• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
a pak si dam jeste kakao.
Jooo...AT mam neco i sladkeho dneska :grinning:
26. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
bobo jééé kakao to si dám také po té pizze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Markee, moc ti drzim palce a myslim na tebe, doufam,ze to dobre dopadne.. :zipper_mouth: Uz od zacatku se jim neco nelibilo, vid? .. Kdy budou vysledky? Bud silna..

Bobi,kdypak nam uz porodis? Ja uz si myslela ,ze tenkrat budes rodit v primem prenosu a stale nic.. :grinning:
26. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Holky tak už jsem se rozhodla objednám se k nutriční terapeutce.Mám jí tu blízko.Dřív jsem takhle docházela a hubla jsem,potřebovala jsem aby mi někdo hlídal jídelníček a byla jsem hubená,ona nabízí i jako stravu v těhotenství...Zkusím tam zítra zavolat :wink:
26. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Kvetinko,ne,miminko se doktoru od začátku zdálo v pohodě.To já plaším od revize,že jestli mu tluče srdíčko a tak. Krevní testy absolutně v pohodě-ale ty v tom 12tt,ale nebyl to screening.
Až teď ty tripple testy nedopadli a já odmítla opakovaný odběr krve. Rovnou jsem šla na plodovku. Ta v podstatě dopadla dobře,pže vrozené vady a nedokonalosti tam nejsou. Ale jeden chromozom nevědí co od něj čekat.Takže se dávala teď krev,aby se zjistilo,zda není dědičný. Ale od Mirax vím,že i ten jedem chromozom může udělat hodně zle. Uvidíme no. Nic jiného než čekat nám opravdu nezbývá. :frowning2:
26. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
zaslechla jsem něco o kejtě masa? :confused: :confused: jsem tu!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
no ale vy už zase asi ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

kopi tý blaho, proč jsi smazala tu fotku s tím schírákem? ti to tam moc slušelo! :sunglasses: Jsem si podle tvýho hroznýho líčení myslela, že jsi tlustší :fearful:
26. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jé ahoj, jaká kýta? :grinning:
26. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
ale holky mne tu lákaly na kýtu :grinning: :grinning:
žlaby jak je? :wink:
26. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
U nás dobrý, vše při starém, manža heká s nohou v gypsu a užívá si posledni týdny klidu, protože po mrše už se nevyspí :slight_smile: co ty, mrška už dorazila?
26. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
kopi jinak supr nápad, ty budeš chodit k terapeutce a pak mi to tady převypravovávat a terapeutit ty mne :grinning: :grinning:
bobi já ci taky poslet tu dietu, jsem zvědavá co je to zač, to snad ani není možný..já i kdybych celejch 14dní nic nevzala do huby, tak tolik kilo tak rychle nezhubnu :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
kopi nebo jestli máš tu dietu, přepošli mi jí prosím ty, at nepotravuju tu naší bobuši, ať se může soustředit na rození a už to vyšprkne :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
Kuk, je tu nějaká noční můra kromě mě? :grinning:
26. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
žlabi jo jo už dorazila, dokonce už i včera skončila, takže asi pomalu začneme s tréningem :wink: :grinning: :grinning:
hele hlavně pozor na manžu! aby jsi mu při tý svojí horlivosti ještě nezlomila i tu druhou nohu! :grinning: nebo něco jinýho :sweat_smile: :grinning: by se ti potom třeba dlouho vzpamatovával :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
Já tak trochu, ale už jsem jednou nohou v pelechu, jak se cítíš, těhulko :dizzy_face: ?
tercí tady je můr jak naseto :wink: a mezi nima jeden motýlek :slight_smile: farmíček se jmenuje :grinning:
O čem je řeč? Dočítat nejdu páč byste mě zdrhly a na to vám prdím :grinning:
26. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
Farmi tak sláva, to musela být ale rychlá mrcha, nebo jsem tu tak dlouho nebyla? :confused: Už asi tři dny nám njde v práci net a tak jsem jako na samotě, žádný informace, hrůza. A neboj, manžu už jsem seznámila s plánem a říkal, že se taky těší, že prý si s chutí vrzne :grinning:
26. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
Já jsem v pelechu oběma nohama a i zdkem a vším, čekám na manžu páč zkejs v práci, se mu zas něco povedlo a tewď bude půl noci psát úřeďky, mu říkám, že se na ty feťáky nevykvákne :grinning:
Kdo tu máte nějakou dietu? Poslat prosím též, bude se po devíti měsících a šestinedělí hodit :grinning:
26. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
žlaby možná byla ale nekoukala jsi po mně :grinning: dnes jsem 7DC :wink:
no vidíš jak je hošan hodnej!! :slight_smile: člověče a ten můj mi zase převodem zaplatil i ovu testy :sweat_smile: a už taky tuší, že ho čeká něco, co ho nemine :grinning: :grinning:
tercinko to jsi odhadla správně :slight_smile: dočítej si až pujdeme nakutě :grinning:
26. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
tak nevím, jestli neumím psát, nebo mám nějakou zakletou klávesnici, mám tam těch písmen vždycky půlku :confused:

