Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
26. srp 2009

Si piš, pošlou mi papír, že PP byl ukončen bez udání důvodu ve zkušební lhůtě, vraťte pracovní oděv a hotovo troubili 😀 Aspoň, že mi íky nim vznikl ten nárok na mateřskou 😀 Ale stejně mi to krásně vyšlo, kdybych to takhle plánovala, tak se mi to určitě nepovede 😀

farmarska
26. srp 2009

já vyšetřování pomocí jedů?? to jako že svědka přiotrávili aby z něj dostali co nejvíc 😕 😨

tercie
26. srp 2009

Farmi teď ještě můžu, ještě tak tejden, dva to flákat 😀 Ale neboj, to prokládám i kvalitnější stravou, ovoce, zeleninka... dneska jsem si udělala salát z brokolice, a takový křeče v břiše, co mi to udělalo, teda bych nikomu nepřála 😀

farmarska
26. srp 2009

tercí to ti povím, moc pěkně načasované, jsi šikula 😵
však já už ted taky scháním 😀 jsem to okoukala od tebe a doufám že to budu mít tak stejně.. bo jak budu chodit do práce dýl než měsíc tak mne klepne 😀 a jestli se mi to nepovede, tak zta to, že jsi mne takhle blbě navedla si to tam budeš chodit oddělávat za mne 😀 😀

farmarska
26. srp 2009

hele na jedničce začíná nějaká komča, tak jí jdeme zkouknout 😉
běž taky jednička vám myslím jde ne 😉

tercie
26. srp 2009

Aha, tak jsem to asi blbě napsala 😀 Vraždil nějakej jouda jedama vyrobenejma z kytek, a oni ho hledali, a profil jim pomáhal dělat psycholog...a bylo to fakt zajímavý 😀
Ještě mě baví co píše Patricia Cornwallová, ta píše na pokračování o vrchní soudní patoložce, a to je taky pěkný, mě to baví, jak popisuje jak pitvá(není to úplně podrobně nejsem žádnej sadista 😀)a jak přichází na to, proč ten dotyčnej umřel a pak pátrá po vrahovi s kámošem poldou a tak, a vyšetřovací metody FBI a modus operandi různých pachatelů, a taky profilování... 😀 ale jinak nejsem vůbec ujetá 😀

farmarska
26. srp 2009

tercíku a pak že je zelenina zdravá!! 😠 já se takhle už minulej tejden napálila se sportem!
ne ne není nad gaučík a bůček 😀 😀

tercie
26. srp 2009

Tovížejo si najdeš nějakej blbej džob a já to pak za tebe oddřu, prd velebnosti 😀
Já už jsem telku právě že vypnula, tož si vem noťasa s sebou k telce ne? Bo mě odložíš jak kurva dítě? 😀

tercie
26. srp 2009

No jako vona fakt zdrhla.... je to možné toto? Tak ať ta komouška aspoň stojí za to 😉 A já jdu teda dočíst tu mou absenci 🙂

farmarska
26. srp 2009

ale nezdrhla, já tu po očku nakukuju 😉

farmarska
26. srp 2009

a ty běž chrápat a neremcej, seš těhule a ty už maj mít dávno půlnoc 😵

hanana
26. srp 2009

vy jeste nespite??? jdu vas docist... 😉

tercie
26. srp 2009

Tak jsem to přečetla, a farmouši už vím, jak je to s tou kejtou, čoveče dyť ty jsi v tom úplně nevinně 😀

Hani ne ne, dneska se tu nespí 😀

tercie
26. srp 2009

Farmi hehe, a šoupat nohama mám taky 😀? Však neboj, si to vynaradím zejtra, budu spát celý dopoledne, jo? 😉

tercie
26. srp 2009

povídejte si se mnou, nebo vm uteču jinam!!!!

Máte strach, co? 😀

tercie
26. srp 2009

Tak a jdu spát, když mě ignorujete 😀
Pic zejtra !!!

bobinka22
27. srp 2009

Dpbre rano, 😀

Tak ja jsem od pul pate vzhuru.V noci jsem spala celou noc konecne,jen 2krat jsem byla curat.
Ale uz ted nemuzu spat.
Tayk uz jsem ucesana,namalovana.A nachystana na poradnu.Mam ji na 8:40.Tak mi drzte palecky,protoze uz chci rodit.Tak mi snad pan D O K T O R rekne prijemne zpravy!!
Holky,vy jste silene.V noci tak kecat.. 😀

venuska
27. srp 2009

Dobré ráno všem 🙂

Bobinko, tak držím palečky, aby bylo vše v pořádku a už jsi Vojtíška vyprdla... 🙂 Uvidíš, všechno půjde dobře, a během chvilku budeš mít malýho u sebe 🙂

paajaa
27. srp 2009

Krásné ránko,
tak včera mě manžílek zase vytáhl na véču ( až jsem se divila) a už tak jsem viděla jak by spal. No jasně- přijedeme domů a já, že se jdu koupat. On že si jen chvilku lehne a pak se taky vykoupe- to bylo asi 7hod. Samozřejmě vytuhl a šel se koupat až v půl 9. Byla jsem v pohodě, protože jsem kula plán na ranní znásilnění. A holky ono to klaplo a bylo to super. Ovule sice daleko, ale pro sichr dobrý. Takže to budu asi praktikovat častěji. Sice mi ujet vlak, ale na to prdím. 😉 😉 😉 Takže nálada supééér

Nicoll: to si s tebe dělá ta ovu snad srandu ne. Doufám, že brzo dorazí. Do kdy máš manžu doma?? Do neděle??

Bobi: Tak ať už se Vojtíšek chystá 😵 😵

Kopi: nutriční terapie to je dobrý nápad, ale hlavně aby jsi pak měla v těhu vše po mimi potřebuje 😉

tercie: na práci prď. Oni to nějak vyřeší.

murynka
27. srp 2009

ahojky

paji no to je super 😎 😵 😵 jako cvičení dobrý dostáváš za jedna 😀 😀

bobi držím palečky aby ti dr.řekl že už je vaše zlatíčko na cestě 😵 😵 dej pak vědět 😎

nicollka
27. srp 2009

Dobré ráno

Paaji jojo jen do neděle. V neděli bude poslední sexík. Dnes teplotka o jednu desetinku klesla, no uvidim. Ale už ničemu nevěřím. Asi si to budu muset nechat nějak hlídat utz a pak jen zavolat rychle dojed :D 😝

Bobi držím palečky ať už si vojtíška chováš :D

ikopretinka
27. srp 2009

Pěkný den holky,
Paji, to je super, jen tak dál 😵
My včera taky ještě jistili, dnes mi vylezla o stupínek teplota, test včera slábnul,takže ovu už byla, počítám v úterý. Mezi 11-12h. musím být u gyndařky, tak se mi tam nechce.
Paji a ty jsi kolikátý DC?

paajaa
27. srp 2009

Nicoll: držím palce, aby ovu o víkednu dorazila. Když bude sexík v neděli, tak se tam spermoušci mohou klidně udžet i do úterý, takže neztrácej hlavu. Já s tím taky takhle počítám. 😉 V neděli jsem 15DC, takže by ovu pomla být do 17DC a bylo by to akorát.

Mury: je to hrozné, jak teď líčím na manžela, ale ono to jinak nejde. 😒

paajaa
27. srp 2009

Kopretinka: no budeme se snažit se hezky obden snažit. Hlavně, že už asi vím jak na manžu. 😵 😵 Já jsem dneska 12Dc a cyklus je cca 30dní ( minule ovu asi 18DC, ale není to přesně díky pozdnímu měření ☹ ) . Doufám, že kontryhel mi ovu srovná- optimální by byl 16DC.
Je super, že jste to trefili a ovu moooc pojistili. tak teď už se jen budeš těšit na výsledek. 😉

nicollka
27. srp 2009

Paaji no já 16dc začínám brát duphaston takže potom už ovu asi ne e. Doufám že by mohla být tak v sobotu, abysme to pojistili ještě i den po. Jen sem četla že spíše se děti podaří s orgasmem a s tím mám jaksi problém :( už i přemýšlím o operaci jak zvětšují ten Gbod nebo co...

nicollka
27. srp 2009

nemáte někdo prosím vzor Pracovní smlouvy, aby to bylo ale turnusově...10dní v práci 4 doma. Na dobu určitou s 3 měsíční zkušební dobou? Potřebovala bych pro manžela a nevím jak to napsat. Tak prosím jestli víte jak to má vypadat tak pošlete. Díky moc

paajaa
27. srp 2009

Nicoll: tak snad to tak vyjde. S tím orgasmem je to teda pech. A to jako vůbec nikdy neproběhl???
Jinak smlouvu božel nemám. 😒

kopa
autor
27. srp 2009

ahoj holky 🙂
Nici tady máš stránku kde si stáhneš do wordu vzor prac.smlouvy 😉 http://business.center.cz/business/sablony/s65-...

nicollka
27. srp 2009

no paaji jen občas, opravdu hodně málo a když táta dojede po 3 týdnech tak to je spíš aj rychlovka...no prostě...

farmarska
27. srp 2009

nikol tenhle víkend to musí klapnout! 😉 hele s tím orgasmem, sem četla, že to nemusí bejt hned s vystřikem, ale že stačí i chvíli potom, ..tak co kdyby se manžel vystříkal a ty jsi si to prostě hned po tom uděla sama, rukou robertkem, nebo čímklolivj jiným 😅 sama si to snad udělat zvládáš 😀 já to taky někdy takhle provozuju 🤐 a na nějakej bod G se vykašli 😉 😎 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru