• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
holky nějak mne pobolívá břuch, mám takovej divnej pocit, že ta mrcha sviňská asi dnes dorazí :cry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :rolling_eyes:
14. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
ahá, promin mabuško, už si vzpomínám :slight_smile: já vás mám už těhulky nějak pěkně pomotaný :sweat_smile: se vás tu zase vyrojilo tolik najednou :grinning:
ale to je dobřeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
mabe tak díky za zprávičku:slight_smile:)))))))))) jsem moc ráda :wink: :sunglasses:

Farminko... hele tak nedepkuj, kdybys byla těhulinka tak by už // byly, tak honem mršku a šup na další kolo:slight_smile:))) Zmáknem to:slight_smile: nebooooooooooooooooooooooooj.
14. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
ok kopísku :wink: snaž se ted myslet na něco jinýho :sweat_smile: bude zasse líp uvidíš :slight_smile:
a přítelákoj ošklivýmu dej hned co přijdeš domů, velikananánskej červenej puntík! :angry: co puntík, celý kolo mu tam namaluj! celej zákaz vězdu :angry: a nebo radši tři! :angry: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
šarlot tak příští měsíc spolu ju :wink:
14. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
farmi,tak sednem do busu a pojedeme dat naprdel kopinkinmu milému. KOPO vydrz to domu a pak si treba do neceho bouchni (hlavne si ale neubliz) a ono to prejde,neboj. drzim palecky aby si uz nebola smutna.
14. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
Kopi:frowning2: ono se to zase uklidní... nemá přítelák své dny ??? :wink:
14. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
14. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
sarlotko, diky. uplne se me ulevilo po te stredecni udalosti. :confounded: :slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
tý jo to bude pčříští měsíc snažilek :confused: :confused:
jen co si ted namátkově vzpomenu tak já, ty, kopi, pája, nikolka, ... :fearful:
jůůů manželé třeste se!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Kopi, tak se doma vybreč, uvidíš, že bude líp... :slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
farmi,tak sem koukla na mapu a od nas to je k tobe do trutnova 160 km joj holky proc nejsme vsechny v jednom meste,to by boli dejchanky,by sme se schazeli hezky a vykecavali :unamused:
14. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
mabi to věřím :wink:

jé mari to by nebylo špatný... byly bychom takovej autobus spásy :grinning: vždycky bychom do něj naskákaly, po cestě pobraly zbytek děvčat, aby nás bylo co nejvíc a jako zoro mstitel bychom uděly pořádek, všude tam, kde by to zrovna bylo zapotřebí :grinning:
14. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
ja uz chci taky snazilkovat s vama,kdy uz ta mrcha pride ? :angry: budu v pondeli tri tydny po revizi ?? :frowning2: ? Kopiku dala by si mne prosim taky do tabulky? :frowning2:
14. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
Farmi, na mě zapomínáš :frowning2: Ale to mám asi za to, jak jsme tě s Mury škádlili,,co ? já vím, zasloužíme obě
Kopi, IP
Kopi to je mi moc líto, zase bude dobře a právě protože je ti to jedno a čárky nechceš tak tam budou ;)
doufám.

Mabe moc moc gratuluji
a v logu bychom měly koně :slight_smile:
a jak by nás manžílci viděli, už by brali nohy na ramena :grinning: bo jak by se na ně navalila horda nasůpenejch ženskej, včele se mnou, tak by na nich nezůstal ani chlup :grinning: :grinning: :grinning:
farmi ale to by bolo super s tim busem,to by bylo srandy takle jezdit za holkama,to neni spatnej napad. holky nevlastnite nekdo bus?
14. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
if tebe vyloženě naschvál ignoruju :grinning: :grinning: :grinning: já ti dám, že běhám po nocích po městě a sháním mamáče! :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: ale napiš mi něco pěknýho a třeba tě zase vezmu na milost... :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
holky svý dny má už hodně dlouho :frowning2:
furt je z něčím nespokojenej,vše dělám blbě :pensive:
14. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
no chudaci,jak by nas spatrili uz by se klepali strachem :grinning: takova "rychla rota z koníkova" :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
mari co za holkama, ale za jejích zlobivejma manželama :angry: :sunglasses: zbušit je :grinning: a od kopi to vememe rovnou přes Tercinku, tam máme taky myslím nevyřízené učty :angry: si promluvíme s paní fotografkou :grinning:
14. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
kopo tak kdyz delas vse spatne tak nic nedelej a at dela vsechno on :wink:
14. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
no to aby sme uz vyrazili,kdyz uz mame dve "zakázky" :grinning:
14. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
Já vás pk odpoledne dočtu když nebude doma :pensive:
já myslím,že příští měsíc poběžím na gyndu pro prášky :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
mari supr název, to se musí někam zapsat, abychom pak věděly co dát na ten bus, ˇaž se ňákej najde :wink:
heléé a když nebudete proti, vezmeme to pak, cestou zpátky přes Miraxku, jo, pohlídat jí toho malýho raubíře :wink: :slight_smile:
no holky naplánovaný to máme pěkně :dizzy_face:
která z vás že vlatní ten autobus s plnou nádrží? :grinning:
14. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
mari mršku čekej někdy mezi 30 a 40DC... tak ještě týden vydrž:slight_smile:

kopinko... nikdy se nezavděčíš se vším.... neber si to tak a udělej si sama sobě nějakou radost- úplně sobecky jen sobě,ju.
14. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
nicolko, diky. moc jsem se bala
14. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
kopo to ne,snad to nebolo tak krute co ti rekl,ze to chces resit az takhle,to ne,pipinko. no a mame tri zakázky,musime co nejdriv sehnat ten bus nez se nam to nahromadi,bo pak nebudeme stihat :angry:
14. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
kopi to by byla chyba! vy to mrně potřebujete jak sůl! hezky pár prořvanejch nocí a trochu víc starostí na hlavu tvého přítele a uvidíš, že pak na nějaký jiný kraviny přestane mít náladu :slight_smile: tak zatím kočko a drž se, hlavu vzhůru! :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.