• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Mury :grinning: Běž radši taky bušt do řízků... jéje to by bylo dneska mrtvejch :grinning:

Jiti jakej bude mít Filípek pokojíček? Modrej, nebo jinej? :wink:
Já mám taky žrací, ale u mě to není nic novýho :grinning:
22. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
mury, to David má spavou vždycky v neděli po obědě, nejhorší je, že se mě se teď přes den spát nechce,tak vždycky čumim na telku nebo internetím, a čekám až se vzbudí :rolling_eyes:
22. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
asi budu ve zorávách :grinning: :grinning: :grinning:
bude žluto zelenej, ještě se musí položit podlaha a koupit nábytek...všechno vám vyfotím :slight_smile:
jit :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: můj to má po každé ranní :frowning2:

jako já také dělala raní 5 dní v kuse a nespala jsem :angry: :angry: musela jsem vařit se psem atd...
on má druhou aje vysílenej chudáček :angry: :angry: :angry: :angry:
22. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
mury jen to ne, chudák Sofinka polosirotek a ještě máma v kriminále :grinning:
22. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
a já už fakt depkařím protože když není v práci maká na baráčku :angry: :angry: :angry:
22. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
mury, tak to ti nezávidím, ho vzbuď a šup někam na procházku!!!
já jdu zkontrolovat toho mýho malíře :sunglasses:
22. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
Jiti a pak se vzbudí a chce se spát zas tobě, ne? :grinning:

Kopi ještě něco jsem našla :
Zřídka vysloví přímo lež, ale dovedou vás ošálit velmi nenápadnými metodami, což se dá stěží označit za čestnost, kterou neustále hlásají. Jejich nepolevující hledání pravdy a touha zakrýt vlastní motivy jsou nekompatibilní povahové stránky, a pokud se má Vodnář dozvědět pravdu o sobě samém, musí tomuto rozporu čelit.

Uran bez přestání trhá duši Vodnáře ve dví. Je to nevyzpytatelná výbušná planeta změny, která mu dovolí vidět do budoucnosti s elektricky modrou jasností.

Ta poslední věta myslím mluví za vše... a to jsem hledala, tohle na něj sedí, což?

Mury v půl osmý zapínám Novu :grinning: Těhotná zbila vlastního manžela :grinning:
22. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
Mury, třeba má těhotenskou únavu, přece tatínkové jsou těhotní s manželkama, i přibírají a tak :grinning:
Musím toho mýho zvážit :grinning: a na konci těhu to porovnám :grinning:
22. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
tak to já jsem taky věčně doma sama, ale David je pořád v práci..no člověk si nevybere.. :unamused: hlavně, že se máme rádi

terci, no občas se mi chce spát, zatímco on vstává, ale já se vždycky překonám :sunglasses:

jdu si ke tchýni pro nakládaný hermelín :sunglasses:
22. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
Mury zase ale barák se sám neudělá, a přece to nedělá proto, aby nebyl s tebou, holt to musíš vydržet, až bude hotovo, přestěhujete se, a bude to zas o něčem jiným :wink:
My co stavíme, tak se taky kolikrát jen míjíme ve dveřích, nebo se vidíme, když mu na barák donesu jídlo... o je holt daň. Už ani nevzpomenu, kd\ jsme spolu byli někde na procházce, nebo cokoliv jinýho, 2 roky jsme nebyli ani v kině...
22. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
Jiti ten jsem měla včera k večeři :grinning:

Já jdu pustit smečku, za chvíli jsem tu, ne že zmiznete :wink:
22. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
já ho měla včera taky, jsem nakoupili v makru celý balení :grinning:
22. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
My ho kupovali taky v makru :grinning: akorát už ho mám plný zuby, jím ho sama, manža tohle nerad, a už mi leze krkem, myslela jsem si že jich je tam tak pět, šest kousků, že to zmáknu, ale blééé už asi ne, budu muset někoho podarovat :grinning:

Neutekly jste moc daleko, ne? :wink:
22. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
já tu jsem :slight_smile:
my máme asi 15ks a už jsem 4 snědla :sunglasses: :grinning:
22. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
Ty jo to máš taky ještě co dělat, abys to zdlábla :grinning:

Hele JIti chceš něco vědět? Už mám doma dvě hajzlprkýnka, dobrý co? :grinning:
22. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
Kopi koukám i na blížence, a víš co o nás píšou? 6e jsme zpravidla štíhlí... to nevím, kde to vyhrabali :grinning:

Jiti co jsi ty za znamení :slight_smile: si na tebe taky posvítíme :wink:
22. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
a Farmi je taky blíženec!!!! :wink: :grinning: to už jsme tři do party, holky kdo ještě patřte do naší party schizofreniků? :grinning:
22. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
ahoj holky,koukam ze tady se vzteky tluce do masa a za chvili asi do chlapu,co. kopiku nesmut zas :frowning2: to se zase urovna,mas ho pridrzet a hotovo,zadne strikani ven,takova skoda. :wink: to je jak kdyz pivari vylejes pivo :grinning:
22. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
to teda mám co dělat než to sežeru :grinning:
ty jo, už 2..a co s nimi budeš dělat, budeš je střídat???? :grinning:
já jsem váha
22. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak je hnusně co? Mě to teda neva pač mě ty vedra už nebavily:slight_smile: i když jsem je strávila na koupališti. A co Vy??
22. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahoj
Tercie já se taky hlásím do party schizofreniků, jsem taky blíženec, sice těsně ale jo! :grinning: (21.5.)
Jo musím uznat že by to sedělo. Nepíší tam něco taky o nervové labilitě nebo depkách???? :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
Tady je taky hnusně, odpoledne se zatáhlo a pořád ještě prší. Jsem ráda, protože už mě ty vedra totálně zničily. Konečně Tercie pustila ty mraky taky k nám. Včera si je držela celý den u sebe!!
22. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
Haloooo Tercie kde jsi??? Tě tady pomlouvám a ty nikde!!! :angry: :grinning:
22. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
kopreti my s Farmi jsme přesně o měsíc, 21-6 :grinning: taky těsně :grinning: Tady o nás píšou, tak mrkni, ale depek jsem si teda nevšimla... http://www.marek.webz.cz/BLIZENCI.htm
A s těma mrakama jo, sem si je musela taky drobet užít nééé, u nás už bylo dneska zas pěkný dusno, fujtakxl ksindl jeden :grinning:

Jiti ono přišlo to prkno, a mě se moc nelíbí, je to dřevo, ale nalakovaný na bílo, a včera jsem ho přidělávala, možná teda blbě :grinning: a je celý takový viklací, tAK JSEM SI DNESKA DOPO JELA KOUPIT jiný :grinning: ještě jsem zvědavá, co na to řekne manža, na kterým se mu bude chtít trůnit :grinning:
22. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahoj holky,
a kde je rak a beran?Ja to chci taky vedet. :grinning:
22. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Bobi ahojky, tady jsou všechny znamení, jsou to citace z knížky Lindy Goodmanový a mě se moc líbí jak píše http://www.marek.webz.cz/index.htm
22. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
Ahoj, tak hlásím, že přítel je blíženec a já beran
22. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
Díky Dvojče jdu to nastudovat :wink:
22. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.