Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
23. srp 2009

No holkyyy, já jsem taky zvědaváááá.............ale hlavně ať je fit 😵

tercie
23. srp 2009

Kerrie 😵 😵 😵 😀

kopi koupila jsem si krádně jedovatej, zelenej lak na nehty tak jsem si teď zřídila ruce 😀
A měli nááádhernou šatovku, a i průměrný bříško se mi do ní v pohodě vejde, tak se těším, jak budeme s mimísem na podzim frajeřit 🙂

kerrie
23. srp 2009

Terciiii, to je dobře, že sis udělala radoooost..........budete s mimískem fešáčci 🙂

mari111
23. srp 2009

ahoj holky,tercinka ma nove foto 😕 🙂 ja sem holky ko,vcera sme do vecera makali na zahradce a dneska od rana zas az do ted,sem po jidle a du chvili odpocinout,byl tu pan,budou nam delat topeni,takze az zacnou tak tady bude asi bynec,no jo hlavne ze bude v zime teplicko. KOPIKU teda teda co to tady ctu,ten tvuj je jak pocasi,jednou prsi a pak leje 😉 no pridrzet de aj tak nenapadne ze ai toho nevsimne ale kdyz nemusis tak nemusis,ja ti kopiku nevim,neznam ho ale pripada mi to tak,ze kdyz o tom chvili nemluvis ze se ani nebrani,co? jestli se on jenom neboji ze ho chces jen jako darce spermatu 😒 😒 😒

kopa
autor
23. srp 2009

Tercie teda zelené nehtíky 😀 ty jsi dračice 😀
Já se chystám v pátek ke kadeřnici,chci si to nechat ostřihnout a ztmavit a dát místo červeného proužku sytě fialový 😀

mari111
23. srp 2009

jo jinak vsera sem nejak moc spinila,byla tam aj krev,pak vecer nic moc a ted zase celej den hodne,holky myslite ze to uz je mrcha?? ja uz tomu vubec nerozumim ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tercie
23. srp 2009

Ker já mám kontrolu už zejtra, těším se na srdíčko moje 🙂 Uvidím ho zítra poprvé 😵

Kopi jen jak tu holky píšou o tom přidržení... to se mi neosvědčilo, vždycky se mi vyvlík 😀 lepší to je na koníka, to nemá šanci zdrhnout 😀

Mari co vyrábíte na zahradě celý dny?

kopa
autor
23. srp 2009

Mari ahoj,třeba je to už fakt mrcha 😉 kolik dní máš po revizi? 😕
Mari to je možné s tím dárcem 😀 😀

kopa
autor
23. srp 2009

Tercie na koníka néé,to bych ho zalehla a umačkala se svými kilami 😅 😅

mari111
23. srp 2009

kpiku ale neumackala 😀 😀 😀 uz je to 27 dni dneska

kerrie
23. srp 2009

mari......a jak dlouho jsi od revize? To víš, tělo se čistí.........já vím, že je to dlouhý období a stojí to za prd, ale vydrž. Jakmile dorazí první mrcha, tak už to začne utíkat 🙂

Terci..........jůůůůů, tak to nám zítra určitě doneseš první fotečku z UTZ, viiď? Budeme se těšit a držet palečky. 🙂

kopa
autor
23. srp 2009

ale zalehla 😅

mari111
23. srp 2009

tercinko delame drevo a zuzujeme zivi plot a jeste chci dneska naskladat kameny na skalku,teda ne ja ,ja je neunesu ale je budu jen korigovat kam a jak a tak 😉

tercie
23. srp 2009

Kopi tím líp, ještě menší možnost úniku 😀

Mari po revizce máš krátce, myslím, že to mrcha ješt není. Však se dočkáš 😉
Já po revizi špinila celých 6 týdnů!!! pak týden nic a za týden mrcha...

mari111
23. srp 2009

ach jo , holky ja uz chci mrchu 😠

kopa
autor
23. srp 2009

Tercie 😀 😀 Ted jsem koukala na naké stránky kde jsou sex.polohy(no to jsem dopadla 😀 )ale furt stejný mě taky neba 😅

mabe
23. srp 2009

ahoj holky, tak tedka jsem vstala. vcera ta oslava kamaradovych narozek a dneska jsme byly na zahrade kosit. holky, me tak strasne boli bricho. uz 3 den jsem nebyla na velke a porad jim. tedka me boli, ale nejak me to nejde. 😒 tedka do sebe cpu hrusku, snad se to pohne.

kerrie
23. srp 2009

Kopi.....já to vidím na ty pouta........normálně ho přicvakni k posteli a znásilni ho. 😉 😀 😵

tercie
23. srp 2009

Kopi kámasútra to jistí 😀

mari čekání na první porevizní je dlouhý, ale dej tělíčku čas, dostalo dardu a potřebuje se vzpamatovat, není to žádná prča... všechno chce svůj čas...
Já byla taky děsně netrpělivá a chtěla jsem na to vlítnout nejradši úplně hned, ale pak jsem dostala strach, abych to neuspěchala... ono co se vleče, neuteče... jen vydržet!!! 😉 Já vím, mě se to teď kecá, ale před 4 měsíci jsem na tom byla jako ty....

mabe
23. srp 2009

jak se jinak mate holky? 🙂

tercie
23. srp 2009

Mabe hlavně moc netlač!!! Ta hruška by mohla pomoct, snad se ti uleví.

Kopi jasně, pouta, ale i na nohy, ať nekope, neřád 😀

kopa
autor
23. srp 2009

Tercie to jistí,ale né s mým panděrem 😅

mabe
23. srp 2009

tercie, prave ze moc nechci, takze vzdycky cekam az....ale riziko, ze me tlaci bricho. myslis, ze bych mohla mimisek vytlacit? 😕 😀 to snad ne, ale neco by tam mohlo asi prasknout. 😖

tercie
23. srp 2009

Kopi mě o tom mluv, já nějak na gymnastiku taky nejsem, tu mě začne bolet tohle, pak tamto 😀 Ať žije klasika 😀

kopa
autor
23. srp 2009

😀 😀 😀 Tercie přesně tak ještě by mi někde nedej bože křuplo 😀

kopa
autor
23. srp 2009

Mari třeba to bude mrcha,já jí měla po 32 dnech 😉

Mabe a co si dát naký kompot a nebo melouna?to by tě mohlo pročistit né?

tercie
23. srp 2009

mabe nevím, co by se konkrétně mohlo stát, já jen vím, že první potrat mi začal tím, že jsem na wc nějak nemohla, tak jsem párkrát vc zatlačila, s úspěchem tedy, ale pak jsem na papíře měla krev a už jsem jela... nevím jestli to bylo jen tím, nejspíš ne, ale rozhodně jsem tomu nepomohla...
Však při porodu se tlačí úplně stejně, jako na kakání...
Já si na to dávám majzla, jím hodně zeleniny a celoz.pečivo abych neměla problém, a na wc jdu až když to je akorát "na spadnutí" 😀

mabe
23. srp 2009

kopi, asi si nejaky dam. uvidime, jak zabere tak hruska.

terci, ja si myslim, ze to nema souvislost, ale clovek to ma s tim spojeny, to je jasny.

takze zachodu zdar, snad to bude brzy. 🙂 😀

tercie
23. srp 2009

jdu pustit pejsky, hned jsem tu zpátky 😉

ikopretinka
23. srp 2009

Ahoj holky,
Kopi to je dobře, jen tak dál a hlavně nenápadně!!! 😵
Mabe a co zkusit ráno nalačno sklenici či dvě teplé vody a chvíli počkat se snídaní, třeba se to pohne. A kompoty zkus taky a hodně zeleninky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru