• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
15. bře 2011 ve 20:52  • Odpověz
autor
Holky jaké čaje dáváte mimčům? :sweat_smile: Já jsem koukala včera v drogerce na Hipp a Hami a všechny od 5.měsíce jsou s cukrem :rolling_eyes: :rolling_eyes: to je normální??? :unamused:
15. bře 2011 ve 21:00  • Odpověz
autor
@lenik_25 To je dobře,že nejdeš na tu revizi :wink:
@madormi aha tyhle golfky,to je škoda :confounded: ty už měli loni otočnou verzi.,Já uvidím jak se bude Vítek tvářit na to,že mě nevidí.jsem rozhodnutá jinak koupit Maxi Cosi Mura,že bych to střídala :wink:
15. bře 2011 ve 21:04  • Odpověz
@kopa Kup si domů normální heřmánkový čaj, fenyklový čaj a nepřislazuj. Nebo koukni na ty dětské pytlíkové čaje, co prodávají, ty cukr neobsahují.
15. bře 2011 ve 21:09  • Odpověz
to nejsou golfky to je stejné jak ten váš sporták ne? taky to jde s korbou a autosedačkou, jediný co že je to otočné a ty kola plastový no :slight_smile: koukala jsem na tom veletrhu a jinak to vypadá stejně mi přijde
15. bře 2011 ve 21:11  • Odpověz
autor
@madormi Mad no někde mají označení jako golfky a někde jako sporták.Stejný to rozhodně není,mají ty blbé kolečka a ty kolečka tahle jsou malé :unamused: takže ten kupovat nebudu.
@lenik_25 Leníku díky za radu :wink:
15. bře 2011 ve 21:20  • Odpověz
@lenik_25 zitra s nicim jdu jen na odber.. :frowning2: ale zeptam se ji co si mysli..
15. bře 2011 ve 21:41  • Odpověz
Ahojki dámy, asikimto bude jarní únava nebo co, včera jsem zas tak unavená nebyla, sice jsem šla spát bylo půl deváte, ale což.. Tu únavu mám tak obden,divné :wink: Včera mě bolelo břicho, ale jen ráno.tak ms asik dorazí každou "chvíli", jsem i zašpinila , ale tak nějak divně(hnědá), tak jsem si říkala, že je to jasný a mrcha se někde zapoměla, teď mě zas bolí břicho, a málem jsem dělala bléééé, ale to mi asik nesedly čínanské nudle,(včera) Min týden jsem si u nicha dala rýži na oběd a večer letěly ven :zipper_mouth: fůůůj :sweat_smile: No nic kočendy, přeju krásný den, jdu ye sebe udělat člověka (pokud to jde :grinning: ) ať se mě ty babrli nezleknou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. bře 2011 v 05:33  • Odpověz
@lenik_25 Gratulka k "nerevizi", :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. bře 2011 v 05:34  • Odpověz
ahoj holky
@kopa kopi já dám hipp jablečno meduňkový a malý mi vypije i 300ml za den.cukr sem taky řešila ale zas mi nechce moc mlíka tak su ráda když tak pije moc.má se dávat na 100ml jedna lžička a já nedávám jak se píše vrchovatá ale dávám jen pulku a uplně to stačí :wink: .koupila sem mu sáčkové,že mu budu dělat a není tam cukr ale uspěch nebyl,nechtěl to a po hippu se muže upít :slight_smile: .takže rači s cukrem než aby nepil vubec.
holky máte ještě zimní fusaky?tady chodí maminy s prckama jen pod dekama a v teplákovkách :confounded: .tak mu ho chci už taky schovat ale zas at Filda venku nezmrzne.nějak nevím jak má byt ted oblíkaný když je venku 17 st?!
@lenik_25 supr že nebyla revize..
16. bře 2011 v 08:25  • Odpověz
holky fakt super u me no,dr tam vubec nebyla tak mi sestricka jen vzala krev a zitra pokracovani :pensive: uz me z toho svihne---...nevim co mam delat proc jen to tak narostlo.. :frowning2:
16. bře 2011 v 08:40  • Odpověz
@majjka24 Aby ty čínský nudle z tebe za devět měsíců nevypadly v podobě miminka :grinning:

@denousek A nebude tam dr. během dne, že bys tam cinkla a řekla, že jsi z toho nervozní?
16. bře 2011 v 08:59  • Odpověz
My razíme na autobus a do herny, pak se tady ukážu, Pa
16. bře 2011 v 09:00  • Odpověz
autor
@petroska No vidíš to je dobrý nápad dávat jen půl lžičky :wink: nechci do něj cpát ty ovocné džusy :sweat_smile: občas mu dám od hippu hrušku a zbytek dopiji :grinning: Petrosko já byla včera s malým venku až pozdě odpolko bylo 15 stupnů a dala jsem body s krátkým rukávem,lehký svetřík a přesto lehkou bundu a tepláky + ponožky.
A jakmile bude horko tak dám jen body s tepláky.
16. bře 2011 v 09:02  • Odpověz
ježiš, běhá mi tu ten můj malej trpaslík, ruku nacpanou v puse a už asi popátý mi hlásí "Mám malý žuby" :grinning:
16. bře 2011 v 09:03  • Odpověz
@kopa a fusak si neměla ale?! no taky sem mu koupila ten jeden džusík jak se prodává v té skleničce a je to děsně sladký takže už mu to nekoupím,zbytečně do něj rvát cukr ale ten čaj se ještě dá když mu dáš fakt pulečku tak je to taky dobrý.
16. bře 2011 v 09:06  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás dnes poněkud mlhavo, včera trošku i pršelo k večeru.
@denousek to je teda síla, ty s tím máš pořád trable? To mi přijde nějaké už divné, že si to skáče jednou dolů, teď zase nahoru. A kdyby to bylo mimoděložní, to jako nejde vidět na ultrazvuku? :confused: Já myslela že jo.
Jestli jsi byla u mé dr. tak ta tam dnes opravdu nebude, je v Praze.
16. bře 2011 v 09:08  • Odpověz
@lenik_25 nene nebudu prave :frowning2: odjela do Prahy :frowning2: takze az zitra no...
16. bře 2011 v 09:09  • Odpověz
@ikopretinka ano byla jsem u polzerove :frowning2: jdu tam zase zitra ...
16. bře 2011 v 09:10  • Odpověz
@majjka24 taky mě to napadlo, když je ti nevolno a to hnědavé zašpinění může být MS ale taky třeba uhnízdění :wink: . Kašli teď na to, nějak to dopadne :sunglasses: :wink: Každopádně doufám, že na // a držím palce :wink:
16. bře 2011 v 09:11  • Odpověz
@denousek s nima je domluva že? Aspoň že tam byla sestra a vzala ti tu krev. No tak uvidíš co ti zítra řekne, držím palce ať se tě ta nemocnice vyhne.
16. bře 2011 v 09:15  • Odpověz
@ikopretinka no..tohle uz se mi nevyhne..to uz je moc dlouho...s tim jsem vubec nepocitala .. ted uz mel byt pokoj kdyz je i po ms a ne ze to zacne rust :frowning2:( ale nechapu ze kdyz by to vazne bylo to mimodelozni tak ze by me po takove dobe nebolelo bricho :frowning2:
16. bře 2011 v 09:18  • Odpověz
@denousek no právě, břicho tě nebolí a za tu dobu by to měli i vidět si myslím. Napadlo mě jestli to třeba nemůže být jenom nějaká hormonální porucha.
16. bře 2011 v 09:21  • Odpověz
@ikopretinka to fakt nevim teda :frowning2:( testy byli pozitivni,z krve je to taky jasny ze se tam neco deje-delo... no uvidime do nemocnice uz se radsi nacpu dobrovolne at mam klid,,,uz je to moc dlouhy..
16. bře 2011 v 09:26  • Odpověz
ahojky:slight_smile:
od rána mám strašnou radost, kamarádce se narodila v noci holčička :dizzy_face: Měla stejný termín jako Farmík, tak už byla docela hotová z toho pupíku :slight_smile:

@kopa já vařím obyč z fenyklu, jen spařím lžičku feniklu a nebo mám sáčkový dětský od lerosu. nejvíc ale Matymu chutná ten obyč fenykl

@petroska já už nemám fusak 14 dní a včera a předevčírem jsme byli jen s dekou, a stejně jí na sobě neměl, bylo mu horko, Matyho oblékám jako sebe + jedna vrstva

@denousek teda, to je na prd :unamused:
16. bře 2011 v 09:30  • Odpověz
ahojík holky
16. bře 2011 v 09:30  • Odpověz
@lucadav krásné fotky, malá je kočka :slight_smile:

@nicollka kdy to přejde? mě to nepřešlo doteď, svádím to na kojení :grinning:
16. bře 2011 v 09:31  • Odpověz
16. bře 2011 v 09:31  • Odpověz
@ee.liska ahojík
Holky u nás je tak ošklivě, mlhavo a docela chladno, bolí mne hlava, asi z toho počasí fuj tajbl :frowning2:
16. bře 2011 v 09:48  • Odpověz
@mari111 jj to bude z toho počasí, mě bolela dost včera
16. bře 2011 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.