• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
jinak manža semnou na ordinaci kouká a domácí práce také dělá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
holky děkuju, taky jsem šťastna, ale ty nervy před každou kontrolou :unamused:
3. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
tchýně a uzený nejlepší studený :grinning: :grinning:
né mury, nic proti té tvé tchýňce, já vím, že se máte rády :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
marti to přejde po 20tt :sweat_smile: ještě doba ono to ale uteče pohybami se uklidníš :wink: :sunglasses:
holky mě tam malá dělá snad stojky :confused: :confused: ona už moc nekope ale celá se převaluje :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
martin to věřím, ty tu máme asi každá a už vždycky budeme mít :cry:
3. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
mury :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hele tak přijed a můžeš si jí na chvíli odložit ke mně do břuchu, aby jsi si odpočala a já si to pěkně užiju :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
farmi ne ne za chvíli budeš mít v bříšku svoje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
Mury no mě umřelo miminko ve 22tt, takže asi v klidu nebudu až do konce víš? :unamused:
3. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
marti budeš ted mohu říct že jsem klidnější mnohem :wink: více že kdyby se ted narodila tak jí zachrání a to je to....
ale chápu tě ale klidný nebudem ani po porodu strach už tu bude pořád.....
3. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
já vím, raději na to nemyslet, a říkat si, že vše bude ok :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
mury ty soukromníku, člověk tydy nabízí vlastní orgány do pronájmu a ty ještě ohrnuješ nos! :grinning: :grinning: :grinning:
holkýý já už taky chcíííííí!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
Farmi já se sexit nebojím, ale nemam na to lidi, manža je furt v luftě :grinning:
3. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
holky je to osud a s tím nepohneme :cry: jak to má bejt, tak to bude...
ale můžeme věřit, že nám bude pro příště už nakloněnej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

holky co ted asi dělá markee :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
tercí porad jak to děláš, že jsi furt ted tak optimistická, veselá a bereš to všechno tak v klidu a pohodě ?? :confused:
ti normálně závidím bo já vím, že zase budu mít nervy jako blázen :sweat_smile:

ihned pošli recept, nebo!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
nebo tě pěkně poprosím :grinning:

tercí s tím manžou to je teda nepříjemné :fearful: tak utáhni řetěz ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
ja to farmi mam u televize ale tu tel. mam spis jako kulisu a navic ty ceske seriali moc nemusim :unamused:
taky chci recept na klid :grinning:
mari ják nemusím..koukej se hezky zakoukat do Ulice, nebo Ordinace a žehlení půjde samo :wink:
a neodmlouvej mi, nemám to ráda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
a ten recept chci taky,je jeste ani nesexuji a uz se bojackujem,pritelak jeste neni doma s rachoty tak nevim nevim jestli dneska neco bude :unamused:
3. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
marti, no ona nám ho snad nenapíše! :confused: no si to normálně nechá sama pro sebe!! :angry:
tercindo prcindo koukej datlovat písmenka :grinning:
3. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
farminko :grinning: :grinning: :grinning: sak vis jak ja rada kdyz se rozcilujes :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
3. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: mari no právě, já mám ted takovou hádavou náladu, tak bych se s někým pohádala..a manža spí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nechcete se se mnnou některá pohádat :grinning: :grinning: mně by se docela ulevilo :grinning:
3. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
:grinning: Farmi ty jsi číslo :grinning:
3. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
mari neboj, i sexík přijde. si pamatuju i já jak jsem se prvního sexu po prvním potratě bála :pensive: nebo nebála, ale přišlo mi to takový divný :sweat_smile: ale pak jsem to a pak už to zase jelo jak po drátku :wink: :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
tak prijed,ja se neumim hadat cez pismenka , to ja mela vcera taku naladu a nevim proc,kdyz mi dr rekl ze je vse v pohde asi sem se zacala bat nebo co ale bola sem fakt hnusna,se nekdy divim,ze ten muj se se mnou jeste bavi :angry:
3. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
Já jsem kráva sem si smazala ten příspěvek tyjo...
3. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
mari já první sexík po revizi obrečela :unamused:
3. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
já jsem asi nějaká rozmrzelá z toho, že ani nechovám ani netěhulínuju a už mi vážně kape na maják :sweat_smile: :sweat_smile:
a vím, že by se mi hádkou ulevilo.. mari kde bydlíš? :grinning:
3. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
terci no jak myslíš, bych ti nerada odporovala... :grinning:
3. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
terci ale já myslím, že nejsi :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.