• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
kde ste ??? :confused:
15. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
už jsem tu!!
15. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
Iá iá :slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
ale ne na dlouho, bo za hodku dávaj film na Nově co chi vidět a do tý doby se chci -musím ještě vykoupat
15. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
jakej film farmi? Nám se dneska děsně seká signál, třeba čétéčka nejdou ani jedno :angry:
15. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
já tu jsem taky
15. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
tak ja uz du taky na bednu,udelam si nejaky dobry cajicek a budu cumet a samozrejme myslet na vas holky moje. tak zatim pa pa :astonished:
15. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
mari tak pozdravuj tetu :wink: ¨

holky já mám hlad jako kráva :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dala jsem si přecevzetí, že omezím sladký a nebudu žrát v noci :angry:
já mám ale takovej hlad, že bych snad sežrala i potkana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
tak si farminko dej jabko a di hajat :wink:
15. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
tak to je nejlepší. Napřed se ptáš, kde jsme a pak frnkneš k telce. :angry: Tak si užij pěkný večer. A dobrou noc
15. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
film Planeta Teror. sem viděla ukázku, tak jsem na to zvědavá :confused:
15. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ajo, tak to jsme taky viděla a přišlo mit o nějaký moc sadistický :unamused: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: holky, vám ty programy čt jdou normálně?
15. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
no ja jen sem se chtela rozloucit tak sem nevedela jestli tam ste, abych se neloucila sama se sebou,treba mne to nebude bavit a zas sem nakouknu.
a nejdu a nejdu a nejdu :angry: chci vidět ten film :sweat_smile: a jabko ani žádný jiný ovoce už nemůžu ani vidět, za těch pár dní co se to snažím dodržet, už mi všechno zdravé leze krkem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky já bych si tak dala bůček s chlebem a hořticí :sweat_smile: :sweat_smile:
zlab. nam jo my to mame cez drat ne cez antenu.
15. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
no farmi ty teda trucujes , tak si dej lzicku cukru a budes mit klid
15. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
žlab mi to máme přes saťák a jdou.. :slight_smile:
s
15. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
tak ja uz fakt du,tak pa babulky moje zita se tu "uvidime" :slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
mari jako samotnej cukr..a to jako k čemu??? to přestanu mít chuť na vepřový? :confused:
15. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
no to asi ne ale ja myslela ze mas chut na sladky. ale kdyz bucek,tak si ho dej a hotovo
15. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
ale ted uz fakt du :angry:
15. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
Farmi, přesně tak, máš-li chuť na bůček, dej si ho. A zítra to při té tvé pilnosti určitě vypotíš :grinning:
15. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
mari tak jestli to nevydržím a vrhnu se na něj, tak to pak svedu na tebe, že jsi mne poslala a já to vlastně udělala kuli tobě ju :grinning: :grinning:
holky tak já taky ahoooj!!! :slight_smile: :slight_smile:
dobrou noc všem ! :wink:
15. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
žlabi já abych náký kilo vypotila, tak to bych musela začít zítra makat a skončit na silvestra :grinning: :grinning: :grinning:

já už taky jdu ahoooooj!!
15. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
tak se mějte. pa pa
15. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
No vždyť říkám, přijeď, u nás je toho na práci klidně do silvestra :sunglasses: :grinning: Tak dobroooooou
15. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz
Kukuč ženy, ještě některá ponocujete? Já dokoukala flm a ještě se mi nechce spááááát

Jo a Farmi, ségro moje, málem bych zapomněla, přeju ti všechno neeeeeeeeeeeej k svátku a brzo fazolku do bříška!!!!! :slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
KOukám že se tad\ hádáte, kdo má lepší dlouhý áááááá tak vám garantuju, že na mě dámy, nemáte, ani kdybyste se rozkrájely, páč já jsem rodilá Chodka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jinak farmí takovou šiiiiiiiiiikovnou pomocnici bysme potřebovali i u nás, potřebujem položit plovoučky, hele, u toho by ses ani neušpinila, epesní čistá prácička :grinning: A za to bych ti půjčila manžovo pouta, i s klíčkem, a když ti to jó dobře půjde, tak ti půjčím i vysílačku :grinning: :grinning: :grinning: co ty na to jako svazák :wink:
15. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz
Hele a teď jsem si všimla, že za pár budu mít šest tisíc příspěvků :grinning: No když mě tu často budete nechávat trpět samomluvou, tak budu mít brzo sedm tisíc :grinning:
15. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz
A víte co, padá mi net, se na to taky můžu razdvatři a jdu se válet do pelechu a číst, mám pěknou knížku o psychopatech :grinning: dobrý čtení na dobrou noc :grinning:

Tak pá, zejtra nevim jak tu budu páč manža má volno, musim vařt a taky si určitě vymyslí nějakou práci a já budu muset asistovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: neboli kolaudaci vstříc :grinning:

Dobrou s kobrou!!! :grinning:
15. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.