Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
5. srp 2009

tak sem se na to tesila, tyden pred tim co sem se dozvedela ze mimi nezije mi sestra volala ze je taky tehotna tak bola velka radost a ted jen smutim. zrovna dneska mi volala ze uz slisela srdicko, ja se toho ani nedockala,mam jen jeden ultrazvuk na kterem je trosku videt malinke mimi. ☹

tercie
5. srp 2009

Mě tu zdržujou, že jsem nemohla psát 😝

Berušky moje, děkuju moc za přáníčka, a až to budu mít ofiko, tak vámtaky naprskám, jo? 😉

Markee neboj, odběr plodovky nic není, mě dělali obojí, CVS - odběr choriových klků a pak při vyvolávání porodu mi napichovali dělohu aby odebrali plodovku a vstříkli hormon na vyvolání stahů, a teda to amnio proti CVS je procházka růžovou zahradou !!!!!!!

aronek
5. srp 2009

mari, já měla i srdíčko, jen pak prostě přestalo bít ☹

tercie
5. srp 2009

Holky moje, ale potřebuju s něčím poradit, nevím co mám dělat, jestli mám jít už zítra k dr, aby mě nechal na PN, abych nemusela na týden do žatce, nechce se mi tam bejt něde samotná na hotelu, a taky mám strach abych hned v začátku něco nepochytala, a nedopadlo to jako minule, a taky jak v práci vysvětlím že nemůžu tahat těžký bedny se zbožím... co radíte?

mari111
5. srp 2009

je to hruza,proc se to deje. no nic, prisla kamoska tak si deme pobrecet 😒 tak uz se tesim az si zas neco s vama popisu a ze tu zas najdu par stastnych holek kterym se to uz povedlo. ste zlaticka

tercie
5. srp 2009

Mari to je mi líto, že rozšiřuješ naše řady, ale neboj, tady se rychle těhulí, já jsem přišla o miminko v dubnu, nechala projít 3ms a včera jsem našla // a ty taky najdeš, drím palce 😉

kopa
autor
5. srp 2009

Tercie nic bych neriskovala 😅 Jestli máš dobrého gyndaře který ti PN napíše,tak neváhej.Vysvětli mu to,že tam taháš těžké věci a posílají tě na služebku....

kopa
autor
5. srp 2009

Mari vítám tě v našem smutném tématku-který se stává již témátkem veselým.Ted je ti hrozně a každá víme jaký to je,ale bude lépe 🙂 Za chvilku se budeš těšit na prvníMS,druhou,třetí,pak na snažení...neboj rychle to utíká 😉

tercie
5. srp 2009

kopi když já se právě k němu trochu bojím 😀 ale s pn u něj nemám problém... asi to risknu, co, vyhnat mě nemůže... a než zas riskovat postižení mimi, to ani omylem... Akorát nejsem objednaná, a nevím jestli mě vezme, a taky pak nevím, jak zdůvodním pn v práci, nechce se mi volat manažerce, je taková protivná 😀 Jsem praštěná co? Řeším kraviny...

kopa
autor
5. srp 2009

Tercíku boj se boj 😀 né dělám si srandu,pokud máš fakt normálního doktora,tak si myslím že tohle těhu budeš mít jko rizikové 😉 Tak tam ráno zajdi a řekni v jaký situaci jsi a co manažerce zavoláš že jsi nemocná a PN pošleš poštou,no co v nejhorším tě vyhodí 😅 Manažerku neuvidíš nééé?takže pohoda jazz 😀 😲

kopa
autor
5. srp 2009

Já právě u své bývala gyndařky problém s Pn měla 😠 Nejdřív jsem byla v Praze u moc fajn pěkného doktora,ale nedával PN jen když bych si šla lehnout do nemocnice na jeden den a to se mi fakt nechtělo.V těhu jsem zvedala 15kg pytle a pracovala u zvířat kteří byli nemocné 😔 A moji gyndařku to nezajímalo,nakonec po trapném až nasraném mém výstupu mi jí dala jako že mám hrozící potrat a vidiš ono se to naplnilo 😖

tercie
5. srp 2009

Já to mám i ve zprávě z tý Plzně, že další těhu bude rizikový, a ještě tam mám, že plánovat těhu minimálně po půl roce od zákroku 😀 a teď jsou to teprve necelý čtyři, a můj dr chtěl abych si dala pauzu aspoň rok, tak proto se k němu bojím, minule mě strašil těhu proleženým v nemocnici a tak...

