• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
jdu do vany, abych jim tam alespoň voněla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
aronku, hlavně se tam neutop :sunglasses:
22. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
já už jsme vykoupaná a naolejovaná :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
já se půjdu taky umýt..
zrovna koukám na ty sady, ten kapsář je jen u sady i s nebesy..no ještě si to rozmyslím :sunglasses:
22. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Tak neutopená :grinning: Zrovna mí píše přes Skype spolužačka z vejšky, že na jaře bude podruhé máma :grinning:
22. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Aronku jo, neplav ke špuntu, tam je hluboko :grinning:

Holky hovory s maminou, to je vždycky nadlouho...

Manža teď dorazil, jdu mu ohřát jídlo a opečovávat ho, když celej den tak dřel :grinning: Zejtra jak vypálí tak jsem tu u vás !!!!

Dobrou noc :wink:
22. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
tak já jdu taky spát, když mi všechny mizíte
paa a dobrou noc :slight_smile:
22. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
aronku tý vado co to čtu? :confused: život s alkoholikem musí bejt strašnej! :confounded: mě stačí, když se náhodou připicne můjj muž dřív než já a hned mi leze na nervy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my moc nepijeme, jen opravdu párkrát do roka, když se sejdeme s přáteli :slight_smile:
22. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
jééé tak já jsem právě dokoukala o prasátku a jen co jsem sem přišla koukám že se už loučíte! :fearful:
22. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
no toš já si tady sama na prázdno hubu třepit nebudu :angry: teda prstíky :grinning: :grinning:

takž e se teda mějte kráááásně a zítra ahoooj!! :wink:
22. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
koukám, že všechny jdete, tak přeji dobrou noc :wink:
22. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
aron ty jsi měla už dávno chrupkat :angry: před tou veledůležitou akcí nabrat sil ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
dobré nedělní ráno :slight_smile:
23. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
o nic jdu uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
teda vy jedete, dočetla jsem aspoň letmo :slight_smile:
kopinko máš to doma těžké :pensive: , ale třeba se to zase spraví :slight_smile:
já jedu za chvilku na závody pak na fotbal to bude zase sportovní den :slight_smile: včera jsme byli večer na slovácku na fotbale, byl to můj první prvoligový zápas, tak se mi o tom i zdálo :grinning: :sweat_smile: už se těším, má tu hrát i reprezentace :slight_smile:
23. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
teda Elí, já vím , že sportem ku zdraví, ale podívej na mne, jak jsem dopadla! :confused: nohy cejtím ještě dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemáš ty tý sportovní aktivity nějak až nezdravě moc :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
co máte holky dnes v plánu?? :confused:
já jsem od rána zase jako přejetá tankem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem zvědavá na cestovatelku bachařku, až nám napíše jak to dopadlo s oblečením a tou její cestou za honorací :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
ahojky
farmí

já douklízela :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: konečně jsme něco udělala :grinning: :grinning: a ted odpočívám a budu se nudit :frowning2:
manžel v práci :angry: copak ty že jsi přejetá tankem?? :confused:
23. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
farmi já to pak kompenzuju pivem :grinning: dám si před závodem i po závodě :sunglasses:
23. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
jo mury a nevíč jak je na tom adjar? jak se jim daří?
23. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
ahoj holky,
my jsme byli na procházce a pak jsem si byli koupit čokoládku,pivečko,zmrzlinku :grinning: a budeme mít hody :grinning:
Holky tak včera jednou střik,páč mu to ujelo.Ale dneska opět vše v normále.Přistoupím na taktiku že se o tom nebudu bavit :wink: No nák ho nenápadně přečůrám :grinning: :grinning: :grinning: a ty by bylo aby nebylo!!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
kopi děkuju
no to budete mít hody, mnam :slight_smile:
23. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Eelisko nemáš zač,já jsem právě včera zahlídla to její albíčko :wink:
Jojo ještě si děláme oběd,přítel loupe brambory :grinning:
23. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
mury já ti ani nevím, možná jsem ještě vyčerpána z té naší páteční opejkačky :sweat_smile: nic se mi nechce, jsem lýná jako pra... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hele , tak jestli se nudíš , tak přijeď k nám! já tu mám práce nad hlavu :grinning: už jsem to tady párkrát nabízela kopince, ale nějak jsem s touto levnou pracovní síílou neuspěla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:

El ´jak to že ti po pivu nezdřevěněj nohy :fearful: to já si dát jedno před, tak už si můžu jít rovnou objednat další, bo by žádnej výkon už u mne neproběhl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
jé kopi vy se máte, tolik dobrot! :wink:
přijedte taky uvařit nám :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
eli jaruska se má dobře malý zvládá perfektně :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: je to bojovníček :dizzy_face: :dizzy_face:

farmi já jsme po obídku a jsme zrala do postýlky :grinning: :grinning: takže bych ti nebyla moc platná :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahooooj,
já teď dovařila obídek, upekla jsem buchtu a odpolko budu mít lého..........manža dorazí z práce až večer a už se na něj těšííííím :slight_smile:

Holkyyy, mrňousek už mi zevnitř ťuká do bříška......to je tak krásnýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
ker gratuluji k pohybům :dizzy_face: :dizzy_face: a počkej až se bude převalovat :grinning: :grinning:
včéra s emi krásně vlnilo bříško jaké psí kusy tam dělala :grinning: :grinning:

jééé buchtu bych si dala že bych upekla bábovku asi jo :sweat_smile: :sunglasses:
23. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.