Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
22. srp 2009

aronku ty jooo po 9 letech to je tedy ale chápu chlast je svinstvo 😠 ☹

aronek
22. srp 2009

ještě že teď mám přítele zlatého, tedy žárlivce žárlivého, trochu ješitu, ale poslouchá 😀

jitie
22. srp 2009

všechno jde zvládnout,ale musí člověk chtít

murynka
22. srp 2009

aronku 😀 😀 😀 tak tak já také akorát spáče zase šel spát 😅 😠

aronek
22. srp 2009

od mého soužití a slkoholikem nepiju, to bych viděla jako pozitivum 😎

jitie
22. srp 2009

mury, David šel teď s kamarádem na pivko..to si nevybereš..ještě že máme toho koníka 😀

jitie
22. srp 2009

něco špatného je vždycky k něčemu dobré 🙂 já teda nikdy moc nepila, mě bývá hned špatně a nesnáším zvracení, to si radši dám vodu než vodku 😀

murynka
22. srp 2009

jit to jo 😀 😀 😀 😀

murynka
22. srp 2009

také nepiju a nežila jsem s alkoholikem 😉 a můj nepije vůbec nevím jak zapije naše zlatíčko 😕 😕 😕

jitie
22. srp 2009

markét, příští týden na plavčo nepůjdu, jedeme na chalupu už v pátek ráno..ale ten další týden už chodit budu 🙂

murynka
22. srp 2009

jit ono ale asi ještě není ne 😕

tercie
22. srp 2009

holky mmnt mamka na drátě

jitie
22. srp 2009

tak to u nás bude Filda zapitej až moc, spíš se bojím jestli bude David schopnej přijít zamnou druhý den do porodnice 😀

jitie
22. srp 2009

teď v pátek už bude -toho 28.8. 🙂

já si jdu pro pití, sem tu hned..

murynka
22. srp 2009

u nás také ale od tchána a mýho táty 😀 😀 ale od Jirky asi moc ne 😅 😅

on fakt nepije 😕

murynka
22. srp 2009

jit to uteklo co ty 2 měsíce 😲 😲 😲

jitie
22. srp 2009

markét, to je dobře že nepije, David taky není žádný alkoholik, ale když je možnost, tak to umí rozjet 😀

jj, uteklo to hrozně, za týden začne zase dětem škola a mě taky 😖

aronek
22. srp 2009

kopi, nebudu říkat, že po takové době je to jednoduché od někoho odejít, ještě dva roky jsme to řešili byl i na léčení, teď má novou přítelkyni, nejen že nepřestal pít, ale tuhle ještě ke všemu bije, ale s jeho mamkou a bráchou se scházím doteď. Jeho mamka moji revizi oplakala, jako by to bylo její vnouče

murynka
22. srp 2009

ajaj škola ☹ ☹ no jo škola ty vade to zas bude všude dětí 😝 😀

jitie
22. srp 2009

mám kolegyni v práci, která se taky schází s bývalou přítelkyní svého syna, mají spolu super vztah..
aronku, buď ráda, že jsi od něj pryč, ještě aby tě mlátil 😲 bys ho pak zavřela mezi ty ženský k vám do vězení, ty by mu daly 😀

jitie
22. srp 2009

to jo, parchantíků bude zase všude požehnaně 😒

jitie
22. srp 2009

ty jo v baráku je takovej klid, nikdo doma, tchánovci jsou na návštěvě, David v hospodě, kočka venku a pes spí 😵

murynka
22. srp 2009

také mám klid v telce prasátko v břiše zlobidlo 😀 😀 😀 😀

jitie
22. srp 2009

holky, to prasátko je rozkošný 😵 takový by se mi doma líbilo 😀

aronek
22. srp 2009

jitie, na mně by si nedovolil 😠 , já časem zjistila, že už předtím seděl, takže žádná novinka a vypadá to že bude znova, ožral se servírce přerazil čelist, vymlátil hospodu a ve finále se popral s policajtama

jitie
22. srp 2009

tak to je teda pěknej grázl 😲
hezky si važ svého přítele, kašli na nějakou žárlivost, teda když to není přehnané a nedělá velké scény.. 😉

aronek
22. srp 2009

teď se jeho brácha s mamkou těší že ho zavřou, je to hrozný, ale je to tak 😖

jitie
22. srp 2009

ani se jim nedivím, musí to pro mě být hrozný a ještě aby měli strach,aby něco neudělal jim..

aronek
22. srp 2009

na bráchu už párkrát vyjel, naštěstí už ho dorostl a když je nalitej, tak nemá takouvou koordinaci ☹ Ale je to o hubu, má hroznou sílu a žadné brzdy, vždycky všechno zdemoluje, jednou pěstí vymlátil všechny okna na autě, ještě ke všemu na svým 😕

jitie
22. srp 2009

ten neni normální, by potřeboval jak alkohol.léčebnu,tak i psychárnu...třeba mu to v base dojde..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru