• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
kopiku sikovna :wink: mury hezkej kosik mne se liby kolkraft nebo tak nejak se to menuje nebo kraft jenom,uz nevim :frowning2:
17. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
no tercinko co ty mas s tym netem furt ?
17. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
Mari já vím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: jsem šikovná už odmalička :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Tercie a ty máš to připojení od Vodafonu,že t to furt padá?máš IP :wink:
17. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
Kopi, krásná tabule, jsi eso :sunglasses:
Mury, košík parádní, co bych za něj dala, když jsem byla malá :grinning:
17. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
Zlababi to mi připomnělo,seriál červený trpaslík ESO RIMMER :grinning: :grinning: tedy jestli znáte :sweat_smile:
17. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
tak kolcraft se to pise
17. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
kopo no jo ty sikovnice jedna :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
Mury gratulka k necukrovce a pochvala košíčku, je krásnej, mě se to moc líbí, taky jsem chtěla ale nakonec bude mít naše mimi kolíbku zděděnou po sestřence, taky krásná, i jsem ráda, aspoň ušetřím a můžu třba víc investovat do kočárku...

J8 mám připojení USB od vodafonu, k noťasu abych si ho mohla přenášet z domova na barák a tak, ale je to naprd, každou chvíli to vypadne. Zas se ale připojím kdykoliv... a nevýhoda je i to, že je docela pomalej, no jo, no, nejde všechno dohromady...
17. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
mari víš koho mi připomínáš na fotce? :sweat_smile:
17. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
jednou jsem tu napsala Kelly že mi připomína tu zpěvačku Emu Button a ona si fotečku raději smázla :sweat_smile: :grinning:
17. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
kde jste ženský??? :astonished:
17. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahojík holčinky, tak co nového:slight_smile:))

murynko blahopřeju
kerrie držím palečky:slight_smile:
17. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
Já jsem tu, odpovídala jsem ti na IP :slight_smile:¨

Holky a já byla šikovná heč, zatímco nešel net, jsem stihla vypucovat a nalakovat dřevěný schody na půdu :slight_smile:
A to jsem vám psala, že mi přišlo objednaný zrcadlo do koupelny, ale vypadá že s ním někdo praštil a jedna skříňka je celá rozlezlá, ale už jsem poslala fotky na firmu, a odepsali že do čtvrtka přijde nový a že si to vyříděj s přepravní službou, tak mám radost |:slight_smile:

Jo, a gól, hajzlprkno furt!!! ještě NEMÁM!!!!!!!!
17. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
autor
Tercí já vím :wink: :grinning:
já jsem ted hledala jednu písničku na netu :slight_smile: tak poslouchám :slight_smile:
Teda jaktože nemáš prkýnko???
17. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
no kopi koho :confused:
17. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
Holky, krásný večer, mizím z práce! :slight_smile:
A Kopi, můžeš mě prosím zainvetarizovat do vaší krásné tabulky, když už vám tu oxiduju :grinning:
díííky!!
17. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
autor
Handm určitě :wink: a ty jsi ještě čekatelka na mrchu? :sweat_smile: :confused:

Mari no připomínáš mi Partyšovou :sweat_smile: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
no tak tu mam rada,to je kocka a sympaticka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
17. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
mari fakt když byla ještě taková mladá holka :slight_smile:
17. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
takova mlada jak ja ze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
takze vypadam mlade,jo no to si mne potesila :sunglasses:
17. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
už su zase tu :slight_smile: jéé už májm 27dc :slight_smile:
kopi vyprdneme se na ně, věda už je daleko, tak si mimi pořídíme bez nich :angry: :grinning:
my se chystáme do Olomouce, chtěla jsem prvbě do Hodonína, ale Olomouc je prý lepší, tak už se těším :grinning:
mury to je dobře, že máš výsledky OK :wink:
terci to je naprd, zrovna taková důležitá věc :grinning:
17. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
Mari mladě vypadáš :wink: :sunglasses: ale myslím jako v začátkách když byla :wink: :sunglasses: :sunglasses:
17. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
Eelisko to je taky pravda :wink: V Olomouci je hezká ZOO :wink: máš tam dobré opice :grinning: a ve městě je moc hezké arcidiecezní muzeum,doporučuji :wink:
17. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
mne se liby i kocarek co mela pro mimi casualplay ale jo moc drahy pro nas :angry: jedine ze by sem ji napsala jestli by mi ho nechtela darovat :unamused:
17. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
Mari to jo,to je dobrej kočárek :grinning: jedině že bys jí napsala,že když jste si tak podobný jestli by se nemohla slitovat a dát ti ho :grinning: :grinning: :grinning: že jí budeš reprezentovat :grinning: :astonished:
17. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
to jako ze nebola kocka kdysi ta Partyška? nebo co mi tim chces naznacit , :angry:
17. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
no kopi dobry napad,tak to skusim,jeste ale to mimi potrebuju k tomu :frowning2:
17. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
autor
Mari byla a je kočka,předtím byla taková přírodnější :wink:
17. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
:wink: Mari mimi bude brzy :wink:
17. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.