Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
3. zář 2009

handm taky dneska mame v planu na to vlitnout 😉 ale holky ja vam teda povim,ja mam takovej strach ze jsem chtela uz vcera snazilkovani ale to normalne neslo,jak se bojim,ach jo,tak snad to dneska pitelak nejak zaobali a bude sexik 😉

handm
3. zář 2009

Sarlot, jsem dneska začala 5.týden po revizi, takže jsem.. nějakých "baj voko" 33 DC, jestli to chápu správně.. mě doktorka říkala, že ji mám čekat tak po tom 6. týdnu, tak čekám, a že když nepřijde do konce září, mám k ní přijít...
Ale jelikož jsem teď tak zhruba končila OVU (jsem si ji sama identifikovala 😀), tak si myslím, že si ještě chvilku počkám...

handm
3. zář 2009

MAri, jestli máš strach, tak to nedělej!! Psychicky se blokneš a bude to horší než lepší....si tedy myslím...

farmarska
3. zář 2009

tak jsem vás dočetla 😉 konečně 😀
vítám tercinku 🙂 ( máš tu u mne asi tři AAA) 😝 😝 😝

a moc gratuluju Pajdulce ke dvěma // 😵 😵 to jsou tááák hezké zprávy 😵 😵 😵

a pak ještě gratulínkuju všem co byly na kontrolách a měli to dobré a můžou se snažit a pod... 🙂

i kopretinko, ty jsi úča?? 😕 jinak já měla posledně dlouhej cyklus myslím asi 35dní, ale já to mám ted nějaký s těma mejma potratama rozhazený, před tím jsem měla C tak 29-30dní.
já vím že ovu může přijít třeba až za týden, jen je mi divný, že mi to ukazuje pořád ty dvě...
jsem myslela, že to třeba nebude ukazovat nic, pak třeba takle tu druhou slabou a pak za den dva, že se to musí automaticky zesilovat a přijít už ta silná 😎 a pak že se to zase postupně bude zeslabovat...
no ale ono prd, od začátku co testuju ( už pátej den) tak pořád dvě ale ta jedna je jen slabá, tak poloviční té druhé a pořád nesílý, no prostě je to porád stejný 🙄 🙄

mari111
3. zář 2009

ja ale budu mit strach uz stale ☹

handm
3. zář 2009

A terci, děkuju za podporu! A nejen tobě, všem..! 🙂
Já vím, že se dočkám, to já jsem sice od přírody trochu netrpělivá, ale zas vím, že to jednou přijde, takže kdo si počká, ten se dočká 😀
A o to to pak bude lepší.. 🙂

ee.liska
3. zář 2009

handm, to je dobrej přístup 😉
mari strach bude mít každá z nás už pořád, ale neboj, za chvilku budeme mít všechny doma zdravé krásné prcky 🙂
jo a ještě se chci optat, ovu budu mít ještě do ms, nebo až ten příští cyklus po ms? dneska jsem dostala injekci na ms

handm
3. zář 2009

MAri, to já chápu, někde ho tam uvnitř taky budu mít!! Ale nemůžeš s tím přece už jít do toho, že ten strach máš, to ti nepomůže... Zkus se přes to nějak přenést, myslet na něco hezkého.... jaký to bude super, až budeš ten uzlík držet v náručí 🙂 😅

aja.83
3. zář 2009

Mari111 - žádnej strach...Jak píše ee.liska, ten už budeme mít všechny pořád, když se nám stalo tohle. Ale jednou to prostě vyjít musí. Já jsem si řekla, že pokud teď otěhotním, budu se minimálně do 3.měsíce chovat, jako bych těhotná nebyla. Teda ne že bych vedla nezřízenej život 😀 , ale že budu dělat jakoby nic a nebudu se na to tolik vázat. Aspoň se s tím lépe vyrovnám, kdyby se to znovu stalo 😒 !

mari111
3. zář 2009

hm tak to nevim jestli se nekdy pres to prenesu ☹ ja uz se aj tesim ale zaroven aj bojim, ja jen myslim na to ze kdyz se to dvoum znamim povedlo tak ze ja budu taky v pohode a nebude se to opakovat

mari111
3. zář 2009

jinak tercinko u nas taky fouka a uz dvakrat houkali,ze mi to mame vzdy tak nejak stejny 😉 to pocasi

aja.83
3. zář 2009

Mari111 - já bych tak chtěla, aby mě někdo uklidnil, že podruhé už se to prostě nestane. Jenže znám pár holek a tady taky jsou, co to prožili podruhé. Holt, to nám nikdo nezaručí, ach jo. Celý těhotenství pak budeme jeden velkej stres.

mari111
3. zář 2009

no jo musime s tim spis nejak asi pocitat ale nemyslet moc na to. proste bejt pripravene

ikopretinka
3. zář 2009

FArmi, tak to můžou být tlustice klíďo až tak kolem 18DC, nevím těžko říct, ale je možné, že teď budeš mít třeba 2 cykly delší po tom co se stalo. A nebo ti ten LH hormon rychle stoupá a klesá, takže v rozpětí cca 24h. ses tím testem netrefila, těžko říct, ale podle mě spíš teprve budou. To samé u MAri.
Jo jsem úča, ale na ZUŠce, učím flétny, klavíry a klávesy

aja.83
3. zář 2009

Jo, přesně tak. Když jsem byla předtím těhu, byla jsem taková suverénka, vůbec by mě nenapadlo, že se něco takového může stát. No tak teď už s tím budu tak nějak počítat a nebudu pak tak moc překvapená a zklamaná.

