Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
8. dub 2011

Ahoj holky,
tak mrcha nikde,jen jsem dnes měla trošku malý krvavý hlen ráno 😅a od té doby nic 😠
@cajori17 Caj to si nesmíš tak brát 😅 Kdyby se netestovalo na zvířatech tak nejsou potřebné léky třeba pro mimčo kterému může zachránit život.Ono jde spíš o to,v jakých podmínkách ty zvířata žijí a to bude většinou ten velký problém. 😖

kopa
autor
8. dub 2011

@lenik_25 s tou venni mě to mrzí,je smutné co se jí stalo 😔 ale nemůže kazit radost druhým...

cajori17
8. dub 2011

Kopisku,kde se ta mrcha toula 🙂 ja vim,ze to tak nesmim brat,ale je mi z toho smutno............

kopa
autor
8. dub 2011

@cajori17 to teda nevím...když jí potřebuji tak nepřijde 😀 😀 Ty ještě nespíš těhule? 😲

lenik_25
8. dub 2011

@cajori17 To nesmíš tak brát...

cajori17
8. dub 2011

@kopa ne nespim,ted si davam ten zluty meloun a posloucham na netu pisnicky,mimisek je dneska nejak aktivni 🙂 a v televizi nic nehraje,tak si pujde asi precist nejakou knizku .a ty proc nespis?

cajori17
8. dub 2011

@lenik_25 ja vim 🙂me to zas prejde 🙂 ale stejne,nebudu asi kupovat urcite unacky ........

kopa
autor
8. dub 2011

@cajori17 Cajdo manža je na tv a já mohu být konečně na netu 😀 Ty jo taky bych si dala něco dobrého,ale nesmím 😅 začala jsem hubnout,tak to nesmím vzdát 😀

cajori17
8. dub 2011

@kopa tak preju pevnou vuli 🙂

lenik_25
8. dub 2011

@cajori17 😉

Tak holky, se divím, že jsem ještě tady... usínám nad klávesnicí, tak jdu do pyžama a nazdárek bazárek... už bych spala, ale dáchla jsem si odpoledne asi na 20 minut. Já tvrdím, že jsem nespala, manža si dělal srandu (snad), že joooo a že jsem i slintala do polštáře 😀 😀 😀 Pako je to 😀

cajori17
8. dub 2011

@lenik_25 😀 😀 preju dobrou noc 🙂

cajori17
8. dub 2011

tak ja taky asi pujdu 🙂 preju vsem dobrou noc 🙂papa

madormi
9. dub 2011

ahojte holčiny moje, jen se hlásím, že stále žiju, jen jak jsme u našcih tak furt se něco děje, objíždíme známe tak na net vůbec nestíhám Jinak mimiísek je snad v pořádku každé ráno poslechnu srdíčko, buší jak zvon, náhdra to se pak lépe vstává a pak už krásěn kopká už je to fakt cítít, už to není šimrání přijde mi to den ode dne silnější, nejvíc je to cítit ale když je dole v podbříšku spíš tam asi jak nemám ten špek 🙂

mari111
9. dub 2011

jééé ja toho napsala a ono se to stratilo 😠

mari111
9. dub 2011

jinak ahoj holky, reagovala jsem na všechny a ono to fakt je fuč, sakra kam to šlo 😅

mari111
9. dub 2011

Ahojík holky
Terculíku to mi je moc líto že Lukášek je nemocnej, přejí brzké uzdravení, chudáček malinkej ☹
Čajdo ty takové dlouhé procházky 😨 ee to by si neměla, šetři se holka jedna ať nám předčasně neporodíš 😉
Nikol to je úleva když už máš broučka doma, co, aj jemu je určo líp s maminkou v postely a u pohádek
Kopísku ta mrcha tvoje ale zlobí 😠
No jo , další fotka miláčku Danečka a Anetky, jinak Anetka má kráááásnej kabátek, taky takovej chci 😵

mari111
9. dub 2011

už jsem to našla 😀

lucadav
9. dub 2011

Krásný den...@mari111 Krásnej vid=)))))jsem před tydnem koupila....je podšity flisem ,tak i zahřeje =)))na ted uplně super.Jen kdyby ty děti nebyly takový čunátka=)))oblíklá jako dáma ,ale domu jsme došly jak čunátka.Ale mám z něj radost.
Koukám jak tady ponocujete ,,,já dorazila skoro v 1 ráno=)))))normálně nabitá energii....ale ráno mi bylo ouvej,mám za sebou už v 9 jedny vlasy ,,ted čekam na další,pak ostřihat známého a až dám malou spát ,tak jedu ostříhat jednu těhuli=)))je toho až až v jeden den,ale u nás je dneska pěkná zima=(taak je mi to jedno.Zitra na cely den na zahrádku ,má byt snad líp...
@lenik_25 Nechceš se přidat???????? 😎
Nějak to tu nestíhám ,tak všem přeju at se máte krásně ,,děti v bříšku at kopou a ty venku naše větší ,at jsou hodnoučké a hlavně zdravé=)))))

lucadav
9. dub 2011

@lenik_25 To stou na te diskuzi je pěkně smutný...já bych to smázla,třeba to ani nemyslela tak zle a komentaře k tomu jsou teda pecka=( Se to pak každymu píše ,kdo má dětia nebo čeká. Jen mě vždycky zaraží ,že se my ženský začnem hádat ,já byla už na třech nějakych tematech a žasla jsem jak se všici pohádaj ,tak jsem jim napsala ,že se jim musim akorát smát=))))))))) Ale kdo to muže vědět že ,co mame každá ze sebou=(((

majjka24
9. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. ?? 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................35tt.....................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................20 tt,............ KO 14.4.. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 20 tt,.............. KO 15.4. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 19 tt, ...........KO 15.4.. , ............................................TP 5.9.2011
nicollka...................................19 tt,............. KO ,6.5. .......V.UTZ 20.4........................ TP 5.9.2011
Mirax........................................18 tt, ..............KO ,??................................................ TP ???
lenik_25................... ...............?? tt
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC
majjka24...............................21DC
nikissek28............................20DC
maendy................ ................33DC
Martasek ................ . ...........33 DC

lucierob
9. dub 2011

ahoj holky,
a co se té venicce stalo, že je tak trochu zatrpklá?

lucadav
9. dub 2011

@lucierob V albíčku má dva andělíčky....

lucierob
9. dub 2011

jj. to jsem viděla. to jako že jí umřeli nebo co? Nemá tam k tomu albu ani slovo

kopa
autor
9. dub 2011

@lucierob potratila ve 20tt ☹

lenik_25
9. dub 2011

@madormi Ahojky a čím posloucháš? Máš ten domácí utz jako měla Farmi?

@lucadav Luci, nám zítra přijede tchýně a už jsme se fakt dlouho neviděly. Dneska jsem chtěla jet k našim na zahrádku, ale mamka šuruje celou půdu, tak by na nás ani neměla čas. Tak jsme doma, roztaženej gauč, jedou tady filmy a Dáda si hraje. A mně je trošku blbě. Jinak k té diskusi, já z toho skoro nespala, že ta holka chudák přišla o dvojčátka někdy ve 20tt. Mám dokonce chuť jí napsat a omluvit se jí... i když teda s těma čárkama fakt neměla pravdu a mohla si to odpustit, ale nemít děti, to bolí... všechny tady to známe a to jsme o děti nepřišly třeba ani tak pozdě jako ona...

madormi
9. dub 2011

@lenik_25 jj ten angelsounds mám.
holky dnes mě od rána píchá v pravém podbříšku uplně dole, nevíte cot o může být? mě to píchne pak klid pak zase píchne a tak skoro celý den 😒

madormi
9. dub 2011

@lenik_25 k té venice, je mi jí líto, ale skroo každý si tu něčím prošel, ale to přeci neznamená že budu znepříjemnovat život jiným a kazit radost, podívej čím vším prošla farmí a i jiné holčiny i jen z naší diskuse ztratili miminko takto pozdě, ale neviděla jsem, že by nějaká z nich, srážela radost jiným, nebo podobně, ale naopak radují se a podporují. venice je mi fakt líto, ale neopravnuje jí to k tomu, aby zraňovala ostatní maminy, co mají v životě větší štěstí ☹

lenik_25
9. dub 2011

@madormi Angelsounds? To vůbec neznám, ale kouknu na net. Něco takového bych si pořídila až po prvním trimestru, ale určitě to bude fajn.
To píchání je od toho, jak se mimi roztahuje a natahují se ti vazy. Já si pamatuju, že když jsem čekala Danečka, tak to píchalo šíleně, až jsem jednou byla na pohotovosti, jestli nemám slepák. No tak ten slepák mi teď leží v posteli v pokojíčku.

madormi
9. dub 2011

@lenik_25 http://www.zbozi.cz/items/?r=hint&itemType=new&..., je to slyšet až tak od 13. týdne a co ty už to jsou dálnice krásné? a kdy se chystáš k doktorovi?

lenik_25
9. dub 2011

@madormi Já už se nepozoruju a neměřím a netestuju. Ale mám doma ještě 2 proužky gravitestu, tak MOŽNÁ zkusím zítra ráno a ten poslední v týdnu, než pojedu do CAR. A díííky moc za odkaz, vypadá to moc zajímavě. Já bych to stejně nekupovala dřív 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru