Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

venuska
22. čer 2009

Tak stojí 493,- Kč...30+30tob....zkusím se na to zeptat doktora...ale až za 14 dní.
Dneska mi předepsal megnesium-rozpustné tablety.

murynka
22. čer 2009

vendul já už skoro neberu ani ten pregnium jím hodně zdravě a bojím s evelkého dítka 😅 proto to zobnu jen občas 😉 vitamíny neřeším dříve to také nebylo 😉

secretacka
22. čer 2009

venuska: Jen se těš a ničeho se neboj. Miminko bude to nejkrásnější na světě. A pak nám o tom nezapomeň poreferovat. 🙂

venuska
22. čer 2009

Já baštím to pregnium, ale jen jednu tobolku denně. Taky nechci mít obra. Zeleninku a ovoce, to je samozřejmost. Ale teď taky dlabu i čokoládku. Nějak mi zachutnala…asi pracují nervíky (o:

murynka
22. čer 2009

já čokoládku také můžu a rozhodně to nervami není 😀 😀 😀

venuska
22. čer 2009

secretacka…díky za podporu (o: Jsi hodná. Určitě dám vedět. Mam tam být na 17,30hod, tak možná potom, nebo až ve středu. Ale poreferuji (o: A jak se cítíš?

venuska
22. čer 2009

Já jsem holkám říkala, až mi tu bonbošku nedávají….když oni ty mořské plody jsou tam dobrý. A ještě mam ráda tatianu….mňam. To jsou chutě. Třeba ze začátku jsem čokoládu a vůbec sladké nemusela. Dneska jsem 12+5tt, tak se cítím i lépe. Od 13tt je II. trimestr?

murynka
22. čer 2009

13+3 začíná 4 měsíc II.trimestr 😉

secretacka
22. čer 2009

Venuska: To máte až tak pozdě? Bych to asi nevydržela, jak bych byla napnutá. Jinak cítím se dobře, ale strašně unaveně. Pracuji od 8.30do18h denně, tak večer jsem vždy úplně hotová a ráno nemůžu vstát. A dřív jsem milovala sladké a brambůrky a dnes to nemůžu ani vidět. Teď bych se umlátila po zelenině a ovoci. Hlavně rajičátka. Ty můžu na kila. 🙂

venuska
22. čer 2009

Secretacka: je tam velká tlačenice..asi toho mají hodně. Já nevím jak dlouho to trvá, ale si cca půl hodiny. No, to se ti nedivím, že se cítíš unaveně. Já padala doslova na hubu v těch prvních dnech. Ale neboj, to brzy přejde a bude lépe.
Taky půjdeš na NT screening?

Murynko: dneska jsem koukala na ceduli, kde jsem se dozvěděla, že na Kladně je těhotenská móda. Byla jsi se tam podívat? Je to někde, jak je cukrárna Venezia..

venuska
22. čer 2009

Mury: děkuji (o:

murynka
22. čer 2009

vendul byla nic moc jako kalhoty dobré ale ne na mě 😉 i ceny snad odbrý kolme 1000kč 😉
je to naproti té medice 🙂

venuska
22. čer 2009

Hm, půjdu se tam podívat... 😅

murynka
22. čer 2009

já jen kvůli kalhotům haleny a tuniky mají drahé to mi stačí od tamanů 😀 😀
ale na mě kalhoty neměli jsme mala a hubená 😝 😀

venuska
22. čer 2009

Chtěla bych nějakou tuniku a sukýnku...

venuska
22. čer 2009

Tak to jo…kouknu a uvidím…třeba taky nic nevyberu.

murynka
22. čer 2009

sukně nosím normální krásně pod bříško mám jedny ty těhu rifle a víc neřeším 😉
tuniky mám asi 6 za 600 kč 😀 😀 😀 jsou krásné 😵 😵

secretacka
22. čer 2009

venuska: já jsem z Brna a tady je obchod Mango, značkový za normálních okolností drahé, ale teď mají výprodeje a prodávají tam supr věci. Já si koupila kalhoty v pase s tou velkou gumou co se mi do ní vejde břicho i v 8.měsíci a mají jak malé velikosti, tak až po XXL. Určo budou mít obchod i někde blízko Vás. Jinak si tu připadnu jako největší hlupaňa. Nevím co je to NT screening. ☹

venuska
22. čer 2009

Já jsem si koupila taky už 3 tuniky, ale chtěla jsem se tam podívat i na ty těhu džíny.. Koupila jsem si i jedny takový plátěný kalhoty, který jsem si musela nechat zkrátit, jelikož jsem se málo počůravala a moc jsem nevyrostla. (o: Loučím se…musím pro manžu na Kladno...zase nakouknu zítra..papapa a opatrujte se

paajaa
22. čer 2009

Mury: to jsou krásné kousky. Jééé já už chci taky nakupovat ☹ 😒 😉 😵

Jinak se musím pochlubit, že už jsem zlikvidovala ty těhu testy a fotku z utz- docela se mi ulevilo. Takže to ošklivé zavíráme a čeká nám nová a doufám,že šťstná etapa 😉

murynka
22. čer 2009

😵 paji dobrý začátek 😉 já také likvidovala vše a hned 🙂 😔

neboj neněděješ se a nakupovat budeš 😉 😎

vendul pa a hezký zbytek dne 😵

secretacka
22. čer 2009

pajaa: Jsi šikulka, že jsi to zlikvidovala, určo je lepší nemít nic co by Ti to připomínalo. Teď už bude jen líp a za chvíli se budeš moci těšit. Určo to brzo vyjde.

tercie
22. čer 2009

Ahoj holky, jdu vás dočíst, víkend byl náročnej, neměla jsem vůbec čas vás zajít aspoň pozdravit, tak doufám, že jste si ho hezky užily. Přijdu hned, jen co zjistím situaci, a budu v obraze 🙂

FARMI ségo, Tobě přeju všecičko nejlepší k včerejším kráááásným narozeninám 🙂

tercie
22. čer 2009

Tak asi odpolední siesta koukám? 🙂
My slavili včera, dostala jsem obraz do obýváku, kterej jsem si sama vybrala, a od manži nádhernou kytici 30 růží, dala jsem vám je do albíčka.
Jdu naložit pračku a kydnout si farbku na palicci, za chvíli přiběhnu 🙂

Jo, a manža mě mooooc potěšil, mi ráno povídá...tak co mámo, jaký to je? Ode dneška už jedeš čtvrtý gumy... 😝 a pak ještě povídá...jojo, doteď jsem měl mladou, ale teˇuž mám starou...
A takovýhle hlášky měl včera celej den 😀 To potěší co? 😀 ALe kytkou to teda vyžehlil 🙂

secretacka
22. čer 2009

Tercie: To jsou Ti urýpaní chlapi, ale běda jak si rýpne ženská, tak je držkatá. 🙂 30 růží to musela být nádhera.

tercie
22. čer 2009

Stále nikdo? To mě povězte, co máte v pondělí ve třičtvrtě na pět za práci, že tu žádná nejste 😀

secretacka
22. čer 2009

Tercie: já tu jsem. Klíďo Ti povím co jsem dělala. Naskladňovala jsem zboží. 😝

bobinka22
22. čer 2009

Ja jsem tady,
Jdu se zrovna kouknout na ordinaci.Ve ctvrtek jsem ji nevidela,tak ji zkouknu na netu.
Holky,ta zaha me trapi cim dal vice.
Je to hrozne.V nioci jsme skoro kvuli ni nespala.A pres den uz me pali taky.Musim to rict v uterry doktorovi at mi na to neco da.Neda se to vydrzet.

secretacka
22. čer 2009

bobinka22: nezkoušla jsi lžičku soli? Je to hnus, ale mě to pomáhá.

markee
22. čer 2009

Bobinko,mě pomáhalo mléko na žáhu. Někdo říká,že to nemá cenu,když je to chvilková úleva,ale tak stejnak jsem chodila dost často na záchod a nevadilo mi vždy když jsem šla do postele u lednice zastavit a napít se mléka.
Jinak těhu švagruša(33tt)dostala doporučení od doktora na Rennie na žáhu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru