Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

veerunka81
24. zář 2011

@tercie ahoj, dekuji moc za rychlou a prijemnou reakci. Moje doktorka me hodne prekvapila, ze nas hned ze zacatku poslala do centra pro IVF. Tam se take divili, ale vysetreni nam udelali. Podle pani doktorky jsem totiz ve 30letech starsi prvorodicka a nemam zbytecne ztracet cas. Pristi tyden se zacneme snazit a ve ctvrtek mi doktor rekne, jestli uz mam po ovu a jak mi narostla sliznice. Kde bych nasla nejakou konverzaci s holkama s ovulaci kolem 28.9.? To cekani zas bude nekonecne. ahoj

suzamen
4. říj 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. 16.3.2010 4240g, 54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g, 50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................37 tt,............ KO ??.............chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 37tt,.............. KO ??. ,............holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 37 tt, ...........KO ??.. ............holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................37 tt,............. KO ,??. ............holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................35 tt, ..............KO ??.............holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........29 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................20 tt................KO ??.................................................TP 25.12.2011
suzamen ..................................23 tt................KO ??...............páreček.....................TP 2.2.2012
majjka24....................................26DC
Ivomal ......................................26 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC

Holky prodávám vajíčko nevíte o někom kdo by potřeboval? Za 500,- (pův. cena 1990,-)

elisabet
7. říj 2011

Ahoj holky, chtěla sjem se vás zeptat jestli se i u mě jednalo o zamlklé těhotenství, nebo o samovolný potrat prázdného plodového vejce?? Vím hodně o IVFkách, ale o tomto nic.. nejsem typ který hned myslí na nejhorší, takže když jsem otěhotněla tak mě ani v málu nenapadlo že se nám to stane.--.otěhotněla jsem po dvou a půl letech snažení, kdy nám nevyšlo ani 2x IVF a 1xKET.. najednou jsem otěhu přirozeně. Testíky mi sílily a na krev jsem ani nešla páč jsem byla už delší dobu objednaná na preventivku a ta byla přesně dva týdny od vynechané ms. to jsem byla 5+6, dr. našel gestační váček, ale nic v něm, prý je ještě brzy. nasadil mi utrogestan a já od toho večera začala nepatrně špinit. Každým dnem to špinění sílilo a třetí den už to bylo na intimku. a od toho dne už mi taky přestávaly bolet prsa a přestalo mě tlačit bříško. za další dva dny jsem šla ke svému gyn. nenašel žádnou příčinu špinění, ale zvětšil dávku utrogestanu a vykládal mi vše co může nastat, že může být vše ok a taky nemusí, páč jsem byla 6+4 a gestační váček asi 4,2 mm veliký a zase nic v něm, tak že prý se někdy stane že se oplodněné vajíčko je prázdné, že se v něm nic nevyvine.. no a dnes 6+6 jsem začala silně krvácet-klasická ms a ve sprše ze mě vypadl takový veliký kus! 10X10 cm a byla v něm asi 1cm velká kulička... takže jsme o mimi přišli, ale snad nebudu muset na revizi... snad se pročistím menstruací a budu v pořádku, můj dr bohužel ordinuje pouze ve středu takže mu můžu zavolat až v tu středu. nevíte prosím jestli se můžem pokoušet o další těhu hned?? a nebo musím počkat jakoby šestinedělí, i přesto že miminko odešlo samo?? Děkuji za rady

majjka24
8. říj 2011

@elisabet Ahojki, moc mě to mrzí, ale vypadá to na samovolný potrat, myslím, na revizi nebudeš muset, tělo si obvykle s tím poradí samo, kup si kontryhelový čaj, ten je na to super. A 6 nedělí nemusíš dodržet, můžeš klidně začít hned. Já jsem potratila v 17 tt a v nemocnici mi řekli, že můžem na to vlítnout klidně znova, ale u mě mi DOPORUČILI, dát si pauzu 3 měsíce. a co jsem četla plno článků, že už ani po klasickém poridu se nedoporučuje dodržet 6 nedělí, že klidně stačí 4 týdny, samozřejmě to všechno záleží na tobě a jak se cítíš 😉 Přejut ti aby jsi brzo našla zase // a určitě to příště bude všechno v pořádku . Koukni to tabulky, kolik už tu máme maminek. Všechny se dočkáme 😉 posílám pohlazení a hodně sil.

elisabet
8. říj 2011

@majjka24 děkuji moc 😔

ameliejulliette
8. říj 2011

@elisabet Po těch peripetiích, co za sebou máte, moc mě mrzí, že to takhle dopadlo, ale nakonec máte i štěstí v neštěstí, že si tělo poradilo samo, jestli je to pro Tebe alespoň nějaká útěcha. Já čekám na úterní kontrolu, kdy bude těhotenství zřejmě prohlášeno za neprosperující (teď jsem v 9.tt) a pak budu muset na revizi... Dvakrát jsem přišla o miminko takhle brzy jako Ty, odešlo samo, tak mně doktorka řekla, že to mám brát jako opožděnou menstruaci a nic neřešit - neřešili jsme a po druhém potratu jsme hned otěhotněli a máme zdravého úžasného syna 😉 Znám spooooooustu holek, co po takovémto potratu otěhotněly! 😉 Je krásné vědět, že vám to jde přirozeně, jen teď to bohužel neklaplo úplně dobře. Moc držím pěsti, aby ses brzo radovala z pohodového těhotenství 😉

majjka24
9. říj 2011

@elisabet nemáš vůbec zač,kdyby něco klidně se zase ozvi 🙂 A hodně štěstí 😉

elisabet
9. říj 2011

@ameliejulliette děkuji naštěstí to beru taky tak jak píšeš, velká radost z toho že to jde přirozeně, teď sice vystřídal smutek z toho co se stalo, ale doufám že odejde vše a taky nebudu muset jít do nemocnice, a nechci čekat, ten neuspěch mě nesrazil na kolena že bych si chtěla dát pauzu, spíše když vím že to jde přirozeně se mi chce bojovat hned od první možné chvíle. A momentálně se šetřím nad představama že by to případné další těhu mohlo dopadnout stejně...Snad se opravdu moje tělo na těhu přopravovalo a doufám že teď to půjde už na ostro 😉 děkuji vám moc že jste holky, mylím i @majjka24 a za podporu. i já vám ze srdce přeji hodně štěstí v tomto boji který určitě jednou vyhrajeme!

tercie
9. říj 2011

@elisabet Ahoj, to mě mrzí, co se stalo... já jsem tohle zažila u mého prvního těhu, gestační váček, ale prázdný, a krvácení v 7tt, a i tu 1cm kulička ze mě vyšla, jenže mě udělali revizi, protože jsem při zašpinění letěla do špitálu,kde se mi snažili těhu udržet.
Takže jestli ti nedělali zákrok, revizi,tak se můžete snažit hned, považuj to prostě za silnější ms, a držím palce, aby se vám v budoucnu podařilo a bylo všechno OK 😵 😵 😵
A jak píšou holky, super, že víte, že to jde 🙂, příště se to povede!!!

martinkal
10. říj 2011

@tercie ahoj Tercí, dlouho jsem tu nebyla, ale teď koukám na tabulku, a nějak nechápu proč není dopsaná? Třeba cajori, aja, nicolka ........ ještě neporodily?
Jinak my se máme fajn, chodím na dva dny v týdnu do práce, Lucinka je buď s babičkou nebo s manželem.
A co ty, co Lukášek? A manžel ještě zlobí? Posílám fotku Lucinky 🙂

tercie
10. říj 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. 16.3.2010 4240g, 54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g, 50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................chlapeček David...............................nar.24.8. 3920 g. 51 cm
Madormi.................. ............. holčička Sofie.....................................nar. 24.8.,3450 g. 50cm
Aja............................. ............holčička Kristýna................................nar.25.8. 3240 g. 48cm
nicollka..................................holčička Sofia.....................................nar. 6.9.2011, 4000g, 52cm
Mirax............................... .......holčička Ela........................................nar. 13.9. 3500 g. 50 cm
Květinka..........Adámek...........37 tt............... .KO ??....................................................TP 1.11.2011
suzamen ................................24 tt.................KO ??....................................................TP 2.2.2012
ee.liska ...................................13 tt.................KO ??....................................................TP 17.4.2012
nikissek28................................12 tt................KO 25.10...............................................TP ??
majjka24...................................25 DC
m_artasek ................ . ............15 DC
maendy....................................?? DC
Ivomal ......................................?? DC
Martasek ................ . ..............?? DC
M.aa.b ...................... ..............?? DC
Katyna ........................ ...........?? DC

Aktualizovaná tabulka 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
majjka24
10. říj 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. 16.3.2010 4240g, 54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g, 50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................chlapeček David...............................nar.24.8. 3920 g. 51 cm
Madormi.................. ............. holčička Sofie.....................................nar. 24.8.,3450 g. 50cm
Aja............................. ............holčička Kristýna................................nar.25.8. 3240 g. 48cm
nicollka..................................holčička Sofia.....................................nar. 6.9.2011, 4000g, 52cm
Mirax............................... .......holčička Ela........................................nar. 13.9. 3500 g. 50 cm
Květinka..........Adámek...........38 tt............... .KO ??....................................................TP 1.11.2011
suzamen ................................25 tt.................KO ??....................................................TP 2.2.2012
ee.liska ...................................14 tt.................KO ??....................................................TP 17.4.2012
nikissek28................................13 tt................KO 25.10...............................................TP ??
majjka24...................................27 DC
m_artasek ................ . ............17 DC
maendy....................................?? DC
Ivomal ......................................?? DC
Martasek ................ . ..............?? DC
M.aa.b ...................... ..............?? DC
Katyna ........................ ...........?? DC

Ted je to OK 😀 😀 😀

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocour_azrael
21. říj 2011

@kopa krásné omalovánky zdarma jsou i na www.omalovanky.info 🙂

suzamen
23. říj 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. 16.3.2010 4240g, 54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g, 50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................chlapeček David...............................nar.24.8. 3920 g. 51 cm
Madormi.................. ............. holčička Sofie.....................................nar. 24.8.,3450 g. 50cm
Aja............................. ............holčička Kristýna................................nar.25.8. 3240 g. 48cm
nicollka..................................holčička Sofia.....................................nar. 6.9.2011, 4000g, 52cm
Mirax............................... .......holčička Ela........................................nar. 13.9. 3500 g. 50 cm
Květinka..........Adámek...........38 tt............... .KO ??....................................................TP 1.11.2011
suzamen ................................26 tt.................KO ??....................................................TP 2.2.2012
ee.liska ...................................14 tt.................KO ??....................................................TP 17.4.2012
nikissek28................................13 tt................KO 25.10...............................................TP ??
majjka24...................................27 DC
m_artasek ................ . ............17 DC
maendy....................................?? DC
Ivomal ......................................?? DC
Martasek ................ . ..............?? DC
M.aa.b ...................... ..............?? DC
Katyna ........................ ...........?? DC

Ahojky jak se daří?

ivomal
9. lis 2011

Ahojky strááááááááááááááááááááááášně dlouho jwem tu nebyla, všem novým maminkám a těhulkám moc gratuluji🙂 U nás nic nového. Srůsty se vrátili a koncem listopadu jdu znova na hysteroskopii.....je to nekonečné...

suzamen
15. lis 2011

Můžu poprosit dáte nám ozdůbku? 🙂 http://vanocni.datart.cz/zuzana-mikulicova-si-p...

farmarska
5. bře 2012

ahoj holky, nějak nestíhám, slavili jsme první roček a do toho nám Míša trošku marůdkoval, pak se mi rodila kůzlata... no furt je co dělat 😅 tak jsem jen vložila zase nějaké fotečky, přišla vás pozdravit, napsat vám, že se máme dobře a zase letím 😉 až bude trošku víc volna určitě si vás dočtu 😉 zatím se mi tu opatrujte a mějte se dobře 😵

fineva
27. lis 2012

@gabi83 Ahoj Gabi, mě to diagnostikovali před čtyřmi týdny z histologie. Dr v nemocnici mi řekl, že rok nesmím otěhotnět. Zatím jsem stále v šestinedělí a hcg mi naměřili 19.
Můžu se zeptat, jak postupovali u Tebe? Kdy jsi mohla znovu otěhotnět?
Jinak moc gratuluji, koukám, že brzo se ti narodí miminko.

lukaslumbersky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarlotta
18. pro 2012

Ahojík Holčinky, přeju Všem krásné Vánoce, snažilkám, maminkám a hlavně dětem🙂 😎

jennyska
28. bře 2013

Ahoj, vzhledem k tomu, že si uživatelky z této diskuze založily na toto téma soukromou diskuzi, diskuzi zamykám. Pokud byste se rády přidaly do soukromé diskuze, oslovte, prosím, někoho z této diskuze prostřednictvím Interní pošty 🙂 Pěkný den přeji. J.

jennyska
5. pro 2013

Ahoj @elisabet @veerunka81 @sarlotta @fineva @farmarska @suzamen @ivomal a ostatní těhulky, maminky 🙂

mohu Vás poprosit o vložení vlastní zkušenosti s tak silným tématem jako je Zamlklý potrat do naší Wiki knihovničky, kterou si tady s maminkami tvoříme?
Stačí svůj příběh, radu, zkušenost napsat do https://www.modrykonik.cz/zamlkly-potrat/ a pomoci tak všem ostatním ženám, které si právě prochází tímto stejně těžkým obdobím, potřebují se s ním vyrovnat a na MK hledají podržení, radu, zkušenosti a hlavně Vaše příběhy, které jim pomohou v této nelehké chvíli...

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den.
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru