• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
sarlot 5kg :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
O téhle časté poruše jsem také už četla a femibion mám nachystaný :slight_smile: zatím beru jen listovku. Ptala jsem se, protože mi v nemocnici povídali, při opakovaných potratech se dělá ještě štítná žláza a imunita.
No jinak jsem se po tom svém potratu dozvěděla, že jsem 0 Rh- a manžel 0 Rh+, tak doufám, že to do budousna nebude nějaký problém :confounded:
11. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
Mury já přibrala celkem 11kg... no možná, že do porodu to taky dáš:slight_smile:)))) ke konci to přibývá rychleji:slight_smile:))) Já jsem v 6tém přibrala za měsíc 4kg a doc na mě dělal ty ty ty:slight_smile:)))
11. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
No mě štítnou žlázu a celkové krevní testy udělala obdvodní doc :wink: a mám to všechno naprosto v pořádku. a RH- jsme oba. tak to máme vyřešené.
11. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
Aha, a na tu štítku si můžu zajít k obvodačce a vyžádat si to sama? nebo je třeba nějaké doporučení? Mám otázek jak prvňáček, co? :dizzy_face:
11. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
A ten Rh faktor asi bohužel neovlivnim, leda bys mi pujčila tvýho manžu :grinning: :grinning: :slight_smile:
11. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
No já jsem byla na operaci s kýlou:slight_smile: abych neztrácela čas:slight_smile:)) tak sem si dopřála letos ještě jednu narkozu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak mi dělala obvodní předoperační krevní testy a ani sem jí neříkala...a nechala udělat i tu štítku
Určitě si tam můžeš zajít a maximálně něco zaplatíš-ale to je myslím fuk, že:slight_smile: hlavně když to bude ok.
11. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
To je fakt, zkusím to. Ale jestli budu tak úspěšná, jako při hledání novýho gyndr, tak testy nebudou ani za rok :frowning2:
11. srp 2009 v 17:23  • Odpověz
:.-))) nedám, moje.... je to docela štěstí že jsme oba mínus... :slight_smile:
Ale tak Tě budou víc hlídat a brát krev na protilátky... není to žádná hrůza... a po těhu injekce partobulinu.. ale to jsi dostala po MA, že.
Já jdu teď taky na kontrolu protilátek... jelikož pro doktory je otec vždy neznámý:slight_smile:)))))
11. srp 2009 v 17:23  • Odpověz
Jjj, tohle pigáro jsem po MA dostala. Já vím, že to nemusí nic znamenat, ale na klidu mi to nepřidává.
11. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
Zlababi já ti mohu doporučit dobrého gynekologa,ale sídlí v Hloubětíně na gynekologické ambulanci :slight_smile:
Nebo zkus si zavolat do gyncentra :wink:
11. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
Bobinko tak to už se pomalu můžeš chystat na porod :sweat_smile: určitě se moc těšíš :dizzy_face:
11. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
Kopi, díky, to gyncentrum chci zkusit asi až úplně nakonec, tam se snad probojuju, ale zatím jsem o tom slyšela jen samé horší zvěsti. Chtěla bych prostě nějakou růžovku :slight_smile: :grinning: Tak počkám, až to zas bude aktuální a pk zas začnu prudit a snad se někde upíchnu :slight_smile:
11. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
Farmíku ty jsi sehnala mamatesty???a zase ti prodali špatné ju? :grinning:
Já už ty svý našla,ale zkusím v pátek jestli nepříjde MS :slight_smile:
11. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
Zlababi já když potřebovala před rokem do gyncentra měli totálně narváno :sweat_smile: No nevím,ale myslím,že fakt růžovku asi nikde neseženeš :sweat_smile:
11. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
Tos jem fakt netušial, že jsou ty gyndaři tak nedostatkové zboží... Už vidím, jak nakonec zas skončím u té mojí kravky a budu ještě ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 17:31  • Odpověz
taky přemýšlím, že změním gyn. abych ho měla blíž... u nás by to snad neměl být problém.
11. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
http://www.gynekologie.cz/stranka-galerie-8 já uvažuji tady o tom,chci tam napsat dotázek :wink:
11. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
Kopi, tak se zeptej a kdyžtak prosím dej vědět, kdyby brali. Zkusila bych to taky a mohly bychom pak drbat naživo v čekárně :grinning: Já mám ještě vlastně pořád v záloze to santé, přes manžovu práci, ale zatím jsem tam ani nevolala, neb momentálně nic nepotřebuju. Tak si říkám, že to začnu řešit, až najdu ty // mršky :dizzy_face:
11. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
Zlababi já mám teda taky v záloze doktorku kam chodím je moc fajn,ale ordinuje jednou týdně a jako netěhuli mě objedná až třeba za 2 měsíce :unamused: Já si taky říkám,že to budu řešit až najdu // :grinning:
11. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
No aby ses nedivila a nebylo to za tejden :grinning:
11. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
no to bych se teda divila :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
Ahoj holky užila jsem si nákup, a jsem uplně unavená z toho všeho, poslední dobou bych spala nonstop :D
Koupila jsem plavky do chorvatska na dámskou jízdu v new yorkru nebo jak se to píše, ty jo slevy jako blázen, plavky za 100,- a tak. Pak sem koupila kratasy, vestu kterou sem si přála už dlouuuuho, a to vel. S :D no je pletená a natahovací, jinak mám vše vel. L :( Ted musím uklidit a pak se vyfotim a na chvilku dám fotku nových hadříků ;)
11. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
Ty jo Kopi tam je to krásný
11. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
Nicol tak to se podařilo takový nákupek:slight_smile:)))
11. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
mury tvou váhu snad ani nebudu komentovat :grinning: :grinning: i můj syn už má víc! :grinning: :grinning: :grinning:

šarlot ale já jim to v tý lékárně říkala..posledně, že chci takovej ktrej bude ukazovat dvě// :sweat_smile: a oni místo aby poradili tak se jen blbě tlemili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: asi nevědí co je to testovat třikrát denně bez výsledku :angry: :grinning:
11. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
tý brĎo kopi ordinace fakt luxusní! :slight_smile: ještě aby i ten personál za něco stál :sweat_smile:
jápřed tím chodila taky do jedný moc pěkný ordinace, nový, barevný, ale ten doktor byl totální hňup :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem tam byla párkrát a odešla jsem. Raději méně pěknou ordinaci a dobrýho mudra, než opačně :wink:
11. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
tak jsem vás dočetla, ted se jdu navečeřet, pak nakrmit a večer k vám ještě nakouknu :wink:

sarlotko, ty jsi nám tu koukám taky vyznávala lásku :grinning:
11. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
11. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla, to zas byla fuška! Ale polehčující okolnost je, že jste dopoledne zase tak blbly, že jsem se ted řehnila jak pako :grinning:
Mirax, v září mi bude 32... už :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co se týče práce, tak úplně inkognito nejsem, jen tak lehce, takže prozrazuji, že pracuji na docela vysoké pozici v jednom kulturním zařízení :wink: Organizuju, komunikuju, řídím lidi i velké akce. Kafíčkuju, obědvám, večeřím a rautuju s vlivnými lidmi :grinning: No prostě dřu jako mezek :grinning:
Kopi, pěkně jsi příteláka skásla o vyhrané penízky, jsi holka šikovná :wink: :sweat_smile:
Někdo, těch 6 měsíců čekání mi připadne naprosto zbytečných, pokud jsi "dole" ok :wink:
Farmi, ty testíky jsou fakt divný :angry: :sweat_smile:
11. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.