Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
25. čer 2009

ahojky,
Murynko gratuluji k pohybům. Jé to je fakt krásná zpráva, už se na to těším taky, i když si ráda počkám,pže pak ke konci to budou rány pořádné a budu si říkat,už abych ho porodila 😉
Jinak jsem dnes zničená,nevím z čeho,ale bolí mě veškeré svaly na mém těle 😖

kerrie
25. čer 2009

Dobré ráno všem,

Mirax......gratuluju ke kontrole, to jsou samý dobrý zprávičky 😉 Můžu se zeptat, k jakýmu MUDr. v HK chodíš? A na ten NT screening jdeš do hradecké fakultky? 🙂

markee
25. čer 2009

Jůůůů Mirax,tak to je skvělá zprávička. Téda to jsem hnedle pozitivnějš naladěná. Suprový den to bude. Mirax,jen tak dál a za chvilku budete čahouni 😀

mirax
25. čer 2009

ahojky kerrie, chodím nově k dr. Leškové, bydlím kousek od ní, je to kousek od Duranu, směr na Hvězdu. NT dělá taky ona, na odběry si zajdu na 3. polikliniku.
iInak já jsem zaměstnanec FN i teď už mám úvazek, ale do FN už nechodím. S T. jsme tam chodila, ale pak má dr. odešla a ta péče od dalšího nejmenovaného dr. mě totálně dostala..úplný nezájem...po revizi mě ani neprohlídl, ještě se divil, že jdu na nějakou kontrolu, kterou jsem si sama vyřídila...když jsem měla ty bolesti a MS 2,5 měsíce nedostala, tak jsem šla jinam... fakt děs, takže jsem změnila dr. a jsem opravdu ráda.
V nemáku je to jak na běžícím páse, pomalu se na tebe ten dr. ani nekoukne..no, prostě mám na ně pifku.

JInak na NT jsou ve fakultce dobrý, ale téhle dr. taky věřím. 🙂

mirax
25. čer 2009

markee, díky 🙂 ...no, už je to úplný obr, co? 😀 Jen vyskočit a odejít po svých 😀

Všem ostatním taky moc děkuju za gartulace 🙂 🙂

kerrie
25. čer 2009

Mirax......k MUDr. Leškové chodí moje kamarádka a je tam taky spokojená, už má zdravýho chlapečka 😉

Já chodím k Hájkové (to je Pod Strání) a ta je teda naprosto příšerná. Stará ježibaba a přijde mi, že tomu kulový rozumí. Už jsem od ní chtěla odejít, ale teď se tam s ní střídá vždycky na pár dní mladá MUDr. Zimmerová a ta je zase suprová, takže jsem tam zůstala a tajně si přeju, aby Hájková už šupajdila do důchodu 😉

No a na NT jdu právě 9.7. do fakultky 🙂

kelly1983
25. čer 2009

Ahojky

mirax moooooc gratuluju 🙂

if.v
25. čer 2009

Kopi, IP 🙂

murynka
25. čer 2009

mirax moc gratuluji jéé 14mm to je krása 😵 😵 😵

my makali na domečku vyklízeli bordel a za chvíli jedem do té parhy do krtečka nakupovat na miminko 😵

kopa
autor
25. čer 2009

Ivčo dík za Ip 😉 a máš taky IP 😉 😀

nicollka
25. čer 2009

mnam dnes nám uvařili rajskou s kolínkama, tak to můžu :D

dnes snad nebude pršet chceme jet na brusle, ted zrovna je tam dobrej pařák, prozměnu se nedá být venku protože je hic, to je pořád něco.

No já už chci taky pracovat na půdní vestavbě :D už aby to bylo

wergina
25. čer 2009

Ahojík holky, zdravím vás, samé dobré zprávičky to je fajn, teda až na kopinčinu mršku 🙄
Tak jsem včera byla na krvi a výsledek se dozvím zítra, to jdu i na ten kontrolní ult., už nekrvácím nic, tak doufáme, že to bylo opravdu jen z toho ult. Chtěla jsem se vás optat, předěláváme domeček, nyní jsme dělali novou podlahu a je dřevěná a nalakovaná. Myslíte, že může mimču ublížit ten pach z laku? Je to už 14dní nalakované, ale furt to trochu cítím i když neustále větráme. díky

farmarska
25. čer 2009

ahoooj holkyyyy!!¨

tak už jsem teda honem tady , abych zase neměla neomluveno 😀

dnes jsem měla rušný dopolko, hned po dojení a krmení přijela mamka, pak tcháně s tchánem 😝 a pak jsem doteď dělala dorta, pro našeho školáka-na zítra , dostanou vízo a jdou naposledy 🙂 a on mlsoun nerad kupovaný, ale jen naše domácí máslový,...tak jsem patlala 🙂

kerrie
25. čer 2009

Farmííí, jakýho jsi dělala dortíka, mňaaam 😉

farmarska
25. čer 2009

Aronku, sem dočítala, tu dovču si klidně vem a kdyby se ptali..tak jim řekni pravdu 😀 že na sexování 😉 počkej ještě ti budou závidět 😀

Pájí moc hezky jsi to napsala, to s tím přeskočením a vrácením do původního stavu 😀 😀
to on ten tvůj není jedinej,,, ono se jim to takhle občas stává všem 😀 a hlavní je to co nejdříve odstranit a nenechat to dlouho tak, bo z toho pak můžou zblbnout totálně 😀 😀 😀

Nikol supr s tou školkou! A to ti ho vezmou jako na každej den, nebo jen třeba párkrát do týdne?

wergi to je dobře, že už nekrvácíš 🙂 tak se opatruj, odpočívej a dávej na sebe pozor! 🙂 To s tou podlahou nevím...já jsem posera, takže bych se toho asi taky bála 😅

farmarska
25. čer 2009

ahoj kerie 🙂 Jak je v HK ? 😉

kerrie
25. čer 2009

Farmi......v HK je dnes krásně...svítí sluníčko..........odpolko jdu s kamarádkou a jejíma dětičkama na procházku, tak doufám, že se to nepokazí 😉 A jak je u ZOO? 😀

nicollka
25. čer 2009

farmi vezmou ho na každý den, od rána a asi po o si ho vyzvednu vždycky. No ted si jdu zacvičit a půjdeme ven. Odpolko na ty brusle, zatim sviti sluničko tak snad se to nepokazi zase.

tak a držte palec at zítra ta blbá teplota stoupne...6tý den bývá uhnizdovací pokles ... to se mi ted stalo poprvé ten 6tý den, no i kdyz nic jinyho necitim, jen ta teplota |🙂

tak zatim ahojky jdu trénovat svaly

aronek
25. čer 2009

farmi, já dovolenou ještě neměla, takže by byla, jenže v práci se nesmí dozvědět, že jsem, tedy kdybych byla, těhotná, jinak mně sesadí a přijdu o peníze 😠 . Za to mimčo mi jsou sice peníze jedno, ale dělat něco jiného bych nechtěla

aronek
25. čer 2009

ale k tomu snažení by se tu určitě někteří rádi přidali 😀

secretacka
25. čer 2009

Ahoj dámy, jak se dnes máte? Doufám, že jste všechny mimo zátopovou oblast a v klídečku si odpočíváte. 🙂
Já dnes byla u doktorky, mám angínu. ☹

markee
25. čer 2009

ahojky, Secretacka,jaktože máš angínu? Z čeho? Co ti prosim tě na to dala,když jsi těhu?

secretacka
25. čer 2009

Markee: přítel měl už od pátku bolení v krku, rýmu...., tak jsem se o něj tak pečlivě starala, až z toho mám angínu. Dala mi na to samá homeopatika. Na krk Angin-hell, na hlavu Traumeel, prý je lepší jak Paralen a do nosu kapky Vincentka. Tak musím ležet a léčit se. ☹

markee
25. čer 2009

Secretacka,tak ať tě ta angína co nejdříve opustí, chuďátko. Držím palce,ať o jde dobře. Taky čajíčkuj,medíčkuj a citronuj 😉 vlhči si vzduch a větrej. A hlavně klídek to chce,odpočiň si.

secretacka
25. čer 2009

Markee: Klídeček to já naštěstí mám. Sice se šéf netváříll, že nejdu do práce, ale já na něj 😝 Hajám v posteli, notebook na peřině a užívám si klídek, ikdyž bych ho radči za jiných okolností. Díky.

secretacka
25. čer 2009

koukám, že je tady dneska nějak mrtvo, to všecky spíte či co? 🙂

paajaa
25. čer 2009

Jsem tu jen na skok. Tak jsem se těšila na dnešní návštěvu Dr., že to dopadlo následovně. Přijedu k Dr a o tam dnes vyjímečně není- mě snad klepne 😠 😠 . Tak si asi za ten dnešek budu muset napsat dovolenou- zítra zavolám do druhé ordinece, zda tam u nás bude v pondělí a bude druhý pokus. Zeptám se, možná mě potrvdí obě propustky.

farmarska
25. čer 2009

nikol tak já budu držet palce!!! 🙂
sacretacka mně moc pomohl čaj ze zázvoru, kterej mi tu doporučila kopretinka. Prořejvá i zévnitř a vypálí bacilky v krku..a může se v těhu 🙂

farmarska
25. čer 2009

pájí to je smůla 😢 a já se těšila s čím přijdeš. A co manža už se mu to srovnalo 😀

markee
25. čer 2009

Páji tak to je smůla,to fakt naštve.
Secretacka, mě vypadla elektrika,tak jsem PC už nezapínala hned. měla jsem strach,že se to stane hned zas. Tak jsem aspoň udělala pudink a poklidila kuchyň,jo a pověsila prádlo. Musím jít žehlit,ale jsem tak líná. Mluvím o tom celý den,že je to potřeba,ale to je vždy děs se přemluvit 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru