• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
to mi poslala kamoska tak ctete holky :wink:
26. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
Mari to už jsem někde četla :wink:
ale lepší je si to raději pojistit :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
jo treba to jeste nekdo nezna, a kopiku jeste to by ti chybelo aby si cukla,to by sem si te nasla a dala ti na zadek :angry:
26. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
ze na 30 minut svicku :grinning: to mi muj milej bude muset ty nohy drzet :grinning: nebo necham na strop pridelat nejake lano a vzdy po sexiku se necham povesit dolu hlavou :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
jéé Mari přijed a dej mi na zadek :grinning: to by se asi mému příteli líbilo :sweat_smile: :grinning: :grinning: Snad necuknu,po takovém čekání...Pro mě je to znamená hrozně moc,to asi nepochopíte... :sweat_smile: Páč jedinej blázen co čekal rok jsem já :sweat_smile: :sunglasses:
Svíčku to bych se polámala a lano by prasklo :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
kopi prosim te kolik vazis ze tu furt resis svoji vahu,jestli 115 a vic tak to chapu,tolik ma moje teta a je ji dost ale to neznmena ze neni clovek :unamused:
26. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
Mari 115 nemám,ale i tak vážím hodně :pensive: :rolling_eyes:
26. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
no kolik. mne ja taky dost ale vim ze to muze bejt aj horsi a sem rada ze sem jaka sem
26. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
na visku 165 je 85 kg hodne ale neni to tak hrozny,jak rikam uz sem vydela aj horsi a hlavne mi doktorka vysvetlila ze hubena byt nemuzu,ze to mam v genech,to by sem musela kazdej den cvicit drit jak kdysi ale moje zada by to uz nevydrzeli pac je mam tak doondeny :frowning2: ze se nekdy nemuzu ani hnout
26. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
Mari no od minulého roku jsem přibrala 6kg,tak doufám že to dám ještě dolu.Předtím mi doktoři nic neříkaly na váhu.
26. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
já měřím 163 a 85kg nevážím :sweat_smile: to jsem měla tak před dvěma lety :sweat_smile: a váhu už raději nerozebírat :sweat_smile: :grinning: nebo budu žrát jen semínka :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
ja pred peti rokama vazila 59 a co sem s tim mim tak to slo brutalne nahoru,no jo zacala pohodicka a klidek a hlavne sem prestala cvicit a takhle sem pribrala ale lepsi nez hubnout nervama jak predtema peti rokama,to mi nestalo za to,vypadala sem jak troska :unamused:
26. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
Mari přesně já než jsme se saznámily vážila přes 60kg :sweat_smile: to jsem byla kočanda,ted jsem jen samej špek :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
neboj kopiku,az se zadari a budeme mit mimi tak to pak vylitame :wink:
26. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
já tomu věřím :grinning: :grinning:
pravda,je že před tím když jsem byla těhu jsem nic neztloustla za ty tři měsíce :grinning: razím domu.zatim pa
26. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
no vidis,takze za to muzou ti nasi chlapi :angry: jo ten muj ale pri mne taky pribral, ale jemu to ted slusi,on bol az moc hubenej
26. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Kopretinka: teda to by klidně mohli být dvojčata. Ale s těmi testy je to divné. Možná to něco ovlivňuje. Uvidíš dle teplot. To navýšení bylo před třemi dny viď??

Tercie: ranní sex jsem ještě nepraktikovala, ale už se na to těším. Myslím, že manžílek určitě neuteče a bude držet. :dizzy_face: :dizzy_face:

Mury: krásné nákupy. A těhu džíny už jsi měla???
26. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
zatim pa kopiku
26. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Mě se zasek net, zašlo tu pršet. A pak jsem se zasekla já na wc :grinning: ALe už jsem tu :wink:
26. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
KOukám, že se bavíte o váze.. se taky hlásím, že jsem špekoun, při 176cm mám momentálně 97kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prdím na to, otěhu jsem 3x bez problémů, a nikdo mi kvůli váze nikdo nic neřek... A Teď jak jsem byla 2x na gyndě, tak tam byly těhule co měly kolem 150kg!!! Holky kašlem na váhu, s dětma to vylítáme, hlavně aby byly zdravý, nic jinýho důleži není :wink:
26. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
Akorát se stydím dát fotku pupku do alba, páč vypadám už teď jako ve 4 měsíci :grinning:
26. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
presne tak tercinko,sak to vylitame,jen aby uz sme meli zdrave miminka a pak si myslim ze nam to bude vsetko jedno :wink:
26. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
no a co, jen ji tam pekne dej at vidime jak miminko roste :slight_smile:
26. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
Paji, jo navýšení bylo před 3 dny a ty testy pomalinku slábnou, ale i tak hooodně silné//, ale oproti tomu před 3 dny je o něco málo slabší
26. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
paji jasně že měla od 12tt :grinning: :grinning: :grinning: ale začínají být na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: guma už tlačí aza chvíli s edo nich prostě nenarvu :sweat_smile:
to jednou poznáte :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
Mury nestraš, já mám troje gat schovaný odminula a doufám, že je obleču, zvlášť přes zimu, bo nevím, co bych nosila jinýho :grinning:
26. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
ahoj fešandy! :slight_smile: konečně jsem vás dočetla , ale dnes toho bylo víc, tak už nevím nějak na co reagovat :sweat_smile:
ale já třeba časem naskočím :grinning:

jinak já jden byla od rána mimo domov, jeli jsme se synem na alergologii. Ty čekací doby tam jsou hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám radost, že jsem tam sním jela, bo jsem s stou doktorkou pobavila i já, řekla jsem jí o potratu a mejch problémech v těhu s alergii a ona mi normálně řekla, že už jsou léky 3generace, který normálně můžu i v těhu a rovnou mi je i napsala a řekla všechno co a jak :dizzy_face: takže jsme to vzali hezky jedním vrzem :wink:
26. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
holky já sem vám tak utahaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: před chvíli jsme se vratili, zaq chvíli přijede manža z práce, doma čurbes, studená plotna, ale já nemám nějak sílu na nic jinýho, než tu z gauče s váma krafat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
Farmíku to jsme na tom stejně, s tím rozdílem, že já od rána nic nedělám, ale mám vařit, nevím co, manža přijede večer, a já v šest musím vypadnout ke kámošce na nehty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
tý jo koukám, že řešíte tloustnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: fůůůůj takový hnusný téma jste nahodily, že se nestydíte :angry:

já taky nevím co si na sebe oblíknu jestli se mi podaří otěhu..
copak v létě, to se můžu obalit do prostěradla, ale co v zimě! :confused: já nebudu moct vyjít z baráku, bo jinak umrznu! :fearful: takovou bundu totiž ještě neušili, abych jí pak já dopla :grinning: :grinning:
kopi a ty přestaň bláznit! :angry: já jsem tlusčí než ty a taky si z ultraz. nedělám starosti. Ať se snažej hošánci :grinning: jsou za to placený :grinning: navíc v zoo dělají ultrazvuky i slonům, nebo hrošíkům a ti budou mít určo na sobě ještě víc sádla než já a taky tam něco vidí..tak kdyžtak nás pošlou do zoo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.