• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Jsem blba za prosinec :grinning: :grinning: :grinning:
Za srpen!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/materska-dovolena.html#materska3

Tak nevím, spíš jsou tam věci kolem mateřský...
6. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
To vsechno vim.Jenze ja jsem nestihla porodit v te lhute 180dnu od podane vypovedi.TA lhuta mi skoncila 5.7.09 a ja mela materskou nastupit 27.7.2009.Takze takmaly kousicek a je to v dupe.
6. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
ne porodit,ale nestihla jsem nastoupit v te lhute tu materskou.To je 6-8 tydnu pred ocekavanym porodem.
6. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
Já taky kašlu na prachy, jen bych se nechtěla dožít toho, že budu mít nějaký dluhy na zdr/soc pojištění a tak
6. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
před komisi, to je jak ve středověku... já přece nejsem doma kvůli tomu abych se flákala, ale abych donosila zdravý dítě...
Ta byrokracie je děsná.
6. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
ahojky

aronku moc gratuluji :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super!!!

kopi ty lidi jsou fakt bezohedný :astonished: :frowning2: :angry:

bobi takže ty nemáš uznanou mateřskou nebo jak nějak nechápu :confused: :confused: a proč jako tys předtím nedělala?? :confused:

tercíku jak je těhulko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ???

já byla u kadeřníka :grinning: :grinning: tak jsem nová :dizzy_face: a objednala jsem malé košík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahojky holčinky:slight_smile:
Aronkůůůůůůůůůůůůůůůůůů blahopřeju k srdíčku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
na NT se určo objednej je to nejspolehlivější screening v těhotenství:slight_smile:))
6. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
nové dušičky.. je smutné, že je nás tolik... ale je fajn, že se tady můžete vykecat, nejhorší je vydržet do porevizní MS, pak už to utíká a člověk to tolik neřeší a nemyslí na mimíska každý den :pensive: Všem Vám přeju abyste brzo našli //, protože tu bolest stejně vyléčí ony.... zatím foukám na dušičky a posílám pohlazení, přitulte se ke svým drahouškům, bude líp:slight_smile:
6. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahojte holky, tak jsem vás za dnešek dočetla. Byla to fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aronku, supeeeer, gratulujuuuuu. A na NT se určo objednej. Já stihla v tom nevydařeném těhu jen ten odběr krve a ulz prosvícení šíje jsem o 1 den nestihla. V příštím těhu se objednám určo zas.
Terci, super ta PN :wink: ale těm věcem kolem financí, mateřké, na co máte nárok atd., když nemáte práci... V tom taky plavu šíleně!!! Já sice pracuju od vysoké pořád bez přestávky (a to už je 7 let :slight_smile: ), ale člověk nikdy neví, že...
6. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Jo jinak já jsem ve 2. snažícím cyklu a včera jsem měla dobrý pocit, že jsem byla 28 DC, prsa pálily, MS bolesti žádné... Dnes ráno vše jinak, teplota klesla, prsa nic, bříško začalo pobolívat a před chvílí špinění... Takže vzhůru do 3. snažícího cyklu..... :angry: :wink: Ale ono to prostě jednou klapnout musí!!!!!! :sweat_smile: Aspoň můžu zajtra s manželem na pivsonka, dva tři... :grinning:
6. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
Murynko no hovada :slight_smile:
Bobinka má problém v tom,že na PN byla přes rok a to jako nezaměstnaná,měla ochranou lhůtu a do té se nevešla s tou mateřskou.
6. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
šarlotko, murynko ahojky :slight_smile: je mi fajn, břicho bolí, pěkně v něm dloube, mimís se zabydluje.
NT je dobrý vyšetření, jestli je něco špatně, tak na to přijdou právě tam, a může se to včas řešit, já ho teď budu mít povinně.

Flair tělíčko asi ještě není ready, ale uvidíš po třetí mršce se ti teba taky povede, jako mě :dizzy_face: Pivko ti trooooošinku závidím, taky bych si dala, ale nechám si zajít chuť, aspoň v těch prvních týdnech, pak už si aspoň loka po jídle dám. Já jsem pivař, moc dlouho bez něj nevydržím...to zní jako bych byla nějakej norek, ale to fakt nejsem!!!! :grinning:
6. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
Já jsem teď sice zaměstnaná, ale ve zkušebce a pochybuju že si mě nechaj kdaž jim řeknu že jsem těhu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
Terci, já byla na revizi 3. dubna a za 14 dní mi dělali ještě superrevizi.. :frowning2: Hned po té druhé revizi jsem začala užívat HA, Dr. chtěl rychleji zregenerovat sliznici. HA jsem brala 2 měsíce. V červnu jsem se vdala, jela na svatební cestu a to už jsme začali zkoušet. Nepovedlo se, ted taky ne. Tak snad příště.. U nás je to ale komplikovanější, bose vídáme s manželem jen o víkendech. Nikolka tady to má ještě složitější, ale aspon asi ví, o čem mluvím. Je to na prd! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
6. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
Ne ja nebyla pres rok na PN.
Ted v srpnu by to byl rok.Nejak v polovine srpne.
Nevesla jsem se do ochranne lhuty ktera cinni 180 dni.
Ale to uz nam je ted jedno.
6. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
Bobi,ochraná lhůta 180 dní je od čeho kam??
6. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
bobi tomu vůbec nerozumím :sweat_smile: :confused:

terci to je dobře jen at s ezybdluje :dizzy_face: :dizzy_face:

ta naše malá je zabydlená až až a dělá mi tam snad stojky :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
Bobi zkus ještě kouknout do tématku paragrafy a tam to hezky popiš jak jsi to psala mě,vím že tam jsou holky co tomu trošku rozumí :wink:
6. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
Terci tak jím neříkej nic,že jsi těhu :grinning: ale taky tě mohou ve zkušebce na PN vyhodit :unamused:
6. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
na PN snad nemůžou vyhodit ani ve zkušebce......
6. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
No já myslím, že ve zkušebce je možné všechno, i ten vyhazov na PN...
6. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
Mury třeba nacvičuje na spartakiádu - Kráááásný úúúúděl mááááme dnes... :grinning:

Kopi do toho témátka už jsem koukala taky, jenže já jsem na tyhle věci analfabet,vůbec tomu nerozumím...Mury, jsme dvě :grinning: Manža mi vždycky říkal...no mámo, na to že máš teď dva mozky teda nic moc :grinning:
6. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
Kuk holky, nedočítám, páč se to nedá. Tak jen zdravím. Terci, těch 5 tt ti ohromně sluší a ještě lepčejší bude 35 tt :grinning: :wink:
6. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
Murynko je to tak.Kolegyni přítel nastoupil do nového zaměstnání,po týdnu omarodil a druhý den mu přišla výpověd.

Při pracovní neschopnosti zaměstnance platí, že v době prvních čtrnácti kalendářních dnů trvání této neschopnosti, nelze pracovní poměr ze strany zaměstnavatele ukončit. Ovšem současně se o dobu trvání těchto překážek v práci (pracovní neschopnost) zkušební doba prodlužuje. Nicméně pokud doba trvání pracovní neschopnosti přesáhne čtrnáct dní, potom již zaměstnavatel může ve zkušební době pracovní poměr ukončit, i když tato neschopnost nadále trvá.
6. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
ale není to zakonné :wink: vyhodit v době PN :wink:

tercie asi nacvičuje no :grinning: :grinning: :grinning:
jiank fakt tomu nerozumím prostě pak půjdu s papírymi někam a at mi to zařídí :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já tedy pracovala tak snad žádný problém :confused: :confused:
6. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
kpi mě je to fakt nějak jedno :grinning: :grinning: :grinning: stejně tomu nerozumím :confused: :confused: :confused:
já prostě do PN dělala 3 roky marodím 4 měsíce snad je to vše oki :wink:
6. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
teď je takovej šikovnej zákon, že tě ani těhu ve zkušebce před vyhazovem neochrání.... Diskriminace normálně :grinning:
6. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak jsem dneska dopadla na poradně na 1, prý hezky rosteme a tloustneme :slight_smile: Takže zase za měsíc do poradny. Dneska mi UTZ nedělal, takže ještě musíme počkat na potvrzení pohlaví. Už se do toho genetu těším :slight_smile:

Tercie, hezky ti skáčou týdny, ono to strašně rychle letí... :slight_smile:

Pájí, na tu holku se vykašli. To se někomu něco povídá, když neví co ten člověk prožil...vykašli se na ní. Jen se sn ažte. Měla jsi dlouhou pauzu a jestli se na to cítíš, tak jdi do toho, a nikom u okolo neposlouchej, jen sama sebe, jasný??? Jinak dostaneš na holou :slight_smile:

Markét, dneska jsem viděla ten tvůj spací pytel růžový v Tescu na Kladně. :slight_smile: Tak jsem si na tebe vzpomněla :slight_smile:
6. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
Holky já myslím,že když bude zaměstnavatel chtít,tak si vždycky naky důvod najde k vyhazovu. :wink:
6. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.