Farmi, motýlku, čičorečko :grinning: už jsi zjistila jak to je s tou kejtou, a ke komu pojedeme n pozdní véču? :grinning:
Já jsem si dneska upekla kejtu aspoň z kuřete :grinning:

Žlabi jasan, ať si vrzne, páč pak bude mít zas útrum, a to se musí náležitě využít :grinning:
26. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
Holky, já mizím, zívám, že bych spolkla noťase, tak se mějte a dobrou
26. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
terci tý jo jsem nevěděla že se děkuje přesčasama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz
žlabi ta srabe!!! :grinning:

Terci no dneska asi z kejty nic nebude, my máme jen sekanou :sweat_smile:

hele a jak to máš ted s tou prací? už tě vykopli?? :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz
Žlabi dobrou s kobrou :grinning:

Farmoušku jo, občas je to jak u blbejch... Hele ale já tu nehodlám čučet až do rána, až půjdete chrnět, tak jdu taky :grinning:
26. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
Heheééééé ještě mě nevykopli ale cejtím v kostech, že už o tom špekulujou :grinning: Manažerce jsem poslala sms, že jsem těhotná a kvůli tý angíně (kterou jsem neměla :grinning:)mi dr napsal rizikový :grinning: a ani neodpověděla, tak čekám, co bude. Hodlám sondovat u kolegyně, asi zejtra, tak jsem zvědavá co mi řekne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz
ne ne nikam nepůjdeš, ted si musíš pováídat se mnou a pak dočítat, bo musíš vědět přeci všecky novinky :zipper_mouth:

teda né že by jich bylo dneska zase tolik :sweat_smile: :grinning:
26. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz
Prej jenom sekanou, ta je taky z masa nééé :slight_smile: to já chudák tu jedla dva dny párky :grinning:
26. srp 2009 ve 23:00  • Odpověz
tý jo tak pak dej vědět! to já jsem taky na tu tvojí kauzu zvědavá :grinning: i když vona asi žádná nebude, tě vyšoupnou a hotovo :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
26. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz
Ono to s tím dočítáním tak žhavý nebude, já tu strašila do pěti a z rána už mám dočteno, tak pohoda :grinning:
Máš štígro že knížku už jsem dočetla, jinak bych tu nebyla :grinning:
Ty jsi se mě ptala co to je zač viď? Já to neměla při ruce, abych ti to napsala, ale teď tu na ní koukám, a napsala to nějaká Val McDermidová a jmenuje se to Bez krve na rukou, je to o vyšetřování vražd pomocí jedů, zajímavý, a napínavý :slight_smile:
26. srp 2009 ve 23:04  • Odpověz
tý brďo to je ale zdravá strava pro těhulku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
koukej křoupat mrkev a jabka ať je mimís fit, nebo se ti narodí malej otyláček a užívej si porodu :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 23:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.