• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
holky už se prý nemusí zakládat další témata nad 10 tis příspěvků :wink:
24. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Holčinky, já musím jít venčit našeho čtyřnohého miláčka..........už tady má chudák skoro tlapky křížem :grinning: Zatím papa
24. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
Mury betynka je dobrá vid?já jí čtu nejraději :dizzy_face: :dizzy_face: je fakt že jí vždycky přečtu celou.
super,že se nemusí zakládat nové téma,kde jsi to četla?
Já tedku jdu na financak,tak pak zase mrknu.
24. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
kopi založila jsem noví prosinec a napsal mi to admin :wink:
24. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
janocka • Dnes v 10:38
kedze ste si uz vytvorili novu temu, tak ok, necham vam to, ale nabuduce si uz pokracovanie vytvarat nemusite:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=16944&vOffset=60&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end - pisem tam toto:
janocka • 12. jún 2009 o 15:10
Temy nad 10 tis. prispevkov uz nie je nutne zamykat a vytvarat si dalsie pokracovania, takze uz nam nemusite pisat, ze chcete temu zamknut z dovodu, ze ma vela prispevkov.
24. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Markétko, neznáš nějakého kožaře? Ta moje má od zítra dovolenou a manželovi se udělalo okolo mateřkého znaménka taková červená skvrna, tak ho tam chci poslat.Díky.
24. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
vednul to neznám :frowning2:
24. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
holky tak zítra jedem do krtečka rozseknout ten kočárek :grinning:
mají tam akce zavinovačky do autosedačky za 400 kč :wink:
a lehátkokteré chceme za 700 :wink: tak si tam uděláme výlet :dizzy_face: :dizzy_face:
se těším :wink:
24. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Mury: já mu to vysvětlím a snad opravdu změní názor. Nedovedu si představit, že by se teď mimčo nechtěl- asi by mě odvezli. Ale to se jistě nestane :wink:
24. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem konečně tu, jdu mírně dočíst :slight_smile:
24. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Paaji určo to tak manžel nemyslel :wink:
tercíku ahoj :slight_smile:

Mury a vy jdete už pro kočárek?

Eelisko tak co došla mrcha???Mě nééé :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
kopi chceme už se rozhodnout a v tom krámě mají oba dva tipi co zvažujeme :wink: tak to chceme ujasnit a v červenci bychom ho objednali :sunglasses: ..byl by u tchánovců :sweat_smile:

jinak v betynce jsou nálepky ferdy mravence :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
jé ty mám taky,nemáš ale minulý číslo?Já je měla v minulém čísle :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
je to červen :wink:
24. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
Mury tak tenhle týden výjde na červenec :wink:
24. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
to neva koupím ho zase déle :grinning: :grinning: ale děkuji i manžel se začetl :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
přítelák si to taky čte :slight_smile:
holky jsem si byla koupit párky k obědu mnam :slight_smile: Dneska budu vařit květákovou polévku :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
kopi namka :sunglasses:
my měli kuře na paprice a ted to vidím na postýlku :sweat_smile: :grinning:
24. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
Muryku tak si jdi zdřímnout :grinning: Já musím být v pozoru,máme tu návštěvu z Holandska :grinning:
24. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Tak už jsem se prokousala :grinning:

Moc gratuluju k bezva kontrolám, jen tak dál holky :wink: a Murynce k pohybům, Mury, je to parádní pocit viď?

Já dneska nevařím, došel mi plyn a nemůžu si jet pro novou bombu protože manža má moje auto v práci. Tak dneska asi budem o hladu... :grinning:
24. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
tercie jak o hladu? :grinning: Můžeš něco ukuchtit růčo :grinning: :grinning: já teda dělám tu květákovou polévku a kuřátko :astonished:
24. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
růčo jo, ale tak leda něco ze studený kuchyně... třeba chleba s máslem :grinning: Bez plynu si neškrtám :grinning:
24. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
a v mikrovlnce vařit neumim :grinning: Ještě mě napadá friťák...tam by se něco vymyslet dalo...hranolky... :grinning:
24. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
tercie ve fritáku můžeš i masícko :grinning:
růčo jsem jednu dobu jedla chleba s pepřem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahojky:

Vsem gratuluji k dobrym zpravam...
U nas konecne vykukuje slunicko a dest ustal.Ze by uz bylo konecne krasne? :slight_smile: Doufejme ze joo!!

Jinak jsme tu mela mamku a segru s malym Adamkem.Tak jsem nestihala.Ale uz vas docitam..
24. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Kopa:
Chleba s peprem tedaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: .To bych si asi nepochutnala.
Ale hranolky se daji ve fritaku i syt nebo nejake masicko.Je toho hodne.
Urcite neco vymyslis Tecie. vis? :grinning:
24. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Chleba s pepřem? To slyším prvně a teda máš zvláštní chutě :grinning:

Masíko jasně, jenže to nemám rozmražený, to fakt až na večer ro manžu, jenže já už mám hlad teď a pečivo mitaky došlo :grinning:
24. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
Holky to mě naučila známá osolit a opepřit chléb mnam :wink:
Bobinko tady už taky neprší :wink:
24. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Třeba to někdy zkusím :wink: Ten chleba musí bejt asi ale čerstvej, jestli to dobře chápu?
Asi půjdu omrknout návod k mikrovlnce, jak v ní uvařit aspoň těstoviny :grinning:
24. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
tercie mikrovlnka je v pohode :grinning:
já jednou do ní dala zmražené máslo v obalu,to jsi pak měla vidět :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.