• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Holky díky moc, už se cítím jako pravá tabulková čekatelka na 2.ms :grinning:
3. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
3. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
ahoj! už jsem zase zpět!

mury no to je teda pěkně hnusný od nich v práci :angry: copak nemaj vůbec pochopení :unamused:

zlábabo, ted už to čekání půjde samo, když jsi tam :grinning:

kopi si mne pobavila s těma prsama :grinning: , no nevím jak ty, ale já kdybych se ted vyblejskla, tak nevím, co držet dřív, jestli kozy, nebo tu vrchní pneumošku, nebo tu spodní.. :fearful: :grinning: :grinning: :grinning:

holky ted jsem se nacpala krupicovky, manžílek nám vařil, on jí umí moc dobrou, no a jsem nažraná sotva dejchám.., tak mne tak napadlo, že asi od zejtřka zkusím trochu ubrat a nežrat tak.. začínaj mne bolet záda :angry:
3. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
farmi v práci to ani neví :sweat_smile: :grinning: oni jsou tam divný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jéé dala jsi mi tip na véču díky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
no ale nic drastickýho, jen trošičku snížit příjem bůčku :grinning: a zkusit necpat se večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale upozorňuju, že jsem nad tím začla uvažovat teď, když mám plnej břuch..nevím co budu povídat až mi slehne :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
není zač, já od tebe většinou odkoukávám to lečo :grinning:
a jak jsi na tom ty s přibejváním na váze? už tloustneš??
tak já bych jim to v práci snad řekla, už kuli tomudle :angry: musej to chápat :angry:
3. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
farmi zavolám jinam už mám kontakt :wink: tam stačí 14 dní dopředu se objednat :slight_smile:
byla tam kámoška a super :dizzy_face:
váhu nevím :confused: váhu nemám a na kontrolu jdu za týden :grinning: tak uvidíme ale bříško roste od minule o 2CM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
jdu na tu kaši :grinning: :grinning: :grinning: zatím pa
3. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
dobrou chuť
3. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Teda to jsem si koukám dala supr přezdívku, zlábaba zní strašně co? :grinning: Jinak jsem fakt andělíček :dizzy_face: ale měla to být spíš žlababa z macha a šebestový :slight_smile:
3. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
zlá babko to mne opravdu nenapadlo mach a šebestová... mně hned naskočilo, prostě jako že jsi žena bestie :grinning: :grinning: :grinning:
mury tak hlavně ať ti to vyjde!! :slight_smile: :slight_smile:
3. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
:grinning: :slight_smile: :sunglasses: a já su přitom takový anděl :sunglasses: no nic dámy, musím s eklidit, manž mě tu už funí za krkem, takže žlababa řekla Ahoooj :grinning:
3. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
zlababa :grinning: :grinning: :grinning: bojim bojim :grinning:

farmi už baštím :grinning: :grinning: jsem si naložila :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak holky Sofinka už kope tak že to vidíme na pohled :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahoooj všem.

Já zase dlím u tatíka na Moravě...a prostě mě to tady moc neba..jen nechci,aby tady ten Evžen byl sám, když má dovču a já s ním můžu chvíli být..,ale je to trošku o nervy...

Teď jsem si dala sýrový popcorn a předtím salát a zdá s e, že jdu spát, pač v bedně nic není a na čtení už nemám sílu.

murynko..počkej ještě za pár měsíců, to bude teprve to pravé :grinning:

Holky, já mám pořád trochu strach..taky už chci pohyby, abych veděla, že u mě mimčo bydlí...
3. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj berunky, jak je, tk jsem konečně tu, jdu vás trošičku dočíst jo? :wink:
3. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Už mám skoro dočteno... nikdo nikde???
3. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
miri mě stačí toto je to krásné :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
terciku ahojky :grinning:
3. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
miri jinak k tomu strachu když se malá nehýbe dlouho máš také strach :sweat_smile: ten tu bude pořád já dokud nepřepluji 30tt tak si asi úplně neoddechnu :pensive: :pensive:
3. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
předně markytaj moooc gratuluju ke // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

K tomu hemenex kapu, vyhrála ho hostitelka, ale bylo to trochu proti pravidlům, protože nedělala klasika hemenex s šunkou a vejcema, ale spíš omeletu se suchým salámem a sýrem, no ale což, hlavně byla děsná prča a užili jsme si to :wink:

Holky na FF mi to píše na středu test, teplota je nahoře, břicho bolí, dloube mě v něm a mám tam takový divný pnutí, tak nevím, co se z toho vyklube. Sice před mrchou mě bolí taky, takže už se v tom nevyznám, asi spíš to je zatím jen toužebný přání aby to vyšlo :grinning: Jsem praštěná :grinning:

Jo a Farmi a Paaji, ty fígle, jak a kdy svést manžu, to plánuju taky :grinning: někdy si připadám, že to je děsná alchymie :grinning: přála bych si otěhu spontánně bez plánování, úúúplnou náhodou :grinning: ale to bych asi chtěla moc, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No prostě musíme počkat, a dočkáme se :slight_smile:, ale už aby to bylo, co? :grinning: :grinning: :sunglasses:
3. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
tercie..držím palečky..moc moc :slight_smile: :slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
ahoj tercíku!
ahoj mirax!
ještě jsem na chviličku tu!!! :slight_smile: a jak radostné schledání :dizzy_face:
teda pokud jste už zase nestihly vzít dozaječích :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
i já držím palečky moc moc moc!! :wink:
a mě je koukejte držet taky! :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
asi utekly :grinning: :grinning: :grinning:

holky moc vám držíme palečky!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
farmi to je jasný, že ti taky držím, a mury taky, ale tý zase jinak :slight_smile:

Holkýýý už mám noťáska, všimly jste si, v jak nezvyklou hodinu jsem tu, ne? :grinning:
3. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
no zrovna jsem se chtěla zeptat, jak to... jestli tvoje neteř někam odjela :sweat_smile:
a pro co jsi se nakonec rozhodla?
a jak se ti s ním pracuje? je to supr vid :grinning:
3. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
tercie :slight_smile: super už máš notase :grinning: :grinning: děkuji ale potřebují je spíše jiní :dizzy_face: :dizzy_face: ty palečky myslím :sunglasses:
3. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
mury i ty, aby vyšel ten ultrazvuk :wink:
3. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
teríku budeš testovat, nebo jen měřit a měřit ? až do zblbnutí :grinning:
3. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Míšo, už tě tu vyhlížím, jak je???koukám, že už jsi online ne svým :grinning:
3. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.