Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

bobinka22
24. čer 2009

Venus:
je to silene,jak to leti!!

Vcera to bylo ve zpravach,kolik deti se rodi predcasne a byly tam deti od 700gramu a tech prezije 60%,pak 900g a tech prezije 80%myslim a pak deti do 1,30kg a ti maji sanci 90%
A ze se jich loni hodne narodilo pry.
A nas Vojtisek vazi 1,30kg.Tak jsme se s pritelem jen na sebe koukali.A rekli si uffff..Ted uz muzu klidne rodit.ALe samozrejme pockam az to bude pozdeji.
Jen se mi uleviloi ze o Vojtiska snad uz nemuzu prijit.

Ted kdyz je to pocasi hnusne,tak ani skoro nekope.Ale vecer kdyz jdu spat tak kope.JAk naschval.
A co ty?Ty uz jsi v druhem trimestru,tak to mas taky pohodicku vid?Spatne ti neni? 🙂

venuska
24. čer 2009

Bobinko: přesně tak, jak říkáš…člověk pak takový klidnější, že už tak nějak víš, že už o něj nemůžeš přijít, a i kdyby se narodil předčasně, tak by to dohnal (o:
Jsem ráda, že už jsi taková klidnější.((o: a moc ti to přeji. Já na zprávy včera nekoukala, přijela jsem domu až kolem 21hod.
Ty pohyby musí být nádherný. To víš, zlobí tě, zkouší tvojí trpělivost. Ví, že je schovaný, takže na něj nemůžeš.(o:

Už je mi líp, a jsem za to moc ráda. Je mi občas ještě na zvracení, ale to už je slabší. I mi dokonce přestávají bolet prsa-nevím zda je to normální ve 13tt.
Jsem moc ráda, že je vše v pořádku, akorát můžu říct, že mi dneska nějak bolí bříško, od toho UTZ…jak mi tlačil asi na břicho, když hledal chvilkami, zda je vše v pořádku. Měla jsi to taky?

murynka
24. čer 2009

ahojky holky

vendul moc gratuluji 🙂 neměla jsme sílu odepsat měla jsme nějakou migrénu či co ☹
to počasí je hnus 😢 😢 to mi na náladě nepřidá!!!! 🙄 🙄

jo jo NT je úžasnýýýý jsem ráda že jsme ¨tam byli a chlap k tomu prostě patří!!!
my jdeme za 23 dní na velký UZ ve 20tt to bude něco 😵 už se na to moc těšíme!!
to už je mimineško jak vyšité!!!

tak a ted jedna pro mě krásná zpráva UŽ CÍTÍM MIMINKO 😵 😵 😵

murynka
24. čer 2009

fotečka krásná 😵

venuska
24. čer 2009

Markét, dopsala jsem do albíčka výsledky ze screeningu. Akorát teď nevím, zda mi řekl doktor, že měří 17cm či 7cm…. (o: Byla jsem nějaká mimo.(o:

No neblázni, ty už cítíš pohyby? A jaké to je?

Já tam včera měla doktora, moc příjemný chlápek. (o:

murynka
24. čer 2009

bobi víš proč kope večer?protože jsi v klidu a on s eprobudí 😉 během dne když chodíš atd to ho uspává 😀 😀

kde jste 😲

murynka
24. čer 2009

vendul určitě 7 cm 17cm bývá tak v 16tt i déle 😀 😀 my také měli kolem 7 cm 😉 😉
nevíš jak se ten dr.jmenoval???

na ten velý UZ jdeme k jinému dr.tamta doktorka tam byla když my jsme nemohli já kvůli manžovi a práci...
tak to ale nevadí snad bude tak super!!

jo jo pohyby
😵 😵 😵 normálně něco se ti otře o stěnu a je to jako rybička když tam pluje 😀 😀

venuska
24. čer 2009

Markét, jmenoval se Mudr. Martin Hynek. Tak to bude asi těch 7cm…já jsem si to pak uvědomila.

Tak to gratuluji k pohybům…takhle alespoň o něm budeš vědět.
Bolelo tě po tom taky bříško?

murynka
24. čer 2009

jéé hynek k tomu jdeme také jaký byl??? 😕 😕 😕
ne mě neboelo nic mě tam jezdila jemně protže jsme hubená tak nemusela nikde tlačit 😀 😀
ale vím že jednou zatlačit musela aby se prcek naklonil a ukázal nosánek 😵

venuska
24. čer 2009

Mudr. Hynek, naprostá spokojenost. Moc příjemný chlápek. Až půjdeme v tom 20tt, tak bych byla ráda, kdyby tam byl znovu.
Tak on tlačil, aby se prcek obrátil, ale nechtělo se mu (o: Tak ho provokoval (o: A bylo vidět, že na něj ukazuje ručičkou ( jako kdyby ho odháněl ) (o:

Takže taky pozlobil ((o: To jsou rošťáci.

venuska
24. čer 2009

Normálně mě pěkně začínají bolet záda…to brzy tedy.

kelly1983
24. čer 2009

Ahojky holky

venuska mooooooc pěkná fotečka, jsem ráda že vše dobře dopadlo.... 🙂

murynka
24. čer 2009

vendul určitě k němu půjdete mě také chtěli dát k té dr. 😉 ale ona tam byla když nemohl manžel a to bych nechtěla tak jsme řekla at mě dají k jinému že mi to nevadí 😉 a alespon zkusím i chlapa 😀
snad nám řekne pohlaví 😅 😕 už chci zařídit pokojíček a tak 😎

murynka
24. čer 2009

jinak mě záda také bolí ☹ zvedám se jak kdybych měla už pupek 😀 😀 ale já s tím ěmla problémy už předtím 😝

kopa
autor
24. čer 2009

Ahoj holky,
hlásim v práci vše hotové 😀 😀 😝 a zacne mi ted lepší práce 🙂
Gratuluji Venusce k úspěšné kontrole a Murynce k pohybům a Markee ke kontrole.
Snad sem na nikoho nezapoměla,moc jsem nedočítala. 😅

murynka
24. čer 2009

kopi supeeerrrr 😀 😀 😀 ahojky 🙂

kopa
autor
24. čer 2009

Vroninka 30tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 29tt ..............25.6.krev,30.6.KO.........................................čeká chlapečka
Kelly 22tt
Murynka 17tt..............30.6.KO,17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D..........čeká asi chlapečka
Kagatkaga 18tt
Kupinka 18tt .............................8.7.velký UTZ a 10.7. poradna
Lucierob 18tt ............................
Venuska 13tt ............................9.7.poradna
Markee 12tt...............................21.7.poradna
Amynka 13tt..............................18.6.kontrola
Kerrie 10tt...................................1.7.kontrola + odběry testy, 9.7. UTZ
Květinka 9tt................................
Mirax 8tt.....................................25.6.kontrola
Farmaska 8tt...............................
Secretacka 8tt
Wergina 6tt................................13.7.kontrola
Dennca 32DC
Eeliska 31DC
Kopa 31DC
Janička 27DC
Skritkova 27DC
Hanana 26DC
Cajori 22DC
If.v 21DC
Nicollka 19DC
Samsa 17DC
Martinkal 16DC
Markytaj 16DC
Tercie 14DC
Aronek 14DC
Stroužek 13DC
Ikopretinka 11DC
Paaja 9DC
Sarlotta čekatelka na 2 MS

kopa
autor
24. čer 2009

ted vymýšlím z práce co budu vařit a nevím...

kerrie
24. čer 2009

Kopi........jak se má freťáček? 🙂

paajaa
24. čer 2009

Ahoj holky,
druhý den mi nešel v práci internet, tak jsem měla malinko absťák.
Jinak všch gratuluji k úspěšným kontrolám.

Já mám taky novinku- výsledky z genetiky jsou komplet a še je ok. Zítra jdu ke svému Dr., ale myslím, že snažení nestojí nic v cestě 😀 😀 😀 Spadl mi velký kámen ze srdce.

Kopi: koukám, že ta mrcha se mi někde toulá.

kopa
autor
24. čer 2009

Dali jsmu mu na noc do obývaku přepravku tak v ní spal a ráno předemnou rychle letěl na wc aby dostal odměnu 🙂 No ale tak je mi ho moc líto,vet řikal,že už je starej....Ale chci mu ještě ten život zpříjemnit 😵

kopa
autor
24. čer 2009

paaji super,bude snaženíčko!!! 😀
Paaji jako mě že se mrcha toulá? 😅 😕

venuska
24. čer 2009

Holčiny, děkuj všem za držení palečků (o:

Markét, to bych byla velice ráda. Já mam popravdě raději chlapáky, jsou takový citlivější…(o:
Tak s tím zvedáním jsem jak stará bába, hrůza.

venuska
24. čer 2009

Pájí, GRATLUJI!!! (o: Tak šup do snaženíčka…a brzy krásné // čárky.

kerrie
24. čer 2009

paajo............gratuluju k dobrým zprávičkám...........za chilku nám budeš ukazovat // 😉

venuska
24. čer 2009

Ještě se musím přiznat, že včera, když mi jezdil po bříšku a říkal V POŘÁDKU, DOBRÝ, tak mi ukápla slzička…ale nikdo to neviděl. (((o:

murynka
24. čer 2009

😵 pajinko moc gratuluji 😵 😵 to jsou krásné zprávy!!!!šup do snažení a brzo budou // 😵 😵

kerrie
24. čer 2009

venus...........to se vůbec nedivím, já myslím, že si tam asi taky ukápnu 😀 ......jestli teda opravdu bude všechno v pořádku tak, jak má...........začínám z toho být docela nervózní.......příští týden jdu ještě do poradny, tak třeba mi udělá UTZ i tam..........šla bych pak toho 9.7. na NT aspoň trošku klidnější.....uvidme no. 😨

paajaa
24. čer 2009

Holky moc děkuji za gratulace- zahřeje to u srdíčka. Snad opravdu brzo budou //. Jen manžel nějak zlobí. Nejdřív souhlasil z dalším snažením a teď najednou, že jsme si řekli, že si dáme rok pauzu- nikdy bych mu tohle neodkejvala. myslím, že to neřekl ani po prvním potratu. Mám pocit, že je bojí mého dalšího těhotenství. Nakonec řekl, že uvidíme co řekne zítra Dr. Budu s ním muset asi hodit vážnou řeč. Ale neh 😀 odlám na nic už čekat. Teď už to bude jen na přírodě.

Kopi: 😀 Já myslela samozřejmě tu tvojí 😀 😀 😀

Venus: ani se ti nedivím- já bych asi brečela jako želva

murynka
24. čer 2009

kopi už jsem si koupila betynku 😀 😀 😀

paji on se umoudří!!

vendul mě také ukápla slzička 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru