• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Bobi: teda ten tvůj přítelák je srabík. Vždyť tobě ani Vojtíškovi nemůžeme ublížit. Ach ty chlapi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad bude Vojta rozhodnější než taťka a brzo se bude hlásit na svět. :wink:

Hana: hezky kup mamatest a ráno udělej. :wink:

Kopi: tak to opravdu vypadá, že je vše ok. No já když se sexu není nic plodného nebo to skončí do pusy, tak jsem taky nasraná, ale zatím nenadávám ( možná to také přijde). Co já bych teď dala za to, aby manžel byl na rychlovky. Dočetla jsem se v časopise, že chlapy taky můžou trpět oddálenou ejakulac ( nedá se to léčit na rozdíl od té předčasné) í a to je přesně můj muž. :frowning2:
28. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Paji:
Podle tech zesilujicich bolesti zad,ktere me ted strasne boli,usuzuju.Ze bude rozumnejsi nez nas milovany TATINEK... :slight_smile:
Ta bolest je hnusna. :frowning2:
28. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Bobi: držím palce ať to máš brzo za sebou. Myslíme na tebe :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Bobíku přídávám se k Paaje a držím palce :dizzy_face:
vyrážím si koupit podprdu a pak ke kadeřnici.tak papa :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Kopi: tak hezký nákup a užij si kadeřnici. udělej pak doma přítelovi modný předlídnu v nové podprdě a uvidíš, že ti neodolá. :dizzy_face:
28. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
zlab mo moc gratuluji to je kráááása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
ahoj holky,jeste sem stihla nakouknou a co to tu vidim,sem rada ze nekdo mne posloucha a sou tu // ZLABABO MOC MOC MOC GRATULUJU :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a moc drzim palecky aby to dobre dopadlo,je ja mam hned lepsi naladu,uz aby sme se mohli taky snazit :wink:
28. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
kopi :frowning2:
28. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
mari a mury :slight_smile: díky taky doufám, že to tentokrát dotáhneme až do finále.
28. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
ja ted na teba budu furt myslet :wink:
28. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
takze jsem zpet a stinecek vubec zadnej takze smula :frowning2:
28. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahojky,

zlababa...moooc gratuluji je // čárečkám...jupíííí. :slight_smile: To už tady dlouho nebylo.

Já mam dneska asi v břiše fotbalistku.... :slight_smile:
28. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Hana: a víš kdy asi byla ovulka. Čárka by na tebe ještě mohla vybafnout třeba za 2 dny. :wink:

Venusko: to je krásný, že o sobě dává malá vědět. :sunglasses:
28. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
paji asi ne mam testy citlivost 10 hCG, ovu byla 18 DC, ale z toho uz nic nebude :unamused:
28. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
ahojky :slight_smile: jdu vás dočítat, od úterý mi nešel net :angry:
no a v pondělí jdu na odběr hormonů kvůli štítné žláze, dr se to nějak nepozdává :cry: ale ve čtvrtek jdu do zlína do atlasu k novému gynekologovi tak jsem zvědavá co mi tam řeknou. jo a dneska mi došel ten femigard tak večer si dám první lžičku :grinning:
28. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
Cauvec vsichni :slight_smile:
Markee, uz neco vis?
Poradne jsi me vydesila. Mne nikdo pro jistotu zadny tripple testy ani dalsi krevni testy nedelal..
Zlababa -SUPER!! :grinning: Congratulations! :sunglasses:
Elisko, to je fajn,ze jsi zmenila dr,.. vic hlav vic vi :slight_smile:
28. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
jů, zlabi gratujuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
Holky,tak vlasy nové nemám :unamused: volala mi ta kámoška,že jí je blbě,takže jsem se musela přeobjednat :fearful:
Ale podprdu jsem sehnala,chtěla jsem Anitu ale měli jen malé velikosti,tak jsem začla do triumphu a tam jsem koupila krásnou smetanovou,ale kalhotky jsem si k tomu nevzala,byli moc hezký...ale stáli 500Kč :unamused: Já jsem si právě takhle jednou koupily drahé spodáry :grinning: a po jednom vyprání byly k nenošení.
Doma se bavíme normálně :wink: Dokonce mi i dneska volal kdy příjdu domu,že už má hlad :grinning: :grinning: Koupila jsem mu medíka :grinning:
28. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
Elisko super že jdeš nikam jinam,třeba se už vše urychlí a ty se budeš brzy radovat ze // :dizzy_face:
28. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
Ahoj holky

zlabi moooooooooooooc gratiluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

bobi buď ráda, že jde jednou za 3 měsíce, ten můj chodí skoro každej den...hrůůůza, takže já ani moc nepočítám s tím, že by porod stihl pokud mě to chytne když bude v hospě. Ale kdyby tě to chytlo dneska to by bylo blbý..řekni mu ať je radši doma...co?
28. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahojky, tak jsem ze služebky a mám vás i dočtené, takže žlabi mooooccccc gratuluji :wink:
Kdo bude další? :sunglasses:
28. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
ahoj aronku, jak je holka?

zlabi, gratuluju.
28. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
ahoj holky, jenom načumuju, namám čas ani dočítat, dostanu se sem asi až večer, dnes mám nějakej fofrden :grinning:
tak zatím zase ahoj a nebojte, večer si tu tu svojí absenci doženu :grinning:
zase tu budu víst monolog :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
:grinning: mabe, zvracím už jako profesionál :confounded: , hrozná únava a natýkají mi nohy :frowning2: . Ale jinak supr, vypadám už jako soudek a přítel je nadšený :grinning: Včera to typoval nejmíň na dvojčata a to mně neviděl jen týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
aronku, tak ja teda nohy zatim dobry a sem tam zvracim, kdyz to nerozdycham. :slight_smile: jinak taky kynu. :slight_smile:
28. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
No, já jela osm hodin v autě a nožičky to nemohou rozchodit :frowning2: Najím se a dám je nahoru :sweat_smile:
28. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
a mas ten bezpecnostni pas pro tehu?
28. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
zatím ne a v Německu musíš být připoutaná pořád :frowning2: , ale neřídila jsem, takže jsem si ho přidržovala :wink:
28. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahoj ženy, dneska jste mi už asi přišily áčko, co? :grinning:
Já měla rozlítáno, včera jsme byli s manžou a se švagrovou s jejím psem na cvičáku, potřebuje pomoct před zkouškama, a dneska jsem byla s neteří kupovat boty do školy, protože švagrová byla v práci. Takže jsem se sem dostala až teď, tak doufám, že to je dostatečná omluva :slight_smile:
Jdu fofrem dočíst a hned jsem tu!!!
28. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
A taky nikdo neni?
Musim vam rict,ze pritel nikam nesel.Kamos prisel k nam.Tak tu ted sedi.A kecaji v obyvaku,ale uz slysim jak ho premlouva at jde na pivko.A ten muj se drzi zuby nehty a rika ne.Vsak co meli jit drive.Cekal na nej 3 hodiny od peti.Obleceny a cekal chudacek.Tak sel pro pivka a je doma.
ALe ja jsem tady.
Jinak zada me boli cely den.A jeste ani na chvilicku neprestali bolet.Tak nevim,co se z toho vyklube.

Tercie:Ja myslim ,ze je to dostatecna omluva. :wink:
28. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.