Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
15. bře 2011

@ee.liska vy ste otužilci 😀 😀 😀 tak Víteček je menší mimuško.
ale my taky chodili aj v -15 jinak to nešlo 😀 😀 ale třeba jen obchod a školka a dom 😉

sarlotta
15. bře 2011

@ee.liska bylas v Hradišti ? na alpininig

ee.liska
15. bře 2011

@sarlotta no já ho od mala spíš zvykám na to,že není horko, já jsem taky taková, bez zimní bundy už chodím měsíc a včera jsem byla jen v tričku 😀 on nemá rád horko po mě, jak ho víc obléknu tak vřeští, tak mu dávám o jednu vrstvu víc jak sobě, nebo když já mám krátký rukáv, jemu dám dlouhý
jj v Hradišti, super to bylo 😵

sarlotta
15. bře 2011

@ee.liska tam to má kamoška moje dobrá 😎

ee.liska
15. bře 2011

@sarlotta jak ta Zdenka? k té právě chodím, je to před Moravním mostem, je to tam pěkné, takové malé a útulné, mě se líbí, ža tam není 20 lidí ale jen pár

sarlotta
15. bře 2011

@ee.liska nene Milča je majitelka 😉

ee.liska
15. bře 2011

ahá 🙂 ta tam taky předcvičuje, ale já chodím na Zdenku a ve středu jdu na Jakuba, oni právě cvičí ve výhodnější časy 😀
http://www.alpinning-uh.cz/index.php

kopa
autor
15. bře 2011

@madormi A který ten x lander se dá otočit aby na mě mímo vidělo?? 😕 😕

sarlotta
15. bře 2011

@ee.liska super, že se Ti tam líbí, tak dělej reklamu u Vás🙂)) musím sednout na vlak a zajed tam, už sem se s ní neviděla od podzimu, co to začla 😝 😉

sarlotta
15. bře 2011

na teploměru 26st na slunku 😅 jako že by léto 😉

sarlotta
15. bře 2011

@kopa nějaký z nové kolekce

tak sem malé ubařila brokolicu a prý ble 😅 😀 😀 tak sem jí tam míchla mrkvičku a mňam mňam 😀 😀 a jdu taky neco zobnout a ven

ee.liska
15. bře 2011

@sarlotta nás už tam jezdí z Mistřic šest 😀 a rozrůstáme se 🙂
no akorát se chystám ven, tak půjdu jen v krátkých rukávech

lenik_25
15. bře 2011

Uf, hcg je 0,1. Takže nejsem těhotná. Nikdy bych nevěřila tomu, že se budu radovat z "netěhotenství". A teď vzhůru do snažení a uvažuju pořád o tom CAR.

lenik_25
15. bře 2011

@majjka24 Ahojky, tak to tě obdivuju, že na to dokážeš nemyslet. Teda já jak kdy, někdy mi to snažení už tak leze na nervy... jako že to není prostě přirozené, spontánní... ale pak vidím tolik mamin s kočárkama... třeba dneska jsem čekala na výsledky krve v parku a okolo projelo asi tak 5 kočárků během té hodinky, co jsem tam seděla. A jak jsem slyšela plakat jedno z těch miminek, tak už mi šly slzy do očí.

lenik_25
15. bře 2011

@ee.liska Tak pokračujeme ve snažení

lenik_25
15. bře 2011

A s jarní únavou teda souhlasím. Jen doobědvám a jdu spát, dokud je malej ve školce. Jsem úplně kantáre.

ee.liska
15. bře 2011

@lenik_25 tak to je super, že nejdeš na revizi 🙂
tak a teď už opravdu fičíme ven, Maty snědl 230 ml brokolice s mrkví, tak to jdeme "vyběhat" 😀

lucadav
15. bře 2011

Krásný den...dnes je u nás tak trochu hezky,,tak za chvíli s cácorkou někam ven=)
@lenik_25 Ještě jednou,,,jsem ráda za tebe...moc moc
@ee.liska šikulka ,,hlavně že mu chutná 😀

lenik_25
15. bře 2011

@ee.liska Já višňové knedle s tvarohem. Fuj, jsem prase ☹ A navíc jen dopiju čaj a jdu ještě spát, dokud je malej ve školce, jsem fakt unavená. Nevím, asi to jaro... 🙂 Nebo ten stres, co je za mnou...

lenik_25
15. bře 2011

@lucadav Děkuju Lucinko moje 🙂

lucadav
15. bře 2011

@ee.liska Ty jo...taky ráda chodím cvčit na pásy ..zas na Hikining...ale ted to nějak odflakuju,dlouho jsem nebyla=( tak už se těšim.=)

lucadav
15. bře 2011

@lenik_25 Hlavně nezaspi brouku 😀 at tam Dáda nečeká..... já jen polivku a jdu jí vyběhat ...začiná se hubnout 😀

lenik_25
15. bře 2011

@lucadav No to bych už taky potřebovala. Přísahám, že to bylo poslední nedietní jídlo! 😀 A Dáda se dočká, nařizuju si budíka....tak dobrou

madormi
15. bře 2011
ikopretinka
15. bře 2011

Hezký den,
@lenik_25 ,super revize nebude. Já jsem taky K.O., včera jsem vytuhla v 9 večer a dnes jsem usnula kolem 12 a před chvílí se vzbudila 😀 😀 😀

mari111
15. bře 2011

@lenik_25 tak to jsem ráda že tě revize obešla, a držím moc oc palečky na další snažení , a unavená si asi z těch nervú, taky už toho musíš mít dost. Jinak dort se nekoná, tchýně dělala jen tak šup rup oslavu neoslavu takže ani dort nedostane 😒

lenik_25
15. bře 2011

@ikopretinka No tak jsem spala od 13 hodin do 14,30 🙂

@mari111 Hele, já mám třeba za týden narozeniny a taky nebudu dělat žádnou oslavu. Já na ty oslavy obecně moc nejsem.

denousek
15. bře 2011

ahoj holky...nevim jestli si pamatujete jak sem vam psala....ze 14 dni po vynechani u me na UZV nebylo nic videt...tak mi dr nabral hcg a bylo jen 92 ☹ za dva dny bylo 67 dr doporucil revizi odmitla jsem s tim ze to klesa...za 3 dny bylo 57 ...pak jsem to dostala a mela jsem zase zy tyden prjijit na kontrolni odber...-to bylo vcera....dr me prohlidla prej deloha cista pekne se to vycistilo...tak vezmem pro jistotu jeste odber a hle hcg 187 ☹ vubec to nechapu!!jak se to mohlo stat!tak prej zase aby to nebylo to mimodelozni... uz jsem z toho na mrtvici .. uz jsem myslela ze budu mit klid..zitra jdu zase na odber a nejspis me to ve stvrtek ceka ta namocnice ☹( nemuze byt moznost ze by to treba bylo nove tehu?ze to stare odeslo a nejake nove zacinalo?jsem uz v koncich ...

madormi
15. bře 2011

@denousek je to je mi líto, že máš takové trápení ☹ doufám, že to nebude to mimoděložní. ale to že by už začínalo nové, mi přijde docela nepravděpodobné. hcg se do těla začně vylučovat až po několika dnech to bys musela otěhu v době kdy si krvácela. jako možné je vše,ale přijde mi to nepravděpodobné ☹

madormi
15. bře 2011

@denousek kolik dní jsi od té "menstruace nebo jak to nazvat"? a v té době jste si nedávali bacha? zase kdyby tam hzahčínalo nové těhu tak už bys musela mít narostlou sliznici když máš skoro dvě stě si myslím, nic by vidět nebylo, ale ta sliznice ano asi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru