručky a někde jsem četla, že to může být z hladu. Co vy na to?

ee.liska
12. bře 2011

ahojky, jak užíváte víkendu? 🙂 my jsme byli půl dne venku a prcek už spinká, taťka čučí na fotbal, hokej má dneska pauzu tak mám smůlu 😝

@maarrtina my jsme židličku dostali hned jak se Maty narodil, 🙂

@kopa ta je moc hezká 🙂 ale k nám do bytu se plast nehodí, jinak bych šla taky do těchto barevných

ee.liska
12. bře 2011

@lenik_25 teda to je mi líto 😢 😢

@nicollka 15 tt? 😵 to utíííííká 🙂 🙂

ee.liska
12. bře 2011

@cajori17 krásné prstýnky, no jo už to máš za pár 😵 😵

ee.liska
12. bře 2011

jo a všem moc děkujeme za gratulky k zoubku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maarrtina
12. bře 2011

@ee.liska a jakou máš?

ee.liska
12. bře 2011

já jsem chtěla tu úplně klasickou, co se dělala ještě za nás, do bytu jsem potřebovala něco dřevěného, tak mám tuto :
http://www.kancelarskezidle.cz/k_43-Detske-zidl...

maarrtina
12. bře 2011

http://www.mojebatole.cz/katalog/jidelni-zidlic...
mám se líbí celkem tahle dívali jsme se na ni i na tom veletrhu

sarlotta
12. bře 2011

@cajori17 nádherné, kouzelné prstýnky, fakt 🙂))

sarlotta
12. bře 2011

my máme babypoint - fabula je super, krásné barvičky, měkoučké polstrování, spokojenost 😉
http://zidlicky-a-lehacky.heureka.cz/babypoint-...

sarlotta
12. bře 2011

@ee.liska Vy máte zub joooooo 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 si děláš srandu, teda Matýsek je borec 😵 😵 😵 😵 Slečna furt nic, minulý týden horečky a prd 😅 akterý vám vylezl ? dole nebo nahoře ?

sarlotta
12. bře 2011

@madormi fialová je super, dej link jesli už je na netu🙂 😉

sarlotta
12. bře 2011

@lenik_25 nebul holka, to vyjde... je to těžké, a mrzí mě to moc 😔 😔 😔 Miminko přijde až bude správná doba, teď asi není jnak by se to povedlo 😉

ee.liska
12. bře 2011

@sarlotta jo fabula je super, tu bude mít Maty u babičky 🙂 jj máme zubisko, je to dole vlevo 😎 🙂 🙂 já jsem myslela, že když tak v noci kňučí, že ho bolí pupík a horečky že má z nachlazení a ejhle zub 😀 ale docela mě to dojalo, jeden zoubek a byla jsem na měko 😢 😀

sarlotta
12. bře 2011

@wlladka malý je krásný kluk 😵 😵 😵 za chvilku budete mít roček 😅 to není možné... letí to šíleně.

sarlotta
12. bře 2011

@ee.liska no malý mi tak taky ječel v 6měs a já blbec mu cpala prso a divila se co jako to jéééé 😅 😅 a on ráno 2 zoubky... no a slečna prd 😠 😉 😉 a měl to napuchlé ?

ee.liska
12. bře 2011

ještě se mi na té naší líbí, že se z ní dá udělat malý stolík se židličkou 😎

ee.liska
12. bře 2011

@sarlotta no právě že vůbec nic, ani napuchlé ani červené a kousat chtěl spíš na zadní "zoubky"
tak aspoň se Kryštůfek u zoubků pořádně napapkal 😀

farmarska
12. bře 2011

Ahoj holky, jak, je 😉 doufám, že se máte všechny dobře 🙂
my se máme už krásně 😵 😵 😵 hezky si užíváme doma 😵 malej je strašně hodnoučkej, je to náš miláček 😵
jen sem nestíhám ted chodit, natož dočítat, protože, když je malej vzhůru, tak se věnuju jemu a když spí, tak zbytku rodiny, hlavně Robertkovi, aby se necejtil odstrčenej 😎 ..a pak než obstarám zvířátka, atd.. a když mám trošku časíku, tak jsem většinou utahaná, ale jsem děsně šťastnááá!!!! 😵 😵 😵
v pondělí určitě ale nakouknu, to bude manžel v práci a Robča ve škole 😉

ee.liska
12. bře 2011

@farmarska no s tebe mám samou radost 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
12. bře 2011

elí díky 🙂 🙂 🙂 já zase z Míšánka 😀 😀 😀

ee.liska
12. bře 2011

@farmarska to je super, že si to doma užíváte, hlavně taky odpočívej, ať máš pořád dost sil 🙂 🙂
celkově vás všechny, co máte dvě děti,obdivuji 😎 teda i trošku závidíííím 😵

ee.liska
12. bře 2011

jo a holky, co máte doma za autosedačku po vajíčku? já už jsem začala vybírat a asi mám vybráno, jen pořád špekuluji, jestli dobře. Maty za chvíli z vajíčka vyroste a tak v květnu půjdem kupovat tu sedačku 9-18 kg. Jen jestli se i mu bude líbit ta co jsem vybrala 🙂

sarlotta
12. bře 2011

@farmarska ahojík, no to je super, že jsi šťastná 🙂)))) aj my 🙂))) čekám na fotešky Miláška Mišánka

sarlotta
12. bře 2011

@ee.liska britax evolva 9-36kg, je dobrá, malý byl malý do té 9-18, musí tam být pak taky určitá výška, vajíčko je do 9kg, ale důležitá je výška, aby netrčela hlava nad zádovou opěrku.

ee.liska
12. bře 2011

@sarlotta no právě, za chvíli mu ta hlava trčet bude, jestli poroste tímto tempem 🙂 počítám, že tak v 9-10 m půjde do té větší, teď má skoro 7m tak je to za chvíli
jo a romer je v mém výběru také 😀 akorát ne evolva ale king

maarrtina
12. bře 2011

@ee.liska http://www.baby-eshop.cz/autosedacky-9-36kg/aut... my máme vybranou tuhle vyhrála test mezi sedačkami a je od 9 měsíců do asi 12 let a dnes jsme se na ni dívali i na tom veletrhu a super.
ještě je i cybex a ta je levnější. Je tam dobrý ten půltík.
tady je i video tak mrkni te. http://www.caryfuk.cz/autosedacky/autosedacky-9...

cajori17
12. bře 2011

@farmarska jsem ráda,že se máte fajn,užívej si to a hlavně se snaž odpočívat pokud to jde 🙂

Lenik vy mate stejny prstynky?
jinak dekuju za pochvalu prstynku 🙂byla to fuska se pro nejaky rozhodnout 🙂

petroska
12. bře 2011

ahoj holky tak sem přišla včas .taky řešíme sedajdu a prý pokud netrčí z vajíčka hlavička tak se sedačka dávat nemá takže ji koupíme až v létě a chceme britax romer 9-18kg,jen nevíme zda rači pořídit do 36 kg nebo jen do těch 18 kg.?co je lepší?vzít už tu větčí?stoličku sme nakonec objednali obyčejnou.je podobná jak fabula ale jen bez značky a myslím že to na ty jeho obýdky stačí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru