• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
mám dotaz, jak často se chodí k toktorovi? Tuším, že tak po měsíci a pak se to po určité době zkracuje a pak už nějak do porodnice.
14. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Paaji dneská má přijít.
14. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Aronek: řekla bych že ten měsíc, ale Dr. si to může určit sám a objednat tě třeba dřív. :wink:

Kopa: já jsem napnutá jak kšandy. A zítra budeš testit????? Já bych z toho měla takovou radost ( pomalu jako kdybych je našla sama)
14. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Paaji já testovat nebudu prdím na to :pensive: po tom co mi dnes řekl přítel,tak je to už uplně jedno :pensive: :cry:
14. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
kopi, co ti zase provedl?
14. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Kopinko, co ti ten mamlas řekl?
14. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
holky mějte se pro dnešek se loučím,nechci tu řešit své problémy. :pensive:
Objevím se až mi bude lépe.
14. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahojík:slight_smile:
Kopi ti mě mrzí ať už to bylo cokoliv:frowning2: tak se opatruj.

mabe... co vyvádíš šiško.... ozvi se, budu nakukovat:slight_smile:

aronek standartně se chodí po měsíci a mimo to na různé krevní testy... většinou Ti je naplánuje aby to na tu poradnu tak nějak vyšlo.. poslední měsíc se chodí 1x týdně.. a nebo když se něco děje, tak i dřív 1x týdně...
14. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
sarlot dík :grinning:
14. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
martinkal blahopřeju k srdíčku:slight_smile:))))))))))))) já mám taky takový tlak když nervní... nic si z toho nedělej..zhluboka se vydýchej a mysli na toho prďolku... určitě se už budete jen krásně kulatit:slight_smile:)))))))))))))))
14. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Kopi: to je mi moc líto, že je ti bídně. :frowning2: Tak snad to bude brzo lepší a ty tu budeš s námi
14. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Krásný den všem, jen nakukuji, mám tady šéfa.
Kopi: drž se, bude líp
Jinak všem kdo testíte tak přeji // a nám ostatním víkendový sexík a pak taky ty //.
:grinning:
14. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Sarlotko děkuju,
a co ty? Jak se tzi hojí bříško? A kdy se budete snažílkovat??? :slight_smile:
14. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
martinkal: gratulace k srdíčku a držím pěsti. :wink:
14. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
maarrti děkuju, a přeju brzy // :slight_smile:
14. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Martinkal,gratuluju k srdíčku :wink:
My už jsme po obědě. Míša dělal kuře v pytlíku s česnekem a ještě něčím. Koupil to u sebe a zkusil to. Dali jsme si k tomu rýži,pže jsme brambory snědli. A dobrý,pošmákla jsem si.
14. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
markee: taky to kuře dělávám aje to mňamka
14. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Maarrtina,no to mi povídej,ještě bych si přidala,ale musím se hlídat nebo se pořádně vyžeru :grinning:
14. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Holky a jak se dělá kuře v pytlíku???
14. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Martinkal,koupíš si klasický pytlík (jako polivka v pytlíku to vypadá)a tam je napsáno teda co tam je a s jakým kořením. Roztrhneš to a vyndáš sáček a pat gumičku nebo takovou svorku a v pytlíčku koření. Kuře si naporcuješ,nandáš do toho sáčku,zasypeš kořením,zatřeseš s tím-po uzavření a dáš péct. Teda aspoň tak to dělal Míša.
14. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky,gratulace vsem co maj v poradku kontrolu. Pevne nervi tem co cekaj na ovu nebo na // . Ja uz se nemuzu dockat ms aby sme se mohli zacit snazit. Kopo, kopni toho sveho pod koleno a nerozciluj se kuli nemu a nikdy nerikej ze by si si prala aby ta mrcha prisla,mohlo by te to pak zamrzet az vy dva uz budete zase v "libankach" a v pohode a pride mrcha. Holky neserte se s tema chlapama,musime bejt prece v klidu aby se brzo zadarilo a komu uz se zadarilo at to dobre dopadne!!! Jinak sem zas mela co delat vas docist. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
jinak jak sem vcera vyhrozovala,ze budu malovat tak dneska urcite ne,dem k tchyni na grilovacku,uz jim prisli fotky s svatby tak aspon kouknu jak blbe sem tam zas vypadala :angry:
14. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
markee, a ten pytlík se kupuje tam kde jsou polívky?
14. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
hoky, tak jsem zpet. vsechno je ok. mimisek ma 14mm a jsme 7+4tt. ja mela ovulku pozdeji. ono se stejne TP ukaze pozdejac. to krvaceni bylo diky me, takze ode dneska polykam utros. jinak mam uz tehu prukajdu a na kontrolu 10.9. - je to za moc dlouho, ale snad to bude ok. hodim foto do alba
14. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Mabe, mocinky gratuluju :dizzy_face: A už si tam sahat ani jedna nebudeme, viď? :grinning:
14. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
ahoj holky, tož to já to kuře musím taky voskoušet :grinning:

mari i mne dnes ještě čeká návštěva u tchýňule a tak se mi nece :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kopinko to mi mrzí že tě přítelák zase zlobí :cry: :cry: kdyby to nebylo tak daleko, tak si ho najdu a podám :angry: nabančila bych mu, co se do něj vejde :angry: bobku ale netruchli a pojď mezi nás, sdílená bolest, poloviční bolest :sweat_smile: zase bude dobře uvidíš :wink: oni jsou ti chlapi někdy horší než malí děti, zloběj a zloběj :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když to tak třeba nemyslej :sweat_smile: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
samsi, diky nebudu. budu utros polykat, at klidne jsem jako sipkova ruzenka. :slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
mabuško supr zprávááá!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
gratuluju!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
určo budeš za měsíc v pořádku ty i mimísek :slight_smile: a co srdíčko, už jste viděli :confused:
14. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
holky,Farmi já příjdu až budu doma,potřebuji se pořádně vybrečet a ted jsem v práci tak nemůžu :sweat_smile: chce se mi furt brečet :sweat_smile: :fearful:
14. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
srdicko, uz tlouklo minule :slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.