ikopretinka
3. zář 2009

Ajo, přesně, když jsem šla poprvé v těhu ke gynděřce, to bylo až v 9tt, vůbec mě nenapadlo, že by nemuselo malé mít srdeční akci, teď toho vím až moc , což mě v podstatě taky děsí.

aja.83
3. zář 2009

No já budu v dalším těhu chodit ke gyndovi úplně s nervama v kýblu. Asi budu muset říct manžovi, aby mě tam doprovázel, nebo mi tam šlehne, jestli mi gyndař řekne, že zase nevidí srdeční akci. Nejradši bych po otěhotnění upadla do spánku a probudila se až před porodem 🙂 !

handm
3. zář 2009

Jo holky, je sladká ta nevědomost... teď máme internet a spoustu informací a aby se člověk bál, co se zas dozví...

farmarska
3. zář 2009

kopretinko, no snad jsem jí ještě neprošvihla 😅 a co ty, jak se cejtíš? už pocituješ třeba nějaké mini mikro příznaky 😀 co čištění zubů, nedělá ti problémy? 😀 😀

holky a stalo se vám taky někerý, že ovu testíky ukazovali pořád jen pět dní za sebou dvě čárky, ale tu jednu jen pořád slabou? že vůbec nezesilovala 😕 zesílila vám pak nakonec někdy, nebo co se dělo? 😕

holky jo jo i mě se to stalo už dvakrát 😔 a přesně jak píšete, napoprvý to byl šok, bo mne todle, co se děje nikdy nenapadlo 😨 no a napodruhé už jsem byla připravenější 😖 ale byly to stejně nervy ☹ já pak už jen viděla ultrazvuk a šli mi slzy do očí a každou kontrolu jsem se v čekárně klepala jak ratlík 😢 s včichni ostatní tam vysmátí a v pohodě 😅 si museli o mně myslet, že jsem mišuge 🤐

farmarska
3. zář 2009

jinak teda hlásím, že u nás už od poledne taky velkej vítr, takže se nevytahujte jooo! 😝 😎 😝

farmarska
3. zář 2009

ají tak třeba by to šlo si zahrát na medvěda a přezimovat.. si připrav hodně rohypnolů, udělej tukové zásoby 😀 😀 😀 ovšem nevím co na to mimís 😅

tercie
3. zář 2009

Měla jsem tu chvilku malou na hlídání, udělala mi tu zas pěkne chlívek a musím špajdit na poštu, mám tam dops, za chvíli jsem tu tak vydržte!!!!

ikopretinka
3. zář 2009

Farmi, jo stalo se mi to, několik dní úplně stejné, pak najednou hodně silné a pak třeba další den ještě zesílily. To chce právě zkoušet, nevýhoda jen je, že to stojí strašné prachy.
Mini i maxi těhu příznaky já mám každý cyklus Farmi, 😀 tak třeba tento cyklus jsem dnes ráno nemohla ani vylízt z pelechu jak se mi motala hlava, připadalo mi že mám tak 39 horečku 😀 , fakt potom příjemná cesta autem do práce těch 25 km, 😀 Prostě klasika jako každý měsíc , někdy převažuje to, pak zase ono 😀 😀 😀

Ty jo a na to čistění zubů v těhu si vzpomínám, to mi ani nepřipomínej, to byl teda hnus, fuj, blila jsem vždycky do toho jak alík, takže jsem to čištění pak postupně zkrátila na nějakých 30sekund 😀 a osmičky jsem totálně šidila 😀 brrrrrr

kopa
autor
3. zář 2009

Farmíku a už se ti ozvali z té práce? 😕
Kdepak máme Murynku? 😕

Tak já jsem zmatená s tou ovulí 😅 Asi byla fakt minulý týden 😕 😅 jenže ted mě zase od včerejška strašně jakoby pálí prsa 😅 a sex nevím zda dneska bude 😅 už mě to moc neba 😅 😀

kopa
autor
3. zář 2009

haloooooo tady nikdo? 😅

tercie
3. zář 2009

Halóóó´Kopi, tady Já 🙂

bobinka22
3. zář 2009

Ahoj holky,

Pajdul:Gratuluji ke // carkam.Super zprava. 😵

Holky,ja uz jsem tady.od pul jedne jsem spala az do tri.ALe jeste bych spala.To je hrozne co to jeee. 😒

kopa
autor
3. zář 2009

haló já jsem tu taky 🙂

kopa
autor
3. zář 2009

Bobinko ještě nic ju? 😀 😀

já se chystám za chvilku dělat oběd palačinky,dneska je mi nak šoufl 😝

tercie
3. zář 2009

Bobinko ahoj, já to mám dneska taky, as počasí, je nějakej na houby tlak nebo co...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru