Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
26. srp 2009

holky a když tak nad tím přemejšlím, my děláme vladstně těm naším manželům laskavost 😎
některej se celej život talčí jenom o nějakou hubenou kozu, to my, my jim dáváme možnost mít oboje-změnu a tu maj chlapi rádi ne? 😉 😀
alspon já, já jsem jednou hubená, jednou tlustá, alspon má manžel od každýho chvíli 😉 no není on to šťastnej člověk 😎 😀 😀

holky a nestrašte, že to pak vyběháme! já rozhodně nehodlám běhat! 😠 já to hodlám vykojit 😀 hezky v pohodě a klidu na gauči 😎 😎 😀

farmarska
26. srp 2009

tak terci, ale to mu jednoduše vysvětlíš, on určitě pochopí jak jsou nehty životně důležitá záležitost! 😀 😀 😀

tercie
26. srp 2009

Jo kde jsou ty čas, kdy jsem lítala kolem koní a měla 70kilo 😝 Teď lítám kolem manži a sporáku a to se ty kilča nabalujou... no a co 😀

farmarska
26. srp 2009

tý jo, no já si tu zase povídám sama 😕 😕
tak já jdu alspon postavit na kafíčko, toho se nenají, ale lepší vrabec než holub, nebo jak se to říká 😀

farmarska
26. srp 2009

tercí jo kde jsou ty časy kdy jsem lítala kolem koní a měla 55kg 😝 😀

farmarska
26. srp 2009

a jsem si tehdy říkala, jak jsem v těch novejch rajtkách tlustá 😅 😅 😅
ted bych si je oblíkla leda tak na ruce 😝 😀

paajaa
26. srp 2009

Mury: tak to chce koukit větší 😉 , aby se Sofinka nemačkala 😵 😵

Farmi: budeš nosit bundu rozepatou no 😀 😀 😀 😀 A na váhu prď.

tercie
26. srp 2009

Hele tuhle mi moje tehdejší rajtky přišly pod ruku... už je nenatáhnu , nejdál ke kolenům a pak ani ránu 😀

farmarska
26. srp 2009

pájí však já jí neřeším, prostě aby mi nezmrz břuch a mimi v něm, tak v zimě nevyjdu z domu 😀 počkám si na jaro, nebo až se oteplí 😀 😀 ale kopís nám tu zase řeší kraviny 😠 vid kopísku 🤐
kopi neřeš a sexuj! 😎 na ultr. půjdeme spolu do zoo ju 😀 😀 😀

hanana
26. srp 2009

ahojte

farmi muzu s vama?????? 😒 😒 😒

farmarska
26. srp 2009

terci já bych snad ani kolena nedala 😅 😅 a chapsy by mi šly, leda, že bych je sešila společně na jedno lejtko 😅 😀 😀
holky manžel už tu dupe za vraty , tak já frčííím!!! 😉

tercie
26. srp 2009

A botky moje krásný kožený, na míru šitý od nějakýho fachmana v Hodoníně, co šije boty ke krojům, ty mě štvou protože je nenatáhnu přes lejtka, a je mi líto je prodat, c kdybych jednou zhubla a chtěla znova rajtovat 😀

farmarska
26. srp 2009

hani jasně přidej se 😀 víš jak, někdo přemejšlí nad špitálem, kam půjde na 4D, my budeme přemejšlet na zologickou, která to bude 😀 já hlasuju pro dvůr 😎 mám to kousek 😅

farmarska
26. srp 2009

no a co myslíš, že já, všechno to schraňuju 😎 co kdybych se fakt rozkojila 😀 😀 😀 se to ještě může hodit 😀 😀 😀 😀 😀

hanana
26. srp 2009

farmi 😀 😀 😀 to by byla ale prca

tercie
26. srp 2009

Holky neblbněte, já to mám blízko do Chomutova, ale tam nemaj slony, tak asi na ně nebudou mít ani UZ. Tak to vypadá na Plzeň ?😀

mari111
26. srp 2009

ahoj farli, mizu pak s vama do zoo na ultrazvuk? 😀

mari111
26. srp 2009

je ja neumim psat 😠

kopa
autor
26. srp 2009

Farmíku teda se doma chechtám na celé kolo 😀 😀 😀 😀
Farmí to víš jako řeši to nak musím néé,švagrovka ta váží asi 50kg a když byla těhu tak si tchán z ní dělal srandu že bude vážit 100Kg a mě by musel říct tzak 150kg 😀 😝
ale víš o co jde,kdyby to třeba zase nedopadlo,budu poslouchat příteláka jak mám hubnout....
Já bych chtěla být krásní těhulka a chlubit se s břichem 😅teda ted se taky můžu chlubit... 😲mám větší břuch než Murynka 😀 😀
navíc v zoo dělají ultrazvuky i slonům, nebo hrošíkům a ti budou mít určo na sobě ještě víc sádla než já a taky tam něco vidí..tak kdyžtak nás pošlou do zoo 😀 😀 😀Tak tady při té větě jsem se málem počůrala 😀 😅 😀 😅

tercie
26. srp 2009

Hele to by bylo jak v Lucii postrach ulice, když šly děti k zubaři na lachtany 😀 Asi tak by na nás koukali v ZOO 😀

kopa
autor
26. srp 2009

Tercie v Plzni nejsou sloni,musíš ke mě do Prahy 😀 😀

Koupila jsem švestky a udělám koláček 😉

tercie
26. srp 2009

Holky že odbočuju od tématu... rozmraZILA JSEM BROKOLICI A CHTĚLA BYCH SPÁCHAT NĚJAKEJ SALÁTIK, ALE NEVÍM ČÍM TO OCHUTIT, CHTĚLA BYCH TAM DÁT I STERILOVANOU KUKUŘICI K TOMU. nEMÁTE NĚKTERÁ TIPA? nEDĚLÁTE TO DOMA? Jé pardon caps

hanana
26. srp 2009

kopi ja vazim urcite vic nez ty a pri tehotenstvi s matyskem bylo videt vsechno tak bych se nebala, a na ostatni prd jsou to blbci...

kopa
autor
26. srp 2009

holky já udělám koláček a pak vám vložím na chvilku foto a pak zase smáznu abyste viděli největšího opravdu největšího špekouna 😀 😀
Za chvilku jsem tu 😉

kopa
autor
26. srp 2009

Brokolici nepapáme 😒

hanana
26. srp 2009

tercie sorry ale ja jsem kucharka na baterky..... 😒

tercie
26. srp 2009

Manža taky nekvětákuje ani nebrokovnicuje, tak jí nedělám, ale právě jsem na ní dostala ukrutnou chuť, už jsem jí uvařila a teď nevím co s ní 😀

mari111
26. srp 2009

tak ji tercie snez jen tak ja to teda tak delam, a salat s brokolici neznam, skus na netu jestli tam neco bude,jinak mne chuti aj obalena jak kvetak 🙂

paajaa
26. srp 2009

Já pádím domů. Manža psal, že by jsme mohli jít zas na véču 😲 😲 😲 , tak jsem zvědavá. Pááááá

tercie
26. srp 2009

Jééé paaji závidím, já s manžou na véče nebyla ani nepamatuju, závidím 🙂

Na tu brokovnici juknu teda na net 😀 radši 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru