• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
tý terci ale jestli to takhle povedeš tak za chvíli máš doma manžu, ás utípneš a zase jsme bez receptu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Holky vy jedete, já nestíhám, to je tK KDYŽ JEDEN DĚLÁ DESET VĚCÍ NAJEDNOU.. TU CMUNDIM TU CMUNDU, A NEŽ JSEM NAPSALA TO CO JSEM SI PAK DEBIL SMAZALA, TAK JSEM JEDNU VÁRKU SPÁLILA... :-d CAPS PARDON
3. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
terci ty jsi mimoň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
promin jsi mne zase rozesmála :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
farmi,za dve hodky by si tu bola ale to uz asi vychladnes :wink:
3. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
no prosím mari mi tu adresu nenapíše :angry:
asi se mne zalekla :fearful: :zipper_mouth: :sweat_smile:
3. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahoj holky,

Tak jsem tady.Musela jsem predtim vypnout fazolacku.Bo nasi prisli drive,tak jsem jela s nima za segrou a uz jsem tady.
Tak jsem znovu zapla polivku,Udelam zasmasku a pak je ORDINACE.Huraaa.Ale budu i tady.
Sladkeho jsem si nic neudelala.Udelam si pak kakao. :wink:
3. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
hele to nech na mě :sunglasses: , za dvě hodky u tebe zvoním a běda jestli pojedu zbytečně a ty se nebudeš pořádně hádat :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
bobi žádná ordinace, koukej jít už rodit :sunglasses:
nebo už jsi snad odrodila :rolling_eyes:
3. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
helé a povídejte si se mnou jooo!!! :angry:
3. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
já už mám taky hotovou bramboračku a povedla se mi :slight_smile:

musím jít pracovat, chca nechca..čeká to tu :frowning2:

chtěla bych se vám vyfotit,m ale mám vybitý blesk a ten foťákový mi to pálí přímo do obličeje...
tak zatím, večer ještě nahlídnu :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
farminko bydlim v nejsevernejsim ceskem "meste"
3. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Farmíku já ale žádnej recept nemám, teď je mi ještě hej, ale počkej až se přiblíží termín kontroly :grinning:
Holky musím jít, manža je tu a má nějakou zpruzelou náladu tak ho musím trochu rozptýlit :wink: Pa zejtra !!!!
3. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
pa tercinko
3. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
mirax bramboračka mnááám! :dizzy_face: hele tak dej nabít blesk :wink: jinak jsem ti koukala do albíčka, na tvé zmiznuté břicho po chřipce a ty jsi opravdu hubeňour ! :zipper_mouth:

mari víš jak, já a zeměpis :grinning: :grinning: ale tak je tam někde Liberec?
3. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
jéé to rozptýlení bych chtěla taky vidět :grinning:
tak ahooj!! :slight_smile:
já taky už půjdu, manžílek se mi pomalinku polehounku probouzí :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
já měla krupicovou kaši :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
já měla bramborák,kakao a sušenku :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
leni já bramborák a tu kaši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
jo je to u liberce
3. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Markét :grinning: :grinning: :grinning: čekám kdy mi bude blbě :grinning: já mlíko nemusím,ale kakao tak jednou za rok :grinning:
3. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj, tak jsem přišla od doktora, usla a spala doteď. Tak NT mi dělali přes břicho i spodem, mimčo nespolupracovalo. Ze začátku to vypadalo, že nemá končetiny a pak nám klidně zamávalo. Nakonec tam našel a proměřil všechno. Všechno v normě, jen nuchální translucence je 2,4 což je hraniční hodnota. Takže pocity smíšené. Ptala jsem se co je to kdyby to bylo špatné a když mi řekl, že je to chromozomální, vzpoměla jsem si na markee a šla do kolen. Takže v 16 tt tripple testy a pokud budou blbě, tak plodovka. Tak nevím :pensive:
3. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
ach jo aronku,snad to bude dobre. hlavne ze vam zamavalo,to znaci ze je vse v poradku :wink:
3. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
No když to vypadalo, že nemá končetiny, tak jsem fakt bulela. Takhle je naděje.
3. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
Aronku nemysli hnes na nejhorší :wink:

kolikrát se stane, že některá měření nebo testy dopadnou jinak, a pak je většinou vše v pořádku. uvidíš, že vše bude nakonec ok :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
aronku.............hlavu vzhůru........to ještě nemusí značit nějakej malér............ta hraniční hodnota je sice 2,5, ale setkala jsem se i s holčinama, co měly třeba 3,2 apod. a miminko bylo v pořádku. Jen jsou to nervíky navíc, já vím...........zkus juknout do témátku NT hodnoty..............tam je určitě hafo informací. Bude to dobrý, uvidíš. :wink:
3. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zase nachvíli tu. Malý konečně usnul, chudáček můj malý nemocný.
Aronku, tak snad to bude všechno v pořádku. Mě doktor vyděsil ve 13tt tím, že mimi odpovídá velikostí 8tt a že nejspíš budu muset jít na přerušení těhu. Naštěstí se to nepotvrdilo.A teď už se pomalu blížíme k cíli.
3. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Aronku tak mimi vám mávalo jéééé :dizzy_face:
Doufám,že u vás bude vše v pořádku :slight_smile: Kerrie ti to hezky napsala,tak snad tě trošku uklidnila :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
snažím se být v klidu, jen mi hned naběhla markee, takže další nervíky :frowning2:
3. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Aronku to chápu :pensive:
3. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.