• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Farmi :grinning: , no nic. Holt jsem jednou zase připojená a podaří se mi rozzlobit nejfajn pekelnici v republice...to si myslím od Ježíška letos nic nedostanu..jen mi přijde psaní, že jsem v srpnu zlobila Farminku...a že si dárek nezasloužím... :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
Kopčo a to Tě tam poslal nebo to chceš Ty ? jestli to mám být pomsta tak se na to vykašli.... zbytečně vyhozené peníze:slight_smile:)))) bude líp, uvidíš... trochu se pomuchlujete a škaredé slova budou pryč...
14. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
sarlotta,dik ale jeste tyden :frowning2: boze to je doba,to vubec neutika :frowning2:
14. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
if přesně tak :slight_smile: ale ještě můžeš vše zachránit, jak jsem psala, nejsem náročná a pár lichotek by to třeba spravilo :grinning: :grinning: ale pospěš si, bo za chvíli jdu zase makat na zahradu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
nejfajn to je hezké slovo:slight_smile:))))))))))))

Musím s malým ven... chce jezdit na koleeeeeeeeee :wink: večer dočtu papa :sunglasses:
14. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
mari to mi povídej...já jsem ted 31DC a čárka nikde, mrcha nikde... asi se lekla, jak jsem jí tudle nadala :sweat_smile: :sweat_smile: nicméně je to taková patová situace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teda jestli to příští měsíc nevyjde, tak mne snad fakt jebne :grinning:
14. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
Farmi :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
holky to jsem se rozhodla já s těmi práškami :sweat_smile: přeci nebudu mít dítě s člověkem,který na mě furt něco hledá :zipper_mouth:
14. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
if já čekám.. :rolling_eyes:
dobře že jsi to ty, tak ti trošku pomůžu...když nevíš jak na to :grinning: stačí to pak pouze okopírovat a přeposlat :grinning: takže:
( farminko ty jsi taková krásná pekelnička, a jak jsi chytrá a milá a hodná a tolerantní a trpělivá! máš můj obdiv, takhle užasná bych si přála taky být)

no todle by to mohlo zpravit :wink: :sunglasses:
14. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
farmi,no to se určo lekla,se ji nadivim,to mne tak vynadat tak se te taky bojim :confused: ale neboj ono se uz neco objavi,kdyz tak si pockas na mne a pothnem svetem cekani spolu :wink:
14. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
if ale nechci ti nic podsouvat... jestli chceš bejt v zimě bez dárků ... :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
kopi jak už jsem psala, víc činnosti a přestane mít chut něco hledat :sunglasses: nalož mu ! :grinning:
14. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
kopčo to se Ti rozleží... přece máš nějaký důvod proč jste spolu...a neříkej že nééé:slight_smile:)) jiný chlap znamená jen jiné problémy..tomu věř.
14. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
jj, jak je v zápřahu tak ok, jak má volno tak vymýšlí:slight_smile:))))) krátký řetěz :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
14. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
jo kopi,sarlotta ma pravdu.
14. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
ahojky baby :slight_smile: už jsem doma a mám po a ut dovolenou :slight_smile: tak jdu dočítat
14. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
Farmi, musím se smát :grinning: :grinning: a trochu to uvedu na pravou míru - bez dárků úplně nebudu, dostanu nějaké k narozeninám :slight_smile:. Až pojedu kolem Hradce, tak se stavím, navařím, poklidím, namasíruju a pojedu dál, ju?
14. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
no nic ja du neco delat,tak se tu zatim mejte holky a nesmutte,od toho sem tu dneska ja. a farmi taky bez makat,ja du taky na zahradku at mam pocit ze makame spolu,ju :wink:
14. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
no tak koukám pochlebování se tu nedočkám :rolling_eyes: tak já jdu zase o dům dál :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak zatím babiska a neslobte tu :wink:
14. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
mari už letím :grinning:
if no taky by se to takhle dalo :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
takže holky gratuluji ke kontrolám :grinning:
kopi je mi to líto, že se přítelák takto chová :frowning2:
14. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
Holky tak jsem Vás dočetla než půjdu dom, a musela jsem se smát autobus plné nasupenejch ženských to by bylo na ty naše chlapy. A jestli berete další zakázky tak se přidávám s tím svým, můžete ho taky přijet propleknout. :grinning:
14. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jinak všem krásný víkend a hezké snažilkování, snad u nás nějaké bude. A jestli ne tak uvidí :angry:
14. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Tak já si tedy nestěžuji, miláček nezlobí a poslouchá :grinning: , ale k výpravě se klidně přidám :sunglasses:
14. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
kdepak všechny jste? :angry: Já za chvíli musím za pesanama a povídat si nebudu moct :confounded:
14. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
Jé holky už abyste tu s tím busem byly :grinning:
Já taky byla za pesanama, teď jsem nakrmila manžu a ten už zas má nějaký plány tak tu budu sama. Švagrový přišly nový melíry tak jsem dělala pokusnýho králíka, a mám pár proužků podbarvených zespoda na pomerančově červeno, vypadá to vcelku zajímavě, jak z toho vykukujou jen ty špičky vlasů...
14. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
Holky už jsem doma :wink:
jsem ani už nebrečela,řekla jsem si že je.....a hnedka se mi ulevilo :sweat_smile: :grinning:
Jsem zvědavá s jakou náladou příjde domu :pensive:

Hele holky kdy přijedete s tím autobusem k nám????:sweat_smile: u nás je to akutní a farmi můžeš rovnou vzít sebou vidle :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: a prohnat ho!!!!
Bolí mě pěkně v krku :frowning2: atrošku břicho zase začíná bolet.

Jinak gratuluji všem těhulkám k úspěšným kontrolám :wink:
14. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
farmi kde si ,zas to neprehanej s tou praci,ja mam pro dnesek hotovo,cekam na mileho a deme na grilovacku k "svokre" KOPO radi by sme prijeli treba hned ale jeste se nam nikdo neozval kdo ma ten bus :fearful: jinak sem rada ze uz ti je trochu lip. mne taky uz dva dni poboliva v krku,musim honem vyhnat bacila at se mne nedrzi dlouho.
14. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
a jeste k tomu se mi dela koutek jak sem byla ve stredu u zubaka,mi tu hubu pekne ponatahoval,sla sem tam pro jednu blombu a odesla s dvoma ale aspon to mam za sebou :confounded:
14. srp 2009 v 16:46  • Odpověz
Kopi když já spočítám, kolikrát na mě byl hnusnej, a jak ošklivý věci mi dokázal do očí vmést... někdy se divím, proč s ním ještě jsem... jenže ho pořád miluju, no :grinning: Takovej jsem já vůl :grinning:
14. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.