• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Aha, holky já jsem neaktualizovala :grinning:

Kyti mám v albíčku, mrkněte, pořád se na ní chodím koukat :grinning:

Na žáhu mě pomáhá mlíko, a v noci víc pod hlavou, aby se to nevracelo...
22. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
Rennie jsem zobala taky, když bylo nejhůř, a taky mi pomáhaly :wink:
22. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
Venusko,koukala jsem na ten femibion. Ty nový jsou hodně drahý. Já se vždy zeptala v lékárna na potřebné vitamíny v těhu a oni mi dali ty kusové nejpotřebnější a vždy vyšli lacino. I u Johanky mi doktor předepsal acidum folicum od ZENTIVY a pak Jodid 100.
22. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
Tercie: Kytička je opravdu nádherná. A manžel vypadá moc spokojeně a hrdě. :slight_smile:
22. čer 2009 v 17:07  •  snaží se  • Odpověz
secret jo to mi povídej, musela jsem se smát, když vyprávěl, jak ji byl koupit, tak nejdřív neměli 30 růží, tak hodinu čekal než je dovezli, a pak jak si je nesl do auta, jak po něm ženský závistivě koukaly, prej šel nafouklej jak holub :grinning:
22. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
Tercie: No jo, chlapi. :wink: udělají dobrý skutek a už se nosí. :slight_smile:
22. čer 2009 v 17:13  •  snaží se  • Odpověz
Tercie,krásná kytice- nádhera. To jsem si taky přála,ale v zimě jsou kytky drahé :frowning2: tak se žádné romantické gesto nekonalo :frowning2:
22. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
markee díky, je fakt, že narozeniny v létě jsou co se týče kytek výhoda... ale zas co z toho, všechna sláva, polní tráva, kytka zvadne a nic po ní nezůstane...
22. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
:slight_smile: kukendo :grinning:
Ahojky,
já jsem ted dorazila z práce domu a jsem total vyřízená a ještě si nesu naké doklady které musim dneska zaučtovat,tak mazec.
Noha mě stále bolí :angry: :angry: tak myslím,že mám tento týden i po cvičení :unamused:

Jdu vás dočíst :wink:
22. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
Kopi nazdárek, jojo, tomu se říká, sportem ku trvalé invaliditě :grinning: Proto radši nikam nechodím :grinning:
22. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
Terci ahoj :slight_smile:
Já měla na výběr,jet do Zoo a nebo jít na túru a pak jet parníkem :dizzy_face: Jenže Zoo už znám nazpamět a výlet parníkem mě lákal,jenže když jsme v půlce túry zjistily,že parník nejede :rolling_eyes: :angry: bylo mi jasné,že to odnesou tapky a nic jsem říkat nemohla.Já mám právě doma nové boty na tůru za 4600kč,ale nemám je ještě rozchozené,takže jsem měla jen geoxy.No a nic jsem neříkala,protože bych poslouchala,že mám doma nové boty :sweat_smile: :grinning:
22. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
jo to znám, taky remcám a pak se to obrátí proti mě, tak příště radši držím hubu a krok :sunglasses: :zipper_mouth:
22. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
Zlatíčka jdu spláchnout tu kebuli, jsem zvědavá co mi to na tý hlavě udělá. Dávala jsem pallettku intenzivní fialovou, ale přestali ji dělat a ty ostatní mě nezaujaly... tak jsem zkusila garnierku tmavě fialovou, tak jsem zvědavá... pak přijdu říct, kopi aspoň v klidu dočte, viď? :wink:
22. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
tercie nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já do ted spala :sweat_smile: olí mě zase hlava :frowning2: :angry:

kopi kde jsi se flákala celý den :grinning: nohy mě bolí pořád ty stehna také :confused: :sweat_smile:
22. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
Mury mám moc práce :pensive:
Musím proúčtovávat školení a zálohy z roku 2008,opruz :unamused:
22. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
:dizzy_face: Tercie máš moc pěkonou kytičku :dizzy_face:

Venusko neboj,uvidíš zítra,že je vše v pořádku!!! :dizzy_face:
22. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
Tak jsem si tedko holky načla tvaroh na strouhání mnamka :grinning: Vždycky před MS mám divné chutě :grinning: tady je pěkně hnusně :unamused:
22. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
tady je také hnusně :frowning2: a chutě ani mi nemluv užjsme zoufalá :confounded:
22. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
tady je celkem černo :unamused: a já sama doma :grinning:
A proč zoufalá?jen papej hubenoure :wink:
22. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
leni protože lednice plná ale ničeho na co mám chut :unamused: a sme z toho nervní město 10km daleko....
to se prostě nedá :sweat_smile: ve 4 jsme měla polévku s hpuskami a mám zase hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes: no je to možný :astonished:
22. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
aha aha...
:grinning:
já mám ledničku radši prázdnou :grinning:
tak si zítra něco koupíš,né?nebo si nech něco dovézt :wink:
22. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
Nazdárek:slight_smile: po Vás teda dočítat, tady je to úplnej debatní kroužek :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
kopi nakupuji ale to nemá smysl vždy pak mám chut na něco co tady není :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
takže to bych zde musela mít od všeho trochu :unamused: a něco dovézt?bylo by to fajn ale to by padla moje marodní na žrádlo :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
a proč né? :astonished: :grinning: :grinning:
No já ani nebudu psát tedko co papam... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahoj holky,
dnes jsem šíleně unavená, celé odpoledne mi bylo zle...a vůbec mám navíc pěknou depku..blíží se kontrola a já mám zase pěkný strach a představuju si katastrofické scénáře...já jsem asi vážně pesimista nebo co :pensive:

Nebudu na vás přenášet chmury, jdu radši pracovat :wink:

Uvařila jsem si ten zázvorový čaj a je moc dobrý..teda ale potřebuje řádně ocitrónovat a domedit :slight_smile:
22. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
mirax - pročpak máš strach z kontroly? Něco není v pořádku??
22. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
miri mě ten čajík chutnal i tak :wink: neboj se kontrola dopadne dobře smůlu máme vybranou :wink: :dizzy_face: věř miminku!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kelly všichni jsme si tady prošli potratem tak máme strach :pensive:
22. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
murynka - tak to chápu, já teda potrat měla taky, ale ne samovolný
22. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
my tady někdo samovolný ale spíše zamlklý :frowning2:
22. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
murynka - hlavu vzhůru, všechno bude dobrý, musíme to v doufat, jinak bychom se zbláznily
22. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.