kopa
autor
5. srp 2009

Tercíku no vidíš z toho musíš udělat přednost otěhu jsi dříve,tudíž bude PN 😀 A neboj doktor ti nevynadá 😉

tercie
5. srp 2009

Ta tvoje dr je taky nějaká pitomá ne? No já už jsem si taky odvykla říkat věci jako že by to nemělo vyjít, tuhle mi někdo říkal, že tím vypouštíme negativní energii a ta se nám pak vrací v podobě toho, čeho se nejvíc bojíme... a já tomu věřím !!!!

kopa
autor
5. srp 2009

Tercíkujá zase někde četla,že je to normální se potratu bát a že tím mimi neuškodíš 😅
Doktorka je pěkná k....už k ní nechodím 😠 Ale dneska bych se nenechala odbýt,šla bych na ně tvrdě 😀

murynka
5. srp 2009

tercíku já bych la na PN hned!!!!¨

jiank já s ebojím do ted 😅 😅 😅

kopa
autor
5. srp 2009

Murynko ahoj 😵
Já bych ted na Pn nešla,páč v práci sedím a mám pohodičku 😵

aronek
5. srp 2009

Já nikdy neschopenku neměla až letos na jaře jsem měla šílenou chřipku, byla jsem tři týdny doma ☹ . Ale obvoďačka byla supr, myslím, že neschopenku by mi dala, kdybych jí to vysvětlila 😀

murynka
5. srp 2009

no jo ale ona tahá věci že 😒 ☹ .....já s etaké nenadřela a přeřadili by mě ale doma mi je lépe 😀 😵

murynka
5. srp 2009

holky jukněte co jsme malé koupili aby měla kámoše 😀 😀 😀

kopa
autor
5. srp 2009

mury tahá,já si maximálně tahám doklady od klienta 😅 Já bych doma nechtěla být,ale až najdu // uvidíme co budu povídat 😀

kopa
autor
5. srp 2009

Mury pěkný Pú 🙂

murynka
5. srp 2009

kopi uvidíme pokud ti bude jako mě 😝 😝 😝 budeš ještě ráda doma 😀 😀 😀 a ta únava fuj
ted už si pískám ale ty začátky ☹

mirax
5. srp 2009

ahooooj 🙂 🙂

tak jen nakukuji...a koukáááám Tercie!!!...to jsem ti hezky přála, co? 😀 😀 Veliké gratulace! To je úžasné 🙂 🙂
Žádné těžké bedny netahej, zajdi k dr., ať ti vypíše neschopenku 😉

markee: moc držím palečky, neboj, odběr bude hned hotový, čekání na výsledky je horší, ale uvidíš, že to dobře dopadne a budeš mít až do porodu klid v duši 🙂

všechny ostatní moc zdravím 🙂 🙂

kopa
autor
5. srp 2009

Mury no ty začátky vám nezávidím 😅 Spolehám na to,že zvracet nebudu.Za 1)to neumím,2)mám z toho takový strach,že zvracet nebudu 😀
Ale ted už si těhu krásně užíváš 😵

murynka
5. srp 2009

jo ted už pohodička 😅 😵 😵 vůbec nic mi ted není naopak jsme plná energie 😀 😀

tercie
5. srp 2009

Měla jsem telefon, ale už jsem tu zas s váma 😉

kopa
autor
5. srp 2009

Mury a co ten sex?Když jsi plná energie 😅

kopa
autor
5. srp 2009

Jé Tercie te koukám že máme stejné motto v pase 😵 😀

murynka
5. srp 2009

kopi se sexem fakt ne vynahrazujeme si to jinak 😉
mám placentu na přední stěně a nebudem to pokoušet až po 30tt 😉
kámoška ted byla 28tt spala a začla hrozně krvácet ☹ poškodili přitom čípek a fakt měla strach to bych nepřežila ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru