• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
vendul jo jo jako na obrázku mě se ta růžová nelíbila :sweat_smile: :sweat_smile: a růžové budu mít asi nad postýlku tak aby to nebylo přerůžovělé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
Markét, je to možné, že je to i tou váhou...to je pravda.

50kg??? ty by jsi se mohla převlíkat za bičem.... :slight_smile: Já mam dneska 65kg...
6. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
Venusko, super, že kontrola ok :dizzy_face: A myslím, že co se týče pohybů, tak můžeš být v klidu. Vždyt na kontrole bylo vše ok :wink: A vsadím se, že za pár dní nahlásíš hýbajícího se vetřelce :sweat_smile:
A do tabulky bych ráda. Jen nevím, zda 1 DC mám nahlásit už dnes nebo spíš až zítra.. Já začala malinkošpinit až teď večer. Někde jsem kdysi četla, že se tím pádem 1 DC počítá od dalšího dne. Prostě nevííííííííííííííííím, poraďte :angry: :sweat_smile:
vendul :grinning: :grinning: :grinning:
Dala jsi do alba obrázek zakoupeného spacího pytle. :slight_smile:

Já jsem dneska koupila barvičky na malování stěn. Budeme mít žluto-zelenou ložnici, kde s námi bude mimís spinkat. Takže ladíme všechno do těhlech barev. Už mam vyhlídnuté povlečení do postýlky :slight_smile:
6. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
vendul hezký pytlík :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :sunglasses:
autor
Vroninka 37tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 36tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 28tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt........................6.8 KO........................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt.............17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 25t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 25tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 23tt....................KO 11.8,22.8. UTZ 4D.........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 23tt..........................KO 13.8.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 20tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 20tt ...................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 18tt....................10.8.odběr plodovky 31.8.výsledky,1.9.poradna.....pohlaví nechce znát předem
Kerrie 16tt.....................12.8 KO+ tripple test
Květinka 16tt...................
Mirax 15tt......................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt....................10.8.Nt screening
Samsa 13tt......................
Martinkal 9tt...................KO 13.8.
Aronek 9tt......................13.8 KO
Mabe 8tt........................14.8.KO
Markytaj........................našla //
Tercie..........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Ikopretinka 25DC
Farmarska 24DC
Paaja 21DC
Kopa 18DC
Eeliska 16DC
If.v 8DC
Zlababa07 6DC
Nicollka 5DC
Sarlotta .......................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K
Venus fakt, nedělej si hlavu... :slight_smile: poslední měsíc jsem měla lachtana a malý měl skoro 4kg... :astonished: :grinning: je to normálka...prní bylo takové lehké ťukání- jako by někdo ťukal prstem zevnitř :sunglasses: a pak po 14dnech to cítil i manža když položil dlaň a pak za dalších 14dní to bylo už dobře vidět, takové bouličky.
6. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
Teda Mury, ty jsi ale tlusťoch :grinning: :grinning: :grinning:
holky mě bude za 3 dny 24 :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
No Mury........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je toto možnéééééééé :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Flair já si 1DC počítám až když začnu krvácet,nevím jestli je to tak správně :sweat_smile:
6. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
hele jestli ta super váha nebude i věkem.. Ty jsi mlaďulka:slight_smile:))))) krásné roky :sunglasses: to jsem ještě pařila na diskotéce :sweat_smile:
jinak my budeme mít ložnici asi bílou ale koutek pro malou uděláme bud oranžově nebo růžově :grinning: :grinning: nebo červeně to ještě nevím :sweat_smile: :confused:
autor
Holky psala mi Markee na odběr plodové vody jde 10.8.tak jí držte palečky :dizzy_face:
jo jo 1DC první den krvácení :wink: :wink:
6. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
Mury určo jemnou oranžovou-meruňkovou... je to teplá příjemná barva.... červenou eeee- to by Ti Sofií nespala
6. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
Takže Mury až je krvácení :wink: tak to dělám správně :grinning:
sarlot arůžovou?? :confused: :confused: světle :confused: :confused:
Markee.... palečky se držíííííííííííííííííííííííííííí..bude to dobré.... všechno OK :sunglasses:
jinak já první mimi chtěla do 25 to s emi splní co :sweat_smile: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Taky myslím od krvácení :wink:
Tak jo teda, zajtra až začnu krvácet, nahlásím kopince 1 DC :grinning:
markee budu držet pěsti i sofinka :dizzy_face: :dizzy_face:
Sarlot, možná, že už nějaké pohyby mam, ale nevím o nich...občas cítím takové žblunknutí, ale to může být cokoliv.

Markét, ty jsi tedy mladice... :slight_smile:
Mury já nevím, já tu ružovou nemusím:slight_smile:))))) malý má pokojík oranžovo-zelený a je to moc krásné ke světlému dřevu.
6. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
Markee budu držet palečky, všech 20 :slight_smile:
autor
Flair dobře :slight_smile: budu čekat :grinning:
autor
Holky tak se mějte jdu si pustit Dvd četnické humoresky :dizzy_face:
6. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
24 let... jooo,kde že ta léta jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: To jsem kalila ještě na kolejích, to byl život.......... :grinning: :grinning: :grinning: Sodoma komora.... znáte to :grinning: ˇJá už jsem starší člověk, bude mi 32 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale myslím, že vypadám líp než v těch 24 :grinning: Když už né mimi, tak se aspoň pochválím :grinning:
6. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.