• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Tercie, gratuluji, že je vše v pořádku. :slight_smile: :slight_smile:
6. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
Markét, ukaž nám tvoje nové vlásky??? Pochlub se... :slight_smile: :slight_smile: mamino. :slight_smile:
6. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
flair to je mi líto, že další MS :angry: nechceš do tabulky ?...

K ukončení prac. poměru... zaměstnavatel Vás může vyhodit, ale pokud jste na PN tak budete mít peníze a máte nárok na mateřskou a pak výběr rodičáku... že pak budete hledat novou práci- na tom přece tolik nezáleží:slight_smile:
Akorát nevím jak je to s tím vyčerpáním PN za 1rok :frowning2:
6. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
Závidím vám vem pohyby. U mě zatím nic..není to divné? Dneska jsem se na to úplně zapomněla zeptat mudr., :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vím, že píšou prvorodičky od 20-22tt, ale....
6. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
sarlot to je myslím ono tak jsem to myslela :wink: :wink: dík :grinning: :grinning: :grinning:

kopi tak at mě vyrazí jako zdr.sestra asi najdu práci vždy :wink: si myslím :confused: a kdo ví co bude za 3 roky :sweat_smile: :sweat_smile:

vendul normálka jen zkrácené :wink: :wink: gratuluji ke kontrole :slight_smile: :sunglasses:
6. srp 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz
Venusko zatím nic nevím, kromě toho, že čárka na testu sílí :dizzy_face: Na gyndu jdu až v pondělí, protože měl dr. dovolenou, ale myslím, že stejně ještě nic neuvidí. To je ale fuk, já vím, že to bude v pořádku :slight_smile: To jsem suvenýr co? :grinning:

Mury já chci taky vidět vlásky!!! Já jsem si vymyslela, že chci taky novou barvu, něco víc přírodního, nějakej pěknej kaštanovej odstínek a možná sem tam světlej proužek ale jakoby zespoda, aby to jen prosvítalo v těch ostatních dlouhých... no nevím jestli jsem to dobře popsala :sweat_smile:
6. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
vendul dočkáš se :wink: pak se budeš divit :grinning: :grinning: :grinning: někdy kopne že to zabolí a musím si sednout třeba i ve městě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. srp 2009 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz
Venus já cítila pohyby ve 21tt a to se mě doc ptal v poradně jestli už něco cítím a já že nic.. a on že bych už měla..tak jsem si večer lehla a dala ruce na břicho a čekala a on tam ten motýlek byl:slight_smile:))))) a pak už jsem to cítila krásně. :wink:
6. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
mám radost z toho košíku až přijde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
Mury ale tebe nevyhodí,co blbneš :grinning: :sweat_smile: no za tři roky bude další druhé mímo :grinning: :astonished:
6. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
Mury, ale Tebe nevyrazí, ty jsi nebyla ve zkušební době... u Tebe mají povinnost Ti držet stejné místo 6měs po porodu a ,,nějaké" místo 3roky... takže jsi v poho :wink: :sunglasses: stejně budeš pak řešit jestli dělat 12tky s prckem, ne....
Já jsem taky musela hledat jinou práci.
6. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
kopi to asi ne :grinning: :grinning: :grinning: a co vy?doma vše oki????
6. srp 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz
hehe Kopi:slight_smile:))))
6. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
terciii Ty jsi suvenýr:slight_smile: Mám z tebe velikou radost.. je to kráááááááááááásnééééééééééééé :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
6. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
sarlot právě že 12 nedělám....a v práci je to o domluvě i na poloviční bych mohla zatím fakt super tak uvidíme co bude :confused: :confused:
6. srp 2009 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
Mury u nás už je všechno v pohodě :slight_smile: občas teda ještě někdy zvýšíme hlas,ale pohodička :dizzy_face: Akorát tenhle měsíc // asi nebudou páč sme se snažily,pak zas nééé :angry:
6. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
Jééé, terci, našla jsem malou informaci pro tebe: "Což v praxi znamená, že ve zkušební době může zaměstnavatel zrušit pracovní poměr i s těhotnou zaměstnankyní – zde však platí, že v případě pracovní neschopnosti tak nemůže učinit v době prvních čtrnácti kalendářních dnů pracovní neschopnosti."
6. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
kopi u nás minulý týden byla také nějaká krizovka :sweat_smile: :pensive:
a kdo ví třeba právě tento měsíc // budou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
Markét, tak to jo... :slight_smile:

Já nevím, ale když čtu, že někdo už má pohyby od 16tt, tak se toho děsím. Ségra mi říkala, že prvorodičky cítí pohyby později, ale nějak mě neutěšila :frowning2: Mam z toho takový divný pocit.

Sarlot, takže ty jsi cítila pohyby až od 21tt? A pak už to trvalo pořád?

Musím se na to zeptat v tom genetu. Markét, už jsi se tam dovolala? Nebo tam budou až od pondělí?
6. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
Jééé, tak koukám, že než jsem se rozhýbala, tak to kopinka našla taky tu informaci :grinning:
6. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
Markét, a jaký košík jsi objednala, máš ho v albu?
6. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
vendul já ale nevolám do genentu :wink: :wink: volám na soukromou kliniku na 4D :wink: :wink:
já cítila v 16tt bublinky a v 17+3 pohyby la efakt to bylo nějak brzo :confused: :confused: :confused:
a ted už to jsou děla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz
Tercie, ty jsi suvenýr...ale jsem ráda, že k tomu takhle přistupuješ...šikulka. Mam z tebe radost :slight_smile:
6. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
Mury taky to nemůže být furt ideální vid? :grinning:
Já s tím tento měsíc nepočítám :rolling_eyes:
Flair jojo dala jsem to tam :grinning:
Venusko určitě už brzo prcka ucítíš :dizzy_face:
6. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Markét, já myslela do genetu, tak to jsem špatně pochopila :unamused:

No vidíš, od 17tt, a já jsem v 19tt a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když občas mam pocit, když jsem v klidu, že se tam vrtí...ale to je jen pocit. Když posloucháme stetoskopem, tak je tam krásně slyšet i srdíčko, takový dusot koní...krááásnýýý :slight_smile:
6. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
:slight_smile: Markét, ten košík je hezký. A budete ho mít v té žluté barvičce, ju??? :slight_smile: Hezzzkkkýýýýý :slight_smile:
6. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
vendul to srdíčko je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: také posloucháme :dizzy_face: :dizzy_face: každý to má jinak myslím že se brzo dočkáš víš u mě je to asi že jsme měla 46kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

holky pozor mám asi 50 kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
ty bláho mury přibírááááá :grinning:
6. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.