Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mabe
3. srp 2009

jojo, pomohl. ale ja jsem teda byla jenom trosku nachlazena. V lekarne ti reknou, co a jak.

kerrie
3. srp 2009

Dobré ránko všem 🙂

paaji...........hlavu vzhůru, však ono se brzy zadaří, uvidíš! 🙂

venus............páni, tak tu chřipajznu Ti nezávidím, teď v těch vedrech 😔 Buďte na sebe s mimískem opatrní a kurýrujte se 🙂

venuska
3. srp 2009

Mabe, díky..jdu tam 🙂

Ahoj kerrie, no v těch vedrech to je hrůza 😝 Manžel mě furt přikrývá peřinou a já se odkopávám, jelikož je mi teplo ☹ To jsou vždcyky řeči.Jdu do lékárny, a pak zase zalezu do postele.

paajaa
3. srp 2009

Kerrie: díky za uklidnění a podporu. Teď tyhle pozitivní věci potřebuji slyšet. 😉

Venus: brzo se uzdrav

kerrie
3. srp 2009

venus..........jůůů, bříško krásně roste 🙂

kerrie
3. srp 2009

paaji.........já vím, to čekání a nejistota stojí za prd, viď? Snad nebudete muset čekat dlouho.....moc Ti to přeju 🙂

farmarska
3. srp 2009

venus já pokaždý když otěhotním, tak i omarodím, je to už takový rituál 😀 takže nějakou zkušenost už s tím mám 😀 Hodně pij. Na rýmu můžeš vincentku sprej do nosu, ale můžeš si jí i koupit v lahvi a popíjet. Nebo je do nosu sprej pinosol(nebo tak nějak) ten prý těhulky taky můžou. Na ten krk a kašel bych doporučila propolisky pastylky, citonové, jsou moc dobré ,těhule můžou v pohodě a mně vždycky zabíraj, je v nich med, propolis a přírodně desinfikujou a zklidňujou. Jitrocelovej sirupek je taky ok. 🙂 pak maj taky nějaký přírodní Mulerovi pastilky, ty taky můžeš, těch maj hodně druhů, na ruzný potíže,...ale mě se líp osvědčily ty propolky 😉

jinak doporučuju vařit zázvorovej čajík, nejlépe s medem a citonem a nejlépe na noc před spaním, to taky pěkně funguje 😵 doporučila mi ho tady některá z vás na koňoj a je to fakt supr. A dál je pak na nachlazení dobrej čaj a pro těhulky možnej lipovej, heřmánkovej apod..
snas ti něco z toho pomůže a přeju ať tě to brzy přejde a jsi zase jak rybička! 🙂 😵 🙂

paajaa
3. srp 2009

Kerrie: přesně ta nejistota je hrozná. Já vím, že můžu otěhotnět, ale musíme se trefit do těch správných dnů.

farmarska
3. srp 2009

pájí kočko, už i manželi se nám podařilo uhnat.. 😅 ...to prostě musí vyjít !!! 😀 😀

farmarska
3. srp 2009

pájí a to by v tom byl čert, abychom se už jednou netrefily! 😎
hele budeme myslet pozitivně a od příštího měsíce prostě těhulínovat spolu ju ? 😉 😵

a kdyby náhodou ne od toho příštího, tak prostě už natuty od toho dalšího 😠 Prostě nám to už musí vyjít!!! 😵 😵
hele ale radši už od tohodle jo 😉 😀

farmarska
3. srp 2009

tak jako co...když já přijdu, tak se tu jako nebude povídat.. 😠 😀

jestli mne naštvet, půjdu něco dělat!
a to bych fakt nerada 😅 😀 😀

farmarska
3. srp 2009

holky co mi to děláte, víte jak se mi dnes nic nechce!! 😠
víte jak jsem z toho víkendu unavená 😠
máte poslední šanci 😀 😀

paajaa
3. srp 2009

Farmi: souhlasím, prostě to musí někdy vyjít a basta. ještě dneska bude lovení manžela ( protože ovu možná ještě nebyla), tak aby to bylo pojištěné. Už jsem chtěla včera, ale manža byl hotovej. Takže měl oddych. Dneska pro mě jede k vlaku, protože potřebovat moje autí, takže snad už pak nikam nepojede a bude pěkně čas ho svést.

farmarska
3. srp 2009

holky jinak vám povím, že má ovulka myslím dorazila pátek sobota, což nic nebylo, páč jsme byli i s našim dítkem u vody 😝 ale dělali jsme to ve čtvrtek. Myslíte, že tam ti pulci mohli vydržet a že by z toho mohlo něco být?? 😕
Týjo, kdyby se to podařilo ještě třeba dneškem potvrdit, hned bych byla zase veselejší 😀

farmarska
3. srp 2009

pájí je vidět jak jsme obě stejně pošahané 😀 já taky zrovna jak ten magor dumám a řeším v hlavě ovuli a oplození 😀 😀 😀

farmarska
3. srp 2009

už abychom mohly obě zahlásit ty dvě// nebo nám šibne vid 😀 a našim protějškům z nás možná taky 😀 😀

kelly1983
3. srp 2009

Ahoj holky....jak se máte?

Farmi neboj ty 2 // tak budou ani se nenaděješ 😉

farmarska
3. srp 2009

no jo jenže já se s dvěma nespokojím...to jen pro začátek 😀 pak chci abych už měla taky ty týdny co máš ty! 😀

kelly1983
3. srp 2009

farmi to máš pravdu,ale to budeš mít taky neboj, však jednou se podařit musí a budeš tam kde teď já....já taky čekala a podařilo se

farmarska
3. srp 2009

jinak díky, máme se dobře, šibe nám z hormónů, ale to ty taky určo znáš, i když jinak 😀 😀

venuska
3. srp 2009

Farmi, mooc děkuji a radu. Ty jsi koukám zkušená 🙂 🙂 Moc díky 🙂

farmarska
3. srp 2009

kelly bojím moc toho aby to potřetí nedopadlo stejně jako ted podvakrát 😔
ale co zkoušet to budu dál a dál 😅

venus no jo, v některejch oblastech mi zkušenosti opravdu nechybí 😀
není zač, hlavně aby to zabralo a bylo ti už líp!!! 😵

mabe
3. srp 2009

farmi, nezbyva nez to zkusit. ja to mam taky tak, 2x spatne a ted verim, ze to bude ok. 😉

paajaa
3. srp 2009

Farmi: neboj spermoušci tam klidně mohou 2-3 dny vydržet. Rekordmani až 5 dní 😲 , takže jste to myslím vychytali. No já asi ještě ovuli neměla- takže dlouhý cyklus 😝 , tak by to ještě chtělo pojistit.
Jinak souhlasím, že máme v hlavě jen ovuli a plození 😅 A neboj, teď už to vyjde až do konce- nám oběma a basta

kopa
autor
3. srp 2009

Vroninka 36tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 35tt ................................................................................čeká chlapečka.........Vojtíšek
Kelly 28tt ....................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Martina76 25tt...........................17.8.KO hematologie,má trombofilii...čeka chlapečka.........Mikuláška
Lucierob 24t ................................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 24tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 22tt.............................KO 11.8,22.8. UTZ 4D....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 21tt....................................
Amynka 19tt...............................
Venuska 19tt .............................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 17t.................................4.8.UTZ.................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 16tt..................................12.8 KO+ tripple test
Květinka 15tt...............................
Mirax 14tt....................................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 12tt................................10.8.Nt screening
Martinkal 8tt.................................KO 13.8.
Aronek 8tt..................................
Skritkova DC?
Hanana 37DC
Nicollka 31DC
Samsa 30DC
Tercie 26DC
Markytaj 24DC
Ikopretinka 22DC
Farmarska 21DC
Paaja 17DC
Kopa 15DC
Eeliska 13DC
If.v 5DC
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

paajaa
3. srp 2009

Kopi: já už jsem 18DC 😉

markytaj
3. srp 2009

Ahoj Kopi, já už jsem 26DC - jako Tercie. Ale to teď není to nejpodstatnější.... 🙂

markytaj
3. srp 2009

Vypadá to totiž, že jsme si z dovolené v Tunisku přivezli mimíska 🙂 🙂. Už 4. den mám // a ta testovací krásně sílí. Mám velikánskou radost.

zlababa07
3. srp 2009

Jé, holky, já bych taky chtěla k vám do tabulky, Kopi, můžu tě poprosit? Dneska jsem 3 DC... 😀

zlababa07
3. srp 2009

Marky, mooc gratuluji a drřím pěsti! Ty dovolené dělají zázraky 😎 😀 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru