• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
markee já jsem ted poslední dobou taky tak uplně nemožně lýná!! :angry: než se do něčeho dokopu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
Farmarska,je to děs,co? Nejhorší je,že dítka nepočkají viď a což teprve kozičky u tebe :sweat_smile:
25. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
ahojky tak jsme byli v krtečku

je to tam malé ale mají tam toho miliardy
koupeno lehátko a zavinovačka do uatosedačky z emitexu je luxusní

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=349921&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

zde vyfoceno

jinak o kočárku pořád debatíme X lander 08 mají už jen v modré takže kdyby to byl kluk asi do ní půjdeme a pokud holka je tu ještě verze X lander 09 není špatná a celá vyjde na 14 tis.
měli tam i dorjany ale prostě nevíme váháme

jak já tak i manžel ale co máme spousty času!!!
25. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
Murynko,krásné věcičky jste nakoupili. Na to lehátko jsem koukala tady u nás v prodejně taky,ale jelikož už máme,tak mám smůlu. Vlastně ve všem mám smůlu. Jedině,kdyby se nám narodil kluk tak budu mít novou kombinézu,pže mám na 0-3měsíce po Johance růžovou :slight_smile:
25. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
markét to chápu :grinning: my nemáme nic ani po někom nic nedostanu..jen kámoška porodila před rokem a půl v zimě takže mi nějaké věcičky půjčí :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak děkuji ted jsme řádila :grinning: kam to jako mám dávat už se to kupí :grinning: :grinning:
a menžel říká barák jako kr.va a ty to nemáš kam dávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jsme vyklidila jednu skřín a konec :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
mury moc hezký věcičky! :slight_smile: a v tý mednědí kombinézce bude mimísko neodolatelné! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
holky dens mi má tchýně ráno řekla, že jsem šílená, bo jsem jí ukazovala, že už mám pro mrňouska kočárek, kolíbku a včera mi přišla i vybraná autosedačka :slight_smile:
Vím že to možná vzhledem k mým týdnům přeháním, ale já si nemůžu pomoct :sweat_smile: dělá mi to hroznou radost :grinning: A to jsem si říkala, že nebudu kupovat nic moc oblečníčka, bo toho mám spoustu po synkoj, ale já neumím jednou projít město, aby si nepřinesla nějaký dupajdy, nebo bodýčko. :sweat_smile: Zatím se snažím kupovat v neutrálních barvách, ale je to bída! většinou převažuje růžová a modrá :angry: Ale zrovna včera jsem si koupila oranžovej overalek s žirafkama :dizzy_face: Ještě že nejezdím tak často do města! :grinning: A v tescu u nás začínaj nějaký slevy dětskej hadříků, už se těším až půjdu sama :grinning: teď mne manžel hned táhnul na druhou stranu :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
farmi :grinning: :grinning: chápu ale kočárek :astonished: :astonished: jaký máte nový a už doma jo :astonished: :astonished:
já v tom kočárku mám dilema a fakt nevím :frowning2: ..je to rozhodování :sweat_smile:

já jdu zítra na plavčo s holčinou z koníka :grinning: beru jí do města takže také něco pokoupím :grinning: :grinning:
také kupuji neutrální ale už chci vědět pohlaví :unamused: ještě 3 týdny :sunglasses: vydržet a pak to sladké tajemnství snad budeme vědět na jisto :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
ahoj holky :wink:
tak mrcha mi dává zabrat :unamused: celý den je mi zle a krvácím,pálí mě zase žáha.No prostě den blbec :rolling_eyes:
Mury věcičky na mimčo moc hezké :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
mury já myslím, že podle tvého ultrazvuku to je najisto kluk jak buk :grinning: :grinning:

no jo vy máte první dítko, tak to musíte pořídně promyslet... :wink:

kočárek mám odkoupenej od kamarádky, bo se mi líbil a ona ho zrovna chtěla prodat, tak přece si ho nepropásnu :grinning: kolíbku jsem si koupila na inzerát, byla to hrozně výhodná cena-15OOkč i s nebesama- no tak nekup to (a je jak nová, bez jedinýho škrábnutí a kazíku!) a autosedačku jsem si objednala novou z internetovýho obchodu, bo mi to přišlo taky děěěsně výhodná cena :grinning:
25. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
kopi at je lépe :wink: do klubíčka a ležet :wink:

farmi a jaký kočárek?kde jsi sehnala tu kolíbku :confused: já mám vyhlídlý ten košík 2500 tis,i s nebesami se vším...
25. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahojky...Markét, ěcičky jsou super...to lehátko mají i v malvíkovi...už jsem taky na něj koukala..i v modré barvě...hezké. :slight_smile:
Kočárek bych koupila až tak v 7 měsíci...dříve ne.

Já jsem dneska objednala přes net zavinovačku a nějaké hadříky... :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
vendul já se v 7 měsíci bud stěhovat takže opravdu jiné plány :grinning:
všechny moje kámošky jsou kolem 20tt a kočárek mají :wink: doma nebude a nejsem pověrčivá takže na to nehraju :wink:

za kolik ho mají v malvíkovi?mě se ten modrý ve skutečnosti nelíbil....ale stálo jen 700 kč :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
Dala jsem fotečku do albíčka... :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
http://www.malvik.cz/Na-doma/lehatka-a-houpadla/lehatko-Lasco

Tam ho mají dražší 889,- Kč To jsi pořídila hezky :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
Tak to chápu...pokud se budete stěhovat. Já ho šoupnu k tátovi do baráku... :slight_smile: bude rád. :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
To oranžový je hezčí.... :slight_smile:

Jinak tu zaviovačku mají ještě v modré, zelené, bílé a růžové barvě..ale chtěla jsem nějakou neutrální barvu.
25. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
vendul ta naše je žlutá :wink: pokud bude černý kočárek bude to ladit

tak se zajedte podívat do toho krtečka to lehátko stálo 720 a ta zavinovačka 450 kč :wink:

my to také dáme ke tchýni kočík :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
http://www.malvik.cz/Na-doma/lehatka-a-houpadla/lehatko-Siesta

ještě tam mají tohle...ale to je dražší...zbytečně.
25. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
jůůů, holky, já už mám taky vybranej kočárek, ale zatím se ho bojím objednat.......... :wink:

jooo a tchýně se naprdla, že si ho chci uskladnit u našich a ne u ní :grinning: Jenže ona by v něm nechávala spát kočky.......já teda né že bych je neměla ráda, ale že by musely našemu mrňouskovi vegetit ve vozítku, to zas teda ne :grinning:
25. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
Žlutá je dobrá...taky mam vyhlídnutý ten tmavý kočárek...takže se bude hodit...

Zajedeme se tam podívat....kde to přesně je? Já se pak juknu na net.

To jsou hezké ceny. :slight_smile: Já už jednu zavinovačku mam doma...ale to je málo...alespoň 3.
Jinak jsem ještě viděla pěknou zavinovačku do autosedačky, ale stála 750 Kč, byla přímo na zimu..tak to musím zkonzultovat s manželem. :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
Kerrie: no, a pak se tam by kočky vyčůrají...a bude ti to smrdět...to už nevyvětráš... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak dej do albíčka fotečku kočárku....

Markét, dík za adresu na krtečka... :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
vendul tohle je také na zimu a je z emitexu fakt kvalita heboučké teplé :dizzy_face: a krásná!!!
mají to ve slevě je to u holešov stanice metra Vltavská ale mi jeli autem podle navigace a dojeli jsme :grinning:

krámek je super tich věcí a kočárků :sweat_smile:
ale dá se to objednat i po netu :wink:
ty rychlozavinovyčka tam mají za 199kč :slight_smile: a také kvalitní :sunglasses:
venus.........ta zavinovačka je nádhernááá :slight_smile:
Jdu se nadlábnout...mějte se holčiny...papa zítra. Nebo možná ještě dneska :slight_smile:
venus......no právě.......žádný kočky do kočárku i kdyby se tchýně stavěla na hlavu :grinning:
25. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Markét, to věřím, to by člověk vždycky vykoupil celý krámek...viď??? :slight_smile:

Kerrie: díky...taky mam z ní radost, a těším se, až přijde. :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.