• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
holky a když tak nad tím přemejšlím, my děláme vladstně těm naším manželům laskavost :sunglasses:
některej se celej život talčí jenom o nějakou hubenou kozu, to my, my jim dáváme možnost mít oboje-změnu a tu maj chlapi rádi ne? :wink: :grinning:
alspon já, já jsem jednou hubená, jednou tlustá, alspon má manžel od každýho chvíli :wink: no není on to šťastnej člověk :sunglasses: :grinning: :grinning:

holky a nestrašte, že to pak vyběháme! já rozhodně nehodlám běhat! :angry: já to hodlám vykojit :grinning: hezky v pohodě a klidu na gauči :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
26. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
tak terci, ale to mu jednoduše vysvětlíš, on určitě pochopí jak jsou nehty životně důležitá záležitost! :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Jo kde jsou ty čas, kdy jsem lítala kolem koní a měla 70kilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď lítám kolem manži a sporáku a to se ty kilča nabalujou... no a co :grinning:
26. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
tý jo, no já si tu zase povídám sama :confused: :confused:
tak já jdu alspon postavit na kafíčko, toho se nenají, ale lepší vrabec než holub, nebo jak se to říká :grinning:
26. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
tercí jo kde jsou ty časy kdy jsem lítala kolem koní a měla 55kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
a jsem si tehdy říkala, jak jsem v těch novejch rajtkách tlustá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ted bych si je oblíkla leda tak na ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
Mury: tak to chce koukit větší :wink: , aby se Sofinka nemačkala :dizzy_face: :dizzy_face:

Farmi: budeš nosit bundu rozepatou no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A na váhu prď.
26. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
Hele tuhle mi moje tehdejší rajtky přišly pod ruku... už je nenatáhnu , nejdál ke kolenům a pak ani ránu :grinning:
26. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
pájí však já jí neřeším, prostě aby mi nezmrz břuch a mimi v něm, tak v zimě nevyjdu z domu :grinning: počkám si na jaro, nebo až se oteplí :grinning: :grinning: ale kopís nám tu zase řeší kraviny :angry: vid kopísku :zipper_mouth:
kopi neřeš a sexuj! :sunglasses: na ultr. půjdeme spolu do zoo ju :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
ahojte

farmi muzu s vama?????? :unamused: :unamused: :unamused:
26. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
terci já bych snad ani kolena nedala :sweat_smile: :sweat_smile: a chapsy by mi šly, leda, že bych je sešila společně na jedno lejtko :sweat_smile: :grinning: :grinning:
holky manžel už tu dupe za vraty , tak já frčííím!!! :wink:
26. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
A botky moje krásný kožený, na míru šitý od nějakýho fachmana v Hodoníně, co šije boty ke krojům, ty mě štvou protože je nenatáhnu přes lejtka, a je mi líto je prodat, c kdybych jednou zhubla a chtěla znova rajtovat :grinning:
26. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
hani jasně přidej se :grinning: víš jak, někdo přemejšlí nad špitálem, kam půjde na 4D, my budeme přemejšlet na zologickou, která to bude :grinning: já hlasuju pro dvůr :sunglasses: mám to kousek :sweat_smile:
26. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
no a co myslíš, že já, všechno to schraňuju :sunglasses: co kdybych se fakt rozkojila :grinning: :grinning: :grinning: se to ještě může hodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
farmi :grinning: :grinning: :grinning: to by byla ale prca
26. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
Holky neblbněte, já to mám blízko do Chomutova, ale tam nemaj slony, tak asi na ně nebudou mít ani UZ. Tak to vypadá na Plzeň ?:grinning:
26. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
ahoj farli, mizu pak s vama do zoo na ultrazvuk? :grinning:
26. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
je ja neumim psat :angry:
26. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
Farmíku teda se doma chechtám na celé kolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Farmí to víš jako řeši to nak musím néé,švagrovka ta váží asi 50kg a když byla těhu tak si tchán z ní dělal srandu že bude vážit 100Kg a mě by musel říct tzak 150kg :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale víš o co jde,kdyby to třeba zase nedopadlo,budu poslouchat příteláka jak mám hubnout....
Já bych chtěla být krásní těhulka a chlubit se s břichem :sweat_smile:teda ted se taky můžu chlubit... :astonished:mám větší břuch než Murynka :grinning: :grinning:
navíc v zoo dělají ultrazvuky i slonům, nebo hrošíkům a ti budou mít určo na sobě ještě víc sádla než já a taky tam něco vidí..tak kdyžtak nás pošlou do zoo :grinning: :grinning: :grinning:Tak tady při té větě jsem se málem počůrala :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
26. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
Hele to by bylo jak v Lucii postrach ulice, když šly děti k zubaři na lachtany :grinning: Asi tak by na nás koukali v ZOO :grinning:
26. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
Tercie v Plzni nejsou sloni,musíš ke mě do Prahy :grinning: :grinning:

Koupila jsem švestky a udělám koláček :wink:
26. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
Holky že odbočuju od tématu... rozmraZILA JSEM BROKOLICI A CHTĚLA BYCH SPÁCHAT NĚJAKEJ SALÁTIK, ALE NEVÍM ČÍM TO OCHUTIT, CHTĚLA BYCH TAM DÁT I STERILOVANOU KUKUŘICI K TOMU. nEMÁTE NĚKTERÁ TIPA? nEDĚLÁTE TO DOMA? Jé pardon caps
26. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
kopi ja vazim urcite vic nez ty a pri tehotenstvi s matyskem bylo videt vsechno tak bych se nebala, a na ostatni prd jsou to blbci...
26. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
holky já udělám koláček a pak vám vložím na chvilku foto a pak zase smáznu abyste viděli největšího opravdu největšího špekouna :grinning: :grinning:
Za chvilku jsem tu :wink:
26. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
Brokolici nepapáme :unamused:
26. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
tercie sorry ale ja jsem kucharka na baterky..... :unamused:
26. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
Manža taky nekvětákuje ani nebrokovnicuje, tak jí nedělám, ale právě jsem na ní dostala ukrutnou chuť, už jsem jí uvařila a teď nevím co s ní :grinning:
26. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
tak ji tercie snez jen tak ja to teda tak delam, a salat s brokolici neznam, skus na netu jestli tam neco bude,jinak mne chuti aj obalena jak kvetak :slight_smile:
26. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
Já pádím domů. Manža psal, že by jsme mohli jít zas na véču :astonished: :astonished: :astonished: , tak jsem zvědavá. Pááááá
26. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
Jééé paaji závidím, já s manžou na véče nebyla ani nepamatuju, závidím :slight_smile:

Na tu brokovnici juknu teda na net :grinning: radši :grinning:
26. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.