• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Aha tak to je škoda,tak po porodu to bude u vás doma lítat :sweat_smile: Chudák kámoška,taky bych měla strach :pensive:
5. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
leni mám v tomto ohleduplného manžu fakt hodně :wink: :dizzy_face:
sám se bojí :sweat_smile: ale pak na vyvolání porodu to bude lítat :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
jé kopi toho jsem si taKY JEŠTĚ NEVŠIMLA, ŽE MÁME STEJNÝ :-d TO JE NÁHODIČKA :-d juj caps :grinning:¨¨mury to bych taky neriskovala, to za to nestojí, máš recht. Já se k tomu dr zejtra vnutím, jao že mu du předat tu zprávu z plzně a uvidím co mi řekne, taky to nechci riskovat. A manažerka ať se de bodnout!!! :grinning:

Mirax dííík, já včera normálně myslela, že něco tušíš, jak jsi psala, že toho ještě víš... :grinning:

Holky těhulky, já to asi od minula už zapomněla, ale taky vás tak hodně píchalo v podbřišku? :fearful:
5. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
píchá, neboj, to je normální :grinning:
5. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu :slight_smile:
mury, ten malvík je v Hostivicích, což je kousek za letištěm, ne vaším směrem, ale směrem na Rudnou-Unhošť :wink:

míšo, prď na nějakou práci a šupajdi k dr, žádný tahání těžkých věcí!!!
5. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
holky mějte se,mizím na zmrzku :grinning:
5. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jitíííku, nazdárek, tak že bysme se konečně srazily :grinning:?¨¨

KOpi já chci taky zmrzku :confused:

Aronku já vím že jo, akorát už si nepamatuju že tolik :grinning:
5. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
kopi, já chci taky zmrzku :grinning: , přítel si právě nandal tlačenku s cibulí, tak zvažuji, že mu k tomu přihodím svůj oběd :confounded: . Fakt to nevoní :fearful:
5. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
tláču s cibulí a s obědem bych si teda fakt nedala aron :grinning:
5. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
terci dost, mně doteď :angry: . Nechceš si změnit snažilku v těhulku? Abychom vyděli jak ti to přibývá :grinning:
5. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Já ještě nevyhodila nic, ale někdy mi to dělá dost problém udržet, ale já to vyhodit normálně neumím, já se pak dusím :confounded:
5. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
jsem tu :slight_smile:
Míšo, vypadá to, že se konečně tady sejdem :grinning:
5. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Tak co, jak to vypadá? :grinning: 4tt :wink: Ale nebojte, my vás doženem!!!!!!!

J8 chtěla utrácet přes netbanku a zjistila jsem že to ještě nemám nainstalovaný na novým pc :grinning: Dobrý ne. Jen to připojení je doooost pomalý, na všechno čekám 14 dní, normálně jsem včera stahovala skype hodinu a třičtvrtě!!!! seděla jsem u toho do půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
jé míšo budete mít aprílový miminko :dizzy_face: vypadá to krásně :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jojo Jiti, moje ségra se narodila 19.4. taky beránek :slight_smile:
5. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
velikonoční mimí :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
jojo, příští rok nám duben nepřinese smůlu, ale krásný mimí :wink:
5. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
míšo, já jdu zabalit manžovi tašku, zítra jede pryč..a pak spát,tak se měj krásně :dizzy_face: a zajdi si k tomu dr, na práci se vyprdni, den už odpracovaný máš a to na mateřskou stačí :grinning:
tak paaaaaaaa
5. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
do třetice to nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jasně, trojka to jistí, jako u tebe :wink:
Tak manžu hezky sbal, ať mu bez tebe nic nechybí :wink: ajá pak dám vědět, dopo jak jsem dopadla u toho dr :slight_smile:
5. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holčiny, jak se máte?
5. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile: Chtěla bych se k vám přidat, mám stejnou zkušenost. Na revizi jsem byla v dubnu a celou tu dobu do teď jsem vás normálně šmírovala každý den :slight_smile: Takže jsem v obraze, když se řekne pekelnice, prkenice, patoložka či bachařka atd. :grinning: :grinning: :grinning: Je tu s vámi legrace, často jsem si poprskala monitor, jak jsem se řehnila :wink: Jinak mně bude za měsíc 32 let a čekali jsme první mimčo. Vyšlo nám to hnedle na poprvé. Skončilo to 13 tt. Moc to bolelo, ale to tu všechny víte, o čem to je. Ale zase jsem to brala tak, že to tak mělo být. Nevracím se k tomu jako k nějaké drasťárně, dívám se spíš dopředu. Jinak 14 dní po revizi jsem musela na další revizi, neboť v děloze něco zůstalo a navíc se udělal hematom. Takže mazec. Hned pak mi můj gyndr. nasadil antikoncepci na rychlejší regeneraci sliznice. Takže 2 cykly jsem užívala HA. V červnu jsem vysadila a ten cyklus byl takový kratší, teploty rozházené a nic. Teď jsem druhý cyklus snažení a to 28 DC, tak uvidíme :slight_smile: Tak to bylo něco o mně. Jste tu fajn banda a moc mi celou dobu pomáhalo vás číst :slight_smile: Čerstvým těhulím mooooc gratuluju!!!! A ty, prkenice (Terci), mazej pro tu PN :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Flair, vítám tě mezi námi. To jsi se klidně mohla přidat dříve. Tak držím palečky, aby se to brzy povedlo a našla js krásné // čárečky :slight_smile: Moc mě mrzí co se ti stalo, ale jak píšeš, je dobré koukat dopředu a neohlížet se, co se stalo. To by pak člověk musel zešílet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koukám, že jsi si taky prožila krušné chvíle, ale uvidíš, že teď přijde jenom to nejlepší :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Tercie, držím palečky, aby všechno dobře dopadlo. :slight_smile:

Já jdu zítra do poradny, tak jsem zase vyklepaná :confused: Snad bud všechno v pořádku. Už se těším 13.8 na ten velký UTZ do genetu. Už bych chtěla vědět pohlaví :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Venusko, děkujíííí:slight_smile: A normálně ani nevím, proč jsem se nepřidala dřív, nějak si to racionálně neumím zdůvodnit, bo jinak jsem tvor hodně průbojný a rychle se seznamuju apod. :slight_smile: Tobě na zítřek hooodně štěstí na kontrolu :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jitie, koukala jsem do tvého albíčka. Nemáš náhodou kočárek od zn. Casualplay?Nyní jsem právě na ně koukala, viděla jsem je v časopisu maminka a náhodně jsem viděla podobný u tebe v albíčku :slight_smile:
Jak se jinak cítíš?
5. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Flair, tak hlavně, že už jsi teď mezi námi. Určitě ti tady bude lépe, a najdeš zde hodně rad. Děkuji za stěstí na zítřek. :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Tak, kočky, jdu chrnět :slight_smile: Přihlásím se zítra na večer. Přes den v práci se mi to nechce riskovat, nějak se mluví o kontrolách stránek na netu během pracovní doby... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Každopádně krásnou dobrou noc a zajtra se těším nejen na vás, ale i skvělé zprávičky z kontrol a nebo testování :slight_smile: papa
5. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Holky mě se to seklo a vy tu zatím krásně kecafonujete :grinning:

Flair tož vítej k nám, ty jedna špionko :grinning: To je dobře že se ti mezi náma líbí, ale fakt jako jsi mohla klidně přijít i dřív, my nekoušeeeem :grinning:

Venusko děkuju za přáníčko, nějak vím, že tentokrát to zmáknem s mimísem :slight_smile:

Flair pro PN zejtra mažu :grinning:

Holky moje, jdu do kanafasu, tak se mějte a zítra pa, možná už vám ráno vyfotím testík, chcete? :grinning:

Brooou noc :wink:
5. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
Jo, a mimochodem... když se to tu nakouslo... tak to prkýnko ještě furt nemám, abyste věděly :grinning:

A už fakt jdu :grinning:
5. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.