• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Noo, manža hrál fotbal a někdo ho nakop a zlomil si nártní kůstky, takže sportem ku zdraví :sunglasses:

Jinak mě normálně naštěstí už totálně přešly všechny roupy na polzení, asi tím, že vím, že tento měsíc už je to vzhledem k proběhlé ovu pasé. Takže howg a už aby tu bylo září :sunglasses: :grinning:
15. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
no hele ale nikdy nevis co se tam semele,ze nini ovu neznamena ze to uz nebudete delat. ja sem tak zahadne otehu ze to do ted nechapu. ja mela ms tak jednou za dva tri mesice a podle dr sem otehu tesne pred dalsi ms,ktera uz neprisla a na ovu sme spolu ne...... bo sem byla u segry 9dni
15. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ajo, to já vím, milovat se budem dál, to je jasný, ale přestanu do něj aspoň hučet :slight_smile: Spíš jsem tím myslela, že se jakoby vnitřně já hodím taky do pohody, neb vim, že protentokráte už máme pohov :slight_smile:
15. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
jééé mari má fotku!!! :dizzy_face:

to mi břinklo do očí hned na první pohled :dizzy_face:

jinak holky povím vám jsem uplně kaput... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

do ted jsme pokládali s manžílkem dlažbu do tý garáže a máme zatím jen necelou půlku :sweat_smile: a mně už bolej ruce z toho jak jsem mu míchala lepidlo a předmazávala :stuck_out_tongue_closed_eyes: on pokládal, řezal a rovnal :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to jsem ale pracant co?!
a ted chci hooooodně chvály :grinning: bo si to aj zasloužím :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Farmi a nechtěla by ses zítra stavit u nás a zbrousit pár metrů podlahy? Pak ještě obrousit nové štuky a vymalovat 3 cimry... za odměnu bych tě nechala vykoupat v našem dětském bazénku :slight_smile: :grinning:
15. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
farmi,ty si ale šikovnááááááááááááááááá no teda pracovnice jedna :wink: az odpocines tak muzes prijed k nam ,taky by se neco naslo :wink:
15. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
farmi, no teda. Jsi pěkná šikulka.
Mari, pěkná fotečka a pak že nejsi fotogenická.
15. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
žlabi i kdybych se měla do konce života mejt jen v neckách, tak k tobě na "návštěvu" mne nikdo nedostane ! :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
tak nejvíětší plus má u mne mari, to dlouhý ááááá :dizzy_face: no ta to s tím pochlebováním prostě umí (asi má praxi ze zdomu :grinning: )
potom lucirob dobrý, jen to mohla ještě trošku víc rozvíst.., ale ona to popletla a začla místo toho lichotit Mari :rolling_eyes: no ale dobrý
zato žlabi ta má véééééélký mínus!!! :angry: :angry:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Farmi, ale nezapomeň, že zas mám ten autobus :dizzy_face:
15. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
jéé koukám že jsem propásla sestřičku Tercinku naši novopečenou maminu :confused: jak je bobku? a co doma je příměří? :confused:
15. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
luci,to se jen ta fotka nahodou jak tat povedla. farminko sikovnice,proc te k zlababe nedostane ??? a co znamena praxe ze ??? zdomu???
15. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
farmi, tak ještě jednou. Jsi strašně moc šikovnáááááááááááááááááááááááááááááááááá pomocnice. :wink: :grinning: Až budu někoho potřebovat na práci, tak si tě pozvu. Akorát to budeš mít trochu z ruky.
15. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
no to bude mit hodne z ruky luci,to ke mne to ma bliz :wink:
15. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
žlaby ty vyděračko jedna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
navíc takhle se chlubit cizím peřím, bud není tvůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a dokavad mi sním nebudeš troubit před barákem máš mínus a hotovo :sunglasses: :grinning: :grinning:
leda že by jsi se opravila :wink: :grinning:
15. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
zase tak moc ne. K nám je to z Trutnova +- 4 hodinky jízdy. A ty jsi odkud?
15. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
luci já už nechci ani k tobě :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale jinak děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: máš pravdu jsem :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
hele holky smiřte se s tím, že nepojedu k žádný z vás :angry:

kopiiiii pomoooc, chtěj si ze mne udělat poskoka!!!! :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
severni cechy,ke mne to ma dve hodky,heč :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak v Haviřove mam tetu,to je blizko u vas ze
15. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
cha chááááááá, myslíš tohle dlouhé áááááá? Bane, farmi, já obdivuji každou pracovitou duši, kor teď, když mám manžu lazara a ložnici rozkopanou. Tím, že si zlomil to brčko, se nám totiž spaní na gauči v obýváku protahuje na neurčito a já co bych dala za takovouhle pracovitou návštěvu :slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
ne ne, ne poskoka,mne by si jen pomahala treba vymalovat ten obyvak :frowning2:
15. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
mari praxe z domu, jako jestli taky tak pěkně lichotíš doma, manžílkoj :grinning: jestli to máš nacvičený od tud :grinning: oni to ti chlapi táák rádi :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
hold, některým lidem se člověk nezavděčí :angry:
15. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
tak zlab. objednej ten buz,vyzvedni si nas a jedem k tobe na brigadu
15. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
ne ne farmi,ja moc prave nelichotim,to uz musi bejt ze se nekdo snazi (nebo si o to rekne) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: nic takovýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to hezky vy šupajda šupajda ke mně!! :sunglasses: jediná Luci má omluvenku bo musí dadat a hezky se dotěhulit, ostatní nástuuup!! :sunglasses: mari čekám tě za ty dvě hodky jak píšeš :wink:
15. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
ja by sem po tme netrefila :frowning2:
15. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
zlá babo tak ty mne obdivuješ :confused: no tak že jsi to neřekla hned čéče :grinning: jsi můj člověk :wink: :dizzy_face: :grinning:
mari,jj, havířov je od nás asi 15 minut cesty autem. Kdysi jsem tam bydlela, ale kvůli malému jsme se nakonec přestěhovali do domku
zrovna pristi vykend nebo ten dalsi ke mne prijede teta aj s bratrankem
15. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.