• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
farmi to jo ale jsou důležitější veci tak to holt neuvidí jen na DVD :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
holky dobrou noc :slight_smile: :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
já jdu taky do hajan..tak dobrou noc :slight_smile:
3. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
No a jste fuč :grinning: Jdu si hodit asi spršku, třeba se tu některá ještě vokážete, cože? :grinning:

Mirax teď jsem si všimla, že jsi taky psala, a děkuju, mám fakt divný pocitya už víc jak týden mě pálí žáha. Sice bych po dvou těhu už ty příznaky mohla rozeznat, ale nějak to v tom začátku vypadá pořád stejně :grinning:
3. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Tercie a Farmi IP :slight_smile:
3. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jé a vy mezitím píšete :sunglasses:

Jiti už píšu na svýýýýým :grinning: Sice je to připojení pomalejší, ale funguje a to je hlavní !!!
3. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Farmi mám ten typ co mi poradil tvůj manža, akorát jsem ho objednávala na alze a mám OS vistu, protože mi řekli že s tou si bude víc rozumět ten modem od vodafounu. Ale je to super věc, mám z něj strašnou radost :dizzy_face: tak že manžovi ještě jednou díky za skvělej tip :wink:

Tak a už zas nevím na co jsem chtěla ještě odepsat, musím se jít mrknout o stránku zpátky, a snad i konečně do tý koupelny, předtím tam totiž bylo obsazeno :grinning:
3. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Mury já taky myslím, že palce potřebujem úplně všichni :wink:

Farmíku já budu měřit a měřit, a až se mi bude zdát teplota dobrá, tak teprve testnu :grinning: Kdyby šla dolů, tak na to prdím, zbytečně vyhozený prachy za testy, i když mě to děsně baví, čekat, jestli vylezou// nebo ne :grinning:

Normálně dámy já se dneska asi nevykoupu, tchán totiž v tuto netradiční hodinu usoudil, že je nejlepší doba na opravování protékajícího hajzlu !!! Mě jebne :grinning: Ale jinak jsme vcelku normální rodina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:

jdu se s vámi narychlo rozloučit, za chvilku jedeme na letiště, odlítáme na Zakyntos.

Mějte se tu moc moc hezky, a držte mi palce, páč je mi každou chvilku špatně od žaludku, tak ať se nepo........

Všechno dočtu 12.8. nebojte :grinning: Tak pa pa
4. srp 2009 v 07:29  • Odpověz
Krásné ráno,
dnes náladička velmi, ale velmi dobrá. Graf mi ukázal ovuli a mohlo by to klapnout. Ale zase nebudu protadat přehnanému optimismu, že?

http://www.fertilityfriend.com/home/24b21e

Tercie: já právě taky měřím, abych nemusela zbytečně testit a plašit jako minulý měsíc. Ale tvoje teploty vypadají super. Budeš testit, jak ti to graf vyznačit, nebo vyčkáč.
Jinak jsem ráda, že taky přemýšlíš, jak ulovit manžela.

Farmi: včera lovení proběhlo- bylo to hezké, ale na plození na nic. Ale užili jsme si to. Tak alespoň něco.

Kopi: copak to čtu. Nějaké erupce na slunci né.S manžou jsme se ve středu, taky hrozně chytli
4. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
ahojky, hezké ráno :slight_smile:

tak se musím pochlubit, že se mi včera manžu zase podařilo svést a potvrzovací snažení se konalo :wink: a dokonce se mi to i moc líbilo :grinning: sem nad tím pak přemejšlela, že mi to snad i potom až otěhu bude chybět :grinning: :grinning:

jdu okoouknout co je u vás od včerejška nového :wink:
4. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Farmi: to je super, že snažení proběhlo. Já myslela, že už máš to ovuli. Mě se to taky včera moc líbilo, i když to nebylo plodící snažení :wink:
4. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
tak jsem vás dočetla, naštěstí toho moc nebylo, páč jsem tu skoro furt :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

holky každej se doma čas od času poštěká a kdo tvrdí že ne, tak lže a nebo je nějakej divnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

pájí i mě se to včera moóóc líbilo :wink: sem zvědavá, jestli z toho něco bude taky bude :sweat_smile:

tercíku, mám radost, z toho tvého notbučka!že už nebudeš muset odcházet uprostřed hovoru s tím, že musíš uvolnit místo :wink:
jinak ani já to těhu moc nepoznám a to budu těhotná už počtvrté :sweat_smile: :sweat_smile: ono u mne totiž zase hrozně funguje taková ta sugesce, takže si vsugerovávám třeba, že mi je špatně, na mdlo, apod. :grinning: Ale prsa mne začla bolet teda opravdu, jenže to si zase říkám, že to muže dělat ten dup. co ted baštím. žáha mne nepálí :cry:

Martinko hezky si užij dovolenou!!! šetři se a brzy a v pořádku se k nám vrať! :slight_smile: :slight_smile:
4. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj,
tak se musím pochlubit, jak jsem dopadla. Celou noc nervama nespím, ráno očista, tedy skoro v noci. Pak zjistím, že tu není jediný dešník, takže vyrazím do deště jen tak. Mají od sedmi, já dorazím před třičtvrtě a na dveřích cedule že do čtrnáctého mají dovolenou :angry: . Takže v tom dešti razím zpátky, už vypadám jako zmoklá myš a před barákem, když odemykám, tak mně ohodí auto. Není nad supr začátek dne. :angry:
4. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
holky musím jít obstarat tu naši malou zoo, takže se zase na chvilinku odporoučím :wink:
4. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
aron.. :confounded: :fearful: :zipper_mouth: :sweat_smile: :unamused: :cry:
co k tomu dodat... :sweat_smile:
no to je pech, takhle si to psychicky vyžrat a pak todle všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
No, našla jsem ještě jiného, ale ten je tam až od tří :confounded: a nevím jestli mně vezme :angry: . Tak tam zkusím alespoň zavolat :wink:
4. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Aronek: tak to nasere- promiň za výraz, ale jinak to říct nejde :confounded:

Farmi: hezky nakrm

Mě se pořád nechce pracovat!!!!
4. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
aronet ty vade :frowning2: to je fakt pech :angry: a oni tě objednali a mají dovču ju :confused: :confused: ???

já volám na to objednání na 4D a nikdo to nebere :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
mury, on bere bez obědnání a minulý týden jsem se koukala na ordinační hodiny a tam to napsaný neměl :angry:
Mám dotaz, jak často můžete měnit doktora?
4. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:)
4. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Dobré ráno
4. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
vypadá to, že jsme tu snad sami sarlot :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Aronek... myslím, že měnit můžeš 1x za 3 měsíce snad. A co si vyptat číslo od nějaké kamošky na jiného doc a nechat si u něj udělat jen utz na potvrzení těhu. No a nebo na pohotovost... bude to drahá fotka, ale bude.
4. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Dobré ráno Sarlotta, jak se ti hojí na kýla po operaci. Dobrý???

Aronek: to je zákon schválnosti.

Mury: už jsi se dovolala???
4. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
ahojík kelly:slight_smile:)
4. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Holky vy se tady teda snažíííííííte:slight_smile:))))))))))))))))))))))))
Paajaa držím palečky.
Farmi ty ďáblíku.. prosím Tě kde bereš ten optimismus.... nějaký bych taky potřebovala.
4. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
ahoj paji :wink:
4. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Markytaj... no co tu čtuuuuuuuuu:slight_smile:))))))))))))) blahopřeju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky poslední týden v srpnu frčíme do Tater... tak že bysme si tam udělali malého Tatránka :sunglasses: to je nápad coooooooooooooo :grinning:
4. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
nedovolala asi mají dovču :frowning2: :frowning2:
4